Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

nie,ja juz zmeczony jestem grepo a i chyba za słaby na takich graczy:(
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Retimno party

nie,ja juz zmeczony jestem grepo a i chyba za słaby na takich graczy:(
W tej grze nie ma słabych graczy... kwestia zasobności portfela i czasu jaki można na nią poświęcić
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

W tej grze nie ma słabych graczy... kwestia zasobności portfela i czasu jaki można na nią poświęcić
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Jak ktoś ma duży portfel to ma w 1 dzień paczke mant i dla niego to zerowy wydatek. I grać tu z takimi......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

nie,ja juz zmeczony jestem grepo a i chyba za słaby na takich graczy:(

Pawelku jak sam wiesz wszedzie z Marcinem mamy "fanow" ale ... mam dokladnie co Ty, zmeczony juz jestem a i za slaby chyba tez, same Kilery (Adrian to nie do Ciebie) tu maja grac, jeszcze bym blaszke zarobil "Jako pierwszy utraciles miasto" to byla by lipa hihi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak ktoś ma duży portfel to ma w 1 dzień paczke mant i dla niego to zerowy wydatek. I grać tu z takimi......

Gdzies to juz widzialem hihi
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Pawelku jak sam wiesz wszedzie z Marcinem mamy "fanow" ale ... mam dokladnie co Ty, zmeczony juz jestem a i za slaby chyba tez, same Kilery (Adrian to nie do Ciebie) tu maja grac, jeszcze bym blaszke zarobil "Jako pierwszy utraciles miasto" to byla by lipa hihi

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Gdzies to juz widzialem hihi

Wielu graczy tak robi. Ja mam premium jedynie na doradców, bo każdy teraz ma katpitana i dowóce praktycznie i bez nich to żadnych szans nie mam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Wielu graczy tak robi. Ja mam premium jedynie na doradców, bo każdy teraz ma katpitana i dowóce praktycznie i bez nich to żadnych szans nie mam :)

Ale paczka Mant w kilka min to byl najlepszy nr jaki znam hihi Jak dobrze pamietam to chyba na Ny to bylo:)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

ee nie złoto gra a ludzie,jakos tak mam ze juz od dawna walcze z topowymi graczami czy sojami grajac we 2-3 osoby w soju i w zasadzie to gracze na złocie i jakos sobie radzimy:) Ciach w tej zabawie wiecej wygra sie głowa niz wojem tylko ze to trza pograc ze 4 lata by to zrozumiec;) a tu beda grali tacy co i zloto i głowa:) no i zle sie gra jak gdzie nie polecisz to znajomy jakos tak nie pasuje lac graczy co sie z nimi posiedziało pare ladnych nocy na grze:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

ee nie złoto gra a ludzie,jakos tak mam ze juz od dawna walcze z topowymi graczami czy sojami grajac we 2-3 osoby w soju i w zasadzie to gracze na złocie i jakos sobie radzimy:)to zloto nie pomoze w tej zabawie wiecej wygra sie głowa niz wojem tylko ze to trza pograc ze 4 lata by to zrozumiec;) a tu beda grali tacy co i zloto i głowa:) no i zle sie gra jak gdzie nie polecisz to znajomy jakos tak nie pasuje lac graczy co sie z nimi posiedziało pare ladnych nocy na grze:(
Hihi dlatego nigdy nie walczylismy ze soba:) i chyba nigdy nie powalczymy przeciw sobie, takie "dinozaury" jak my sie nie zmieniaja :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

tu pewno z miesiac bedzie ciekawie,potem pewno nowy świat ogłosza i czołowi gracze odejdą,farmy odetchną i koronka w Profil wpadnie po roku:) ale ten pierwszy miesiac bedzie gorący,juz widze co sie tu na FO bedzie dzialo:):) bananowo bedzie na 100% co chwila
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

tu pewno z miesiac bedzie ciekawie,potem pewno nowy świat ogłosza i czołowi gracze odejdą,farmy odetchną i koronka w Profil wpadnie po roku:) ale ten pierwszy miesiac bedzie gorący,juz widze co sie tu na FO bedzie dzialo:):) bananowo bedzie na 100% co chwila
Bananowo to juz jest hihi do tego sami "ulubiency" mojej skromnej osoby dostaja hihi i nie zalatwialem tego z Sisi hihi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Andrzejku idziemy bez złota zagrać - może się uda.
Ale lipa będzie jak nas będą bić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

poczekaj jeszcze
mam m
200 z konkursu :cool:
ale to pójdzie na inny świat
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

na kapitana do bota na początek wystarczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

a co to za przyjemność korzystać z bota ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

niestety- z tego co mi wiadomo- zamierzają zamknąć achillesa, a więc muszę szukać dla siebie nowej przystani, wybór prosty-najnowszy serw

mam pytanie- jakie będa ustawienia na tym serwie? mam nadzieję na stary system podboju
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

tak stary system
predkość 4

zaraz znajdę resztę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

super, jak będzie stary system- to ten serw jest dla mnie'

trochę za szybki ten serw- ale to jakos przeboleje

mam nadzieje tylko, że prędkość jednostek-to jeden

bo nie lubie sie maniakalnie logować na gierce, żeby sprawdzić czy przez ostatnie pół-godziny ktos mnie zaatakował:)

najwyżek większy nacisk położe na deff- grunt, że jest stary system podboju, więc... można się pobawić:)))
 
Odp: Retimno party

super, jak będzie stary system- to ten serw jest dla mnie'

trochę za szybki ten serw- ale to jakos przeboleje

mam nadzieje tylko, że prędkość jednostek-to jeden

bo nie lubie sie maniakalnie logować na gierce, żeby sprawdzić czy przez ostatnie pół-godziny ktos mnie zaatakował:)

najwyżek większy nacisk położe na deff- grunt, że jest stary system podboju, więc... można się pobawić:)))

Prędkość 3 gdy wychodzisz do toalety to bierz laptopa.
 
Do góry