Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

szczerze to te grepo ostatnio to jakieś wielkie jaja :D
ciągle jakieś błędy czy problemy

Regulamin gry się kłania, wykorzystywanie błędów jest karane banem. Oczywiście teraz miesiąc (lub więcej) będziemy czekać na wynik analizy techników ;)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mi bonus zniknął. Aktywowałem ulepszony atak na 6h działał gdzieś 5:50. Specjalnie do późna siedziałem żeby go dać, ale oczywiście nasze wspaniałe grepo chciało inaczej :).
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No niestety.. Już na ksi przy większej liczbie ataków czas był przesunięty o 3 minuty.. sprawa nigdy nie została wyjaśniona.. tu pewnie będzie podobnie :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Regulamin gry się kłania, wykorzystywanie błędów jest karane banem. Oczywiście teraz miesiąc (lub więcej) będziemy czekać na wynik analizy techników ;)

tyle że tu jest nie taka jasna sytuacja jak Wam się zdaje
ale poczekajmy(trochę) na support w końcu specjaliści zasiadli poważnie do tej sprawy :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niestety, kazda nastepna aktualizacja cos psuje...
Ale nowe eventy sie pojawiaja by doic kaske :)

właśnie te eventy to największy Ich biznes robiony na Nas-graczach :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale niby w czym jest niejasna sprawa? Czarno na białym jest rapek z rozbitej okupacji.. nie mam dużego doświadczenia w starym systemie podboju, ale dla mnie to jest oczywiste..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Screen z listy raportów także został przedstawiony. Widać tam dokładnie, że okupacja została rozbita i po jej rozbiciu wchodziły jeszcze trzy ataki (już bez wzmianki o okupacji miasta) i dopiero po nich nastąpiło przejęcie miasta.

A raporty zapisują się przecież w porządku chronologicznym, czyż nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

yhym ;)
ciekawa sytuacja :D
ciekawe co support powie :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No właśnie chciałam to skopiować.

No cóż pozostało nam czekać na decyzję twórców gry.
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

//ciach//

Czyli każdy ma pisać ticketa o zwrot nadmiaru surki i łask który przepadnie? Skoro nagroda wynosiła 600 łask a magazyn jest na 500 to chce byście mi oddali to co przepadło bo to nie moja wina że więcej niż 500 się nie mieści, tak samo z surowcami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czyli każdy ma pisać ticketa o zwrot nadmiaru surki i łask który przepadnie? Skoro nagroda wynosiła 600 łask a magazyn jest na 500 to chce byście mi oddali to co przepadło bo to nie moja wina że więcej niż 500 się nie mieści, tak samo z surowcami :)

Mieści się mieści trzeba tylko wybudować odpowiedniego cudaka ;) po prostu zrobili bubla i nie dopasowywali do światów tylko zrobili ujednolicony pewnie żeby wypuścić jak najszybciej... reklama filmu podejrzewam zadziałała... no i tak to wygląda teraz do tego dodatkowe błędy za które płacimy my bo psują nam zabawę, ale to mało ważne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mieści się mieści trzeba tylko wybudować odpowiedniego cudaka ;) po prostu zrobili bubla i nie dopasowywali do światów tylko zrobili ujednolicony pewnie żeby wypuścić jak najszybciej... reklama filmu podejrzewam zadziałała... no i tak to wygląda teraz do tego dodatkowe błędy za które płacimy my bo psują nam zabawę, ale to mało ważne...

Nie mieści.
Tak samo 29 tysięcy surki ,a magazyn z cudakiem maksymalny to 27.000 nie wiem czy Ci co te eventy robią grali kiedyś w Grepolis.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oczywiście że nie przecież jak była kuźnia to było nawet po 50k surki za najwiekszy kufer. Przecież oni naprawde myślą że ludzie w to nie potrafią grać :)
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to juz nie dlugo cudaki sie zaczną coo^^

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to juz nie dlugo cudaki sie zaczną coo^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak jak kiedyś napisała mi *Willow* "kiedy zaczynają się cudaki, kończy się zabawa" ;) choć może czasem i lepiej bo ta "zabawa" czasem niesie zbyt dużo złych emocji :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nikt nic nie napisze ?
padło 8,5k ogni na jednej okupacji a idzie jeszcze 50 ataków :D
To chyba największa akcja na tym świecie jak dotychczas.
 
Do góry