Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

najgorzej się martwić zaczynam bo sisi zapowiada, że zagra pod innym nickie i co to będzie jak trafię w jeden sojusz z nią?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Kamil możesz być pewny, że nie trafisz :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Hitler był pewny, a jak skończył to wiemy...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

ojj tak z Jackpolem też bym chętnie znów zagrała :) Sisi masz jeszcze z kimś kontakt? Sars np?
Lol mam, mam - w zeszłym roku to balowaliśmy razem. Wprawdzie razem już nie graliśmy nigdzie, ale znajomości zostały.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Sisi to ja namawialem na ten serwer ale niestety real zmienil moje plany i nie mam czasu na nowy swiat, ale jak czytam te wszystkie wpisy o smakowaniu Sisi to smiech mnie ogarnia ilu to juz pisalo hihi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No wiesz - czasami się ludzie gnieżdżą w moich wypielęgnowanych miastach, bo mam też życie oprócz grepo :D

Ale, żeby mnie posmakować? :p

Nie no, żarty żartami - real przekreśla czasami plany i ja to rozumiem, bo u mnie to tak samo jest :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

@ londi to ktoś z NY jeszcze żyje:confused: pewno Kafel i Phirit z Toba wpadna na ten świat:)
Niestety nie a szkoda.
A co do osób tp bardziej z okolic sojuszu .35. z NY, oraz kilka innych z kórymi kontakt zachował się czy nawiązał tu na forum :). Tylko teraz problem kiedy startować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No gdzieś tam sie pojawił jeszcze jako jacpol ale najlepiej to z NY go pamiętam:)))
Willow Jacek gral na Knosos (jedyny swiat gdzie jeszcze gram) pisalem z nim troche ale cos poszlo nie tak bo zrezygnowal a zapowiadala sie fajna nawalanka, niestety jak sie chce na "ostro" grac to brak czasu na real a w nim urlopu nie da rady kliknac:(
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Retimno party

a ja sobie też popatrzę z boku...przynajmniej taki mam plan, ciekawe ile wytrzymam
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Retimno party

no z boku, bo świat odpoczynkowy z nowym podbojem jeszcze mnie trzyma, a z oczekiwanie na nowy ciekawy wyszlo , że rok przesiedziałem na juktas i się zżyłem z fajnymi ludźmi...ale takiego świata nie przepuszczę chociaż wejdę z opóźnieniem, aby mieć czas na oba na początku...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

no z boku, bo świat odpoczynkowy z nowym podbojem jeszcze mnie trzyma, a z oczekiwanie na nowy ciekawy wyszlo , że rok przesiedziałem na juktas i się zżyłem z fajnymi ludźmi...ale takiego świata nie przepuszczę chociaż wejdę z opóźnieniem, aby mieć czas na oba na początku...

Jaki ten swiat bedzie to zobaczymy, czy z boku czy z frontu, mimo braku czasu jak sie poczyta "tygodniowych fifaczkow" to ma sie ochote wejsc i tak dla zabawy takiemu wioche zabrac hihi
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Retimno party

no na początku wejść chcę, żeby być....ale nie pamiętam abym w coś grał po to, żeby przegrywać
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry