Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie obserwuje wgl tego sojuszu ani ich statów :) a taka walka jaką oni teraz maja jest czymś fajnym bo daje to dużo rozrywki, atakujesz i bronisz się ;) taka gra gdzie tylko Ty atakujesz szybko się nudzi
właśnie w tym rzecz, że oni już nawet za bardzo nie atakują i jest nudno, sprowadzili się do obrony i prób odbijania kolonów. Ale z jednym się zgodzę jeżeli się tylko atakuje i to bez jakiś większych problemów to się robi nudno, na szczęście świat jest szybki i szybko się pływa a frontów jest wiele więc można samemu sytuację szybko zmienić... szkoda tylko że występują takie błędy jak w okupacji u Mańka :/ to odbiera chęć zabawy...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

właśnie w tym rzecz, że oni już nawet za bardzo nie atakują i jest nudno, sprowadzili się do obrony i prób odbijania kolonów. Ale z jednym się zgodzę jeżeli się tylko atakuje i to bez jakiś większych problemów to się robi nudno, na szczęście świat jest szybki i szybko się pływa a frontów jest wiele więc można samemu sytuację szybko zmienić... szkoda tylko że występują takie błędy jak w okupacji u Mańka :/ to odbiera chęć zabawy...

ten błąd jest bardzo dziwny gdyż po rozbiciu kolona wchodziło jeszcze kilka ataków, w tym moje 2 które weszły na czysto i była informacja że miasto jest jego a potem się okazuje że je stracił..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no a co do okupacji u Mańka to serdecznie dziękuje za pomoc osobą które pomagały. No i gratuluje przeciwnikowi, totalnie go zlekceważyłem a tu taką ładną akcje zrobili.

Gratuluje i mam nadzieje że dalej bedzie prowadził taki poziom gry a na pewno będzie nam się dobrze grało.

a co do samego błędu - mam nadzieje że go naprawią. No ale eventy itp sprawy zawsze działają na korzyść błędów
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no a co do okupacji u Mańka to serdecznie dziękuje za pomoc osobą które pomagały. No i gratuluje przeciwnikowi, totalnie go zlekceważyłem a tu taką ładną akcje zrobili.

Gratuluje i mam nadzieje że dalej bedzie prowadził taki poziom gry a na pewno będzie nam się dobrze grało.

a co do samego błędu - mam nadzieje że go naprawią. No ale eventy itp sprawy zawsze działają na korzyść błędów

Jak zwykle popsułeś grepo :) coś czuję, ze jaja będą niezłe, wioski nie odzyskasz, a poszło tam w ciul ogni ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to nie ja to oni :)

swoją drogą jak ktoś chce zmanipulować przeciwnika wystarczy wysłać lawine fejków -- nic nie zrobi taki muł będzie

kiedyś na irc robilismy takie numery pingowaniem a teraz będą na grepo atakami :)

jak nie odzyskam wioska jest moja -- nawet widziałem jak po przejęcie cofali wsparcia :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to nie ja to oni :)

swoją drogą jak ktoś chce zmanipulować przeciwnika wystarczy wysłać lawine fejków -- nic nie zrobi taki muł będzie

kiedyś na irc robilismy takie numery pingowaniem a teraz będą na grepo atakami :)

jak nie odzyskam wioska jest moja -- nawet widziałem jak po przejęcie cofali wsparcia :))


I to jest właśnie jakaś masakra :/ człowiek zarwie trochę nocy zrobi udaną akcję, a tu fryty bo zamiast ulepszać silnik gry i jej kod tak żeby dożyć do doskonałości robi się eventy które są coraz większą studnią bez dna dla złota... ten obecny to już jest masakra totalna, ile byś nie miał i tak całe złoto jest w stanie w niej przepaść
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zastanawiam sie w jaki sposób oddadzą.. back upa musieliby zrobić.. chyba, że napiszą do gracza polowanie: nununu błędzik był, oddaj wioseczkę Mamutowi :p hehe.. a pisał w ogóle do Ciebie nowy, nieprawny właściciel miasta?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no pogadałem z nim chwile - też jest zdziwiony ale cieszy się niezmiernie haha

no właśnie najbardziej mi szkoda wszystkich co brali udział w odbijaniu bo się ludzie starali naprawdę a tu klops wioski nie ma i co ja mam im powiedziec? za słabo się staraliście?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cieszy się z błędu? Jakby miał jaja, to oddałby Ci miasto i pogratulował, a nie się cieszył, bo był bład i na jego korzyść zadziałał..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no nie cieszył się - po prostu był zdziwiony. Koleś wydaje się bardzo w porządku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no pogadałem z nim chwile - też jest zdziwiony ale cieszy się niezmiernie haha

no właśnie najbardziej mi szkoda wszystkich co brali udział w odbijaniu bo się ludzie starali naprawdę a tu klops wioski nie ma i co ja mam im powiedziec? za słabo się staraliście?

następnym razem postaramy się bardziej :) ja to chyba bym oddał wiochę, aczkolwiek ciężka sytuacja bo osoby z jego sojuszu też się na pewno starały i teraz miałby im powiedzieć oddaje wiochę bo została odbita a że był błąd to się nie liczy ... hmmm
jeszcze pewnie będziemy mogli się wykazać w dalekich podróżach bo na tym świecie nie są znowu tak czasochłonne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

" aczkolwiek ciężka sytuacja bo osoby z jego sojuszu też się na pewno starały"
zapewniam Cię że bardzo się starały i dla nas to też niesprawiedliwe by było gdybyśmy musieli oddać tą wioskę...
najlepsze by było rozwiązanie by ta wioska zniknęła po prostu-jak to możliwe :D
takie jest moje zdanie :)

na pewno support musi wyciągnąć z tej sytuacji wnioski i poprawić silnik gry... bo problemy z silnikiem od dawna przeszkadzają... choćby pamiętam sytuacje z koryntu gdy wróg puszczał ataki fejkowe i cofał byle żeby zlagować grę czy masę szpiegów...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

" aczkolwiek ciężka sytuacja bo osoby z jego sojuszu też się na pewno starały"
zapewniam Cię że bardzo się starały i dla nas to też niesprawiedliwe by było gdybyśmy musieli oddać tą wioskę...
najlepsze by było rozwiązanie by ta wioska zniknęła po prostu-jak to możliwe :D
takie jest moje zdanie :)

na pewno support musi wyciągnąć z tej sytuacji wnioski i poprawić silnik gry... bo problemy z silnikiem od dawna przeszkadzają... choćby pamiętam sytuacje z koryntu gdy wróg puszczał ataki fejkowe i cofał byle żeby zlagować grę czy masę szpiegów...

A dlaczego skoro kolon zostal rozbity ?? Za slabo sie staraliscie skoro okupacja padla.

Wioska powinna wrocic do Mamuta, a dla was pozostanie zadanie budowac biremy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no ale skoro twierdzisz że został rozbity to jakim cudem nagle wioska nasza?
jak pisałem dziwna to sytuacja...
" Za slabo sie staraliscie" może chciałeś napisać "za mało złota wydaliście" ? ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no ale skoro twierdzisz że został rozbity to jakim cudem nagle wioska nasza?
jak pisałem dziwna to sytuacja...
" Za slabo sie staraliscie" może chciałeś napisać "za mało złota wydaliście" ? ....

Bo gra jest z bledami raport pokazuje wszystko - ogladnij i ocen sam,wszystko czarno na bialym.
Nasze zloto za nasze pieniadze - jak Ci zasdrosc to masz wakacje idz pozbierach puchy,butelki i sobie doladuj premke..Nie zagladaj nikomu do kieszonki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hehe nie żeby co ale aż tak na brak kasy nie narzekam ;) tyle że jest mi po prostu żal wydawać kasy na głupią grę z której jedyny pożytek to poznanie nowych ludzi i czasem zabicie nudy ;)

bym napisał długi poemat o złoceniu o wielkiej dumie itp itd ale się powstrzymam :)

życzę miłej niedzieli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzisz na Kolege Mamuta nie szkoda Kasy - Zlota , ale co Ty wiesz o zabijaniu .....
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to są jaja jakieś.. jest raport z rozbicia okupacji. Oba sojusze się starały, ale cóż.. okupacja została rozbita. I takie są fakty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to są jaja jakieś.. jest raport z rozbicia okupacji. Oba sojusze się starały, ale cóż.. okupacja została rozbita. I takie są fakty.

szczerze to te grepo ostatnio to jakieś wielkie jaja :D
ciągle jakieś błędy czy problemy
 
Do góry