Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Obecnie jest tylko jeden świat bohaterów Achilles, który powstał bardzo dawno temu.
Dlaczego tak fajna bogini nie może być dostępna na innych nowym świecie??

Bo właśnie Artemida jest wyróżniającą cechą świata bohaterów...
Dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wszystko fajnie, pięknie tylko oczywiście czas podboju musi być do bani.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czas podboju jest bardzo dobry okupacje nie będą nudne tylko urozmaicone większą ilością ataków dzięki prędkości wojsk 3 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wszystkie ustawienia są dobre ... miałem zrobić przerwę bo noobolandia na en. mnie tak zmęczyła, ze grepo zaczęło mnie denerwować.
Może nie uda mi się wygospodarować dużo czasu ale chyba sobie nie odmówię chociaż lajtowo popstrykać. Zdaje się, że wszyscy "celebryci" się pojawią. Pewnie będzie tak jak zwykle ... wielkie ambicje, gwiazdy i ... podkulone ogony. Po czasie już nie miecze, tylko profile będą mieniły się w słońcu, barwnymi przechwałkami. Czas przedwakacyjny nie sprzyja trwałości sojuszowych ambicji.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

10h raczej pozytywnie wpłynie na możliwość odbijania, a to zawsze jakaś rozrywka, czy w ataku, czy w obronie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To co miałby to być świat bez walki? Wbijasz okupację tuż przed bonusem i pozamiatane? Toż to by były nudy do kwadratu.

Nie bądź śmieszny, szybki świat służy do szybkiej rozgrywki a tak to jak już ktoś napisał ognie na odbicie będą szły od 3 mórz dalej.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak dla mnie to pozytywne rozwiązanie :) kultura się będzie szybciej sypać :)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

10h raczej pozytywnie wpłynie na możliwość odbijania, a to zawsze jakaś rozrywka, czy w ataku, czy w obronie.

I tu się zgodzę, bo będzie czas by jeszcze powalczyć o miasto, jak np. wyskoczysz na parę godzinek gdzieś :) No i punkty będzie można jeszcze zdobyć, a nie - wbiją kolona i pozamiatane.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale to nie chodzi o to, że będzie czas by odbijać rano czy pospać dłużej tylko tego czasu właśnie nie powinno być.
Bo jeśli ma być świat wyjątkowy, a okazuje się taki sam jak inne do tego wychodzi w okresie gdy wiele osób nie może grać tylko handel i budowę ma przyspieszoną to co w nim wyjątkowego?!
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Okupacja i walka o nią te też element gry, który można by w praktyce ominąć, gdyby bonus nocny był dłuższy od czasu okupacji.
Zresztą przy wieczornym kolonie to w praktyce maksymalnie 2h z rana. Poza tym jak ognie można będzie słać z 3 mórz dalej to biremy z 4...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O a kto bierze samouczek a kto odrzuca? Bo z mojej strony lepiej wziąć, więcej surowców + darmowe wojsko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

lepiej brać
raz wziąłem bez samouczka i lipa
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No prawda, przynajmniej będzie wojsko, tam jakieś surowce i łaski.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no i mnie wyciachowali no...a przecież grzeczna byłam -:(( echhhhh

Norma nie przejmuj się tym, jak są... to tak est:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

lol, haha teraz tylko czekać na tych co tutaj tak się ostro wypowiadali :p

Pilisz do mnie czy do kogoś innego?:) JA bardzo zastanowię się nad dalszą grą... Pewne zachowania są tu zbyt tragiczne...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już z ankietami multikonciarze zrobili co do nich należy i teraz support dodał swoją cegiełkę... Miał być szybki świat, a będzie co będzie. 10h okupacji, max 40 osób w sojuszu i 8h bonusu nocnego to dla mnie kpina. Widać, że INNO znów leci na kasie... A chociaż 1 świat mógłby być specjalnie dla graczy...

Marzyciel:))) 10 godzin jest kawałek w porównaniu z szybkością, ale tu raczej chodzi o wyrównanie szans między agresorem a broniącym się.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no muszę się zgodzić z jednym stwierdzeniem - Najbardziej oczekiwany świat na polskim grepolis.

tak zwłaszcza, że sztucznie to było robione hehe
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja teraz oczekuje kolejnego świata po Retimno, jak się nie mylę będzie to sparta pewnie z nowym system podboju bo wcześniej był ze starym i wystartuje w lipcu lub sierpniu z uwagi na wakacje i event wakacyjny :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czy świat który pojawi się po Retimno, będzie już miał artemide i dodatkowe poziomy budynków? Czy dopiero za jakiś czas wprowadzą po powstaniu kilku światów funkcje ze świata bohaterów?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oby ten po Retimno jeszcze nie miał, dopiero następny :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry