Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przynajmniej będzie to walka honorowa, bo AH walczy honorowo i nie uczestniczy w stadzie rozpędzonych hien.
Co to za honor przejmować miasta od sojuszu broniącego się samotnie będąc w koalicji pięciosojuszowej?
Sorry, ale niestety nie mam szacunku do takich wojowników bo takie przejęcie to żadna sztuka, żadna trudność i żaden honor.

Pewnie zaraz ktoś napisze, no ale przecież AH ma koalicję z Wikingami. Tyle tylko, że ta koalicja samemu AH nic nie daje. Wikingi grają dla siebie i tyle. Sama zaklepując z nimi pakt spodziewałam się, że będzie to jednak większa współpraca. Nie wiem, może gdy wrócę to da się to jakoś jeszcze rozkręcić, ale marne szanse. Więc na prawdę "wspaniali wojownicy" - heiny grepolisowe lecicie na sojusz, który broni się w pojedynkę, a jednak często gęsto i tak nie ustępuje Wam pola i często gęsto popełniacie kardynalne błędy. Ale cóż, rozumiem że celem jest połechtanie niedowartościowanych ego.

Ps. Nie piszę tego, aby Was zdenerwować, obrazić czy coś w tym stylu. Piszę to po to, abyście jednak zastanowili się i postarali się zmienić nieco sytuację, aby podjąć walkę honorową z prawdziwym wrogiem, a nie z sojuszem który w istocie rzeczy dobrze Wam życzy. Nie sądzę, aby to coś dało bo na tym etapie wygodnie Wam być hienami, ale wróg - ten prawdziwy, bardzo rośnie w siłę i układa sobie koalicję, a ja nawet będąc na urlopie coś na ten temat wiem.

hahaha następna po strażaku :) szczerze tak czytam te Twoje teksty forumowe i już wiem dlaczego część graczy ma o Tobie takie a nie inne zdanie...
Jak już było tu nie raz napisane AH nie jest celem tych Twoich 5 sojuszy... jest tylko czymś co stoi na drodze do naszego celu, a raczej lepszym określeniem byłoby przy drodze, dlatego też nikt konkretnie się na was nie skupia - stąd te Twoje kardynalne błędy - niestety bądź stety często jesteście lekceważeni choć uważam że nie słusznie, bo jest u was parę dobrych graczy, ale nie ma nikogo kto to ogarnie w całość. Co do współpracy to śmiać mi się chce bo bywało już tak że to wikingowie i ire wysyłało więcej niż AH... ale fakt Ciebie już wtedy nie było :)

Co do Twojego szacunku dla reszty graczy to raczej mało komu na nim zależy bo sama jeszcze nic nie pokazałaś oprócz wylewności na pw do paru naszych graczy kogo i za co nie szanujesz i innych bla blaków ;) z czego mamy całkiem niezły ubaw na forum.
Ale czekamy aż wrócisz może znowu się doczekamy zrywu ze strony AH i nas czymś zaskoczą przez jeden dzień, chociaż jak jesteście tak poszkodowani przez te wszystkie be sojusze to nie wiem czy się uda
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Skoro nie jest rzekomo celem zacnych 5 sojuszy, to dlaczego tak chętnie się na nich rzucacie?

dlaczego tak chętnie tutaj piszecie o walkach z AH?

dlaczego nie skupicie się rzeczywiście na kimś, kto gra w stosownym położeniu i równej, albo prawie równej dla Was koalicji?

dlaczego - wbrew temu co piszesz - jak hieny rzucacie się na sojusz walczący w pojedynkę, tylko - jak też sam piszesz - "stojący po drodze?

jakoś to wszystko widzisz przeczy temu co piszesz i jakoś w tym wszystkim co piszesz brak logiki

więc kłamiesz, konfabulujesz albo rzeczywiście wierzysz w te nielogiczności, które sobie wymyśliłeś
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Skoro nie jest rzekomo celem zacnych 5 sojuszy, to dlaczego tak chętnie się na nich rzucacie?

dlaczego tak chętnie tutaj piszecie o walkach z AH?

dlaczego nie skupicie się rzeczywiście na kimś, kto gra w stosownym położeniu i równej, albo prawie równej dla Was koalicji?

dlaczego - wbrew temu co piszesz - jak hieny rzucacie się na sojusz walczący w pojedynkę, tylko - jak też sam piszesz - "stojący po drodze?

jakoś to wszystko widzisz przeczy temu co piszesz i jakoś w tym wszystkim co piszesz brak logiki

więc kłamiesz, konfabulujesz albo rzeczywiście wierzysz w te nielogiczności, które sobie wymyśliłeś


Rzucają się bo mogą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Skoro nie jest rzekomo celem zacnych 5 sojuszy, to dlaczego tak chętnie się na nich rzucacie?

dlaczego tak chętnie tutaj piszecie o walkach z AH?

dlaczego nie skupicie się rzeczywiście na kimś, kto gra w stosownym położeniu i równej, albo prawie równej dla Was koalicji?

dlaczego - wbrew temu co piszesz - jak hieny rzucacie się na sojusz walczący w pojedynkę, tylko - jak też sam piszesz - "stojący po drodze?

jakoś to wszystko widzisz przeczy temu co piszesz i jakoś w tym wszystkim co piszesz brak logiki

więc kłamiesz, konfabulujesz albo rzeczywiście wierzysz w te nielogiczności, które sobie wymyśliłeś


Nielogiczna to jest Twoja wypowiedź skoro AH gra samo to dlaczego dostają pomoc od bodajże takiej samej ilości sojuszów ?? :)

Po drugie rozumiem że wg Ciebie mamy się teleportować najlepiej cały sojusz każdy po 20 miast w miejsce do którego dążymy ... co do rzucania się jak hieny to jakbyś jeszcze nie zauważyła jest to gra oparta na przejmowaniu miast sorry ale nie mam zamiaru budować sobie wiosek od podstaw bo wielka wojowniczka czuje się urażona bo kilka sojuszów ją atakuje... jakbym chciał sobie pobudować to bym pograł w gry gdzie się buduje a nie walczy...

Co do chwalenia się to z mojej strony były tylko odpowiedzi, po za tym temat po to jest, a że przejmujemy wasze miasta to o tym piszemy, przejmujemy też miasta wikingów ire i paru jeszcze i na każdych się również topimy z tych samych powodów co na AH taka gra i nikt z tego nie rozpacza ani nikt się tym nie zamierza podniecać :)
Brakiem logiki jest granie w grę w której się walczy i nazywanie wszystkich którzy walczą przeciwko hienami bo zabierają miasta przydrożne dla swojego rozwoju... albo tej gry nie ogarniasz albo jesteś całkowitą ignorantką która próbuje ludziom wmówić że jej słabość to brak honoru innych.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Co Ty znowu wymyślasz? Ire dopiero ostatnio słyszałam, że się ruszyło trochę i chwała im za to. Wikingowie walczą sobie gdzieś tam z boku i to by było na tyle. Wciąż jednak daaaaaaaaleko i to bardzo do Waszej koalicji składającej się z ilu: 5, 6, czy może 10 sojuszy??? hmmm?

Ja tu nie płaczę - bo nie do tego jest to forum - tylko po prostu żenujące jest to, iż chwalicie się przejęciami od osamotnionego w sumie AH, piszecie o tym jakby to było nie wiadomo jakim osiągnięciem, a jest to po prostu nierówna walka i żaden wyczyn

Dostaliście konkretne propozycje od AH, ale woleliście zadzierać nosy i tracić wojska na walce z nami. No więc ok, my też nie płaczemy tylko stawimy Wam czoła i powalczymy. Walkę tę jednak uważam, że niehonorową zwłaszcza z Waszej strony i mam prawo tak uważać, bo mam ku temu przesłanki
Może niebawem dostaniecie mocno wciry, to coś do Was dotrze, a myślę, że pierwsze na linii frontu staną JON i JON II. I wtedy zobaczymy kto będzie płakał.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oj tam Sisi ,najgorsze za tobą. Jak wrócisz ,to Kafel i Jackpol powinni już być. Jakoś dacie radę. ;)

Wrócimy prawie :)()całą ekipą w jednym czasie. Razem z Marcko chcemy się odegrać za te dziesiątki kolonów, które na nas leciały przez te kilkanaście dni co byliśmy we dwójkę. Fakt, punktów sporo, ale mnie i tak boli fakt, że myśleli, że we dwójkę nie damy rady, bo nie ma czołówki soja. Grubo się pomylili - to, że nie mamy jeszcze mnóstwa miast, nie znaczy, że jesteśmy słabi i nie mamy wolnych slotów. Wszystko w swoim czasie, a miasteczka musimy strategicznie wybierać do przejęcia :)

Ja od dziś ograniczam całą działalność na grepo - muszę odpocząć. Będę do końca konkursu Strateg i Maskotka jeszcze zaglądać :)

A tak odbiegając lekko od tematu - TBN nie chcecie Gały na Maskotkę? W końcu ktoś go wytypował :)
W sumie w konkursie jest sporo osób z Retimno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Co Ty znowu wymyślasz? Ire dopiero ostatnio słyszałam, że się ruszyło trochę i chwała im za to. Wikingowie walczą sobie gdzieś tam z boku i to by było na tyle. Wciąż jednak daaaaaaaaleko i to bardzo do Waszej koalicji składającej się z ilu: 5, 6, czy może 10 sojuszy??? hmmm?

Ja tu nie płaczę - bo nie do tego jest to forum - tylko po prostu żenujące jest to, iż chwalicie się przejęciami od osamotnionego w sumie AH, piszecie o tym jakby to było nie wiadomo jakim osiągnięciem, a jest to po prostu nierówna walka i żaden wyczyn

Dostaliście konkretne propozycje od AH, ale woleliście zadzierać nosy i tracić wojska na walce z nami. No więc ok, my też nie płaczemy tylko stawimy Wam czoła i powalczymy. Walkę tę jednak uważam, że niehonorową zwłaszcza z Waszej strony i mam prawo tak uważać, bo mam ku temu przesłanki
Może niebawem dostaniecie mocno wciry, to coś do Was dotrze, a myślę, że pierwsze na linii frontu staną JON i JON II. I wtedy zobaczymy kto będzie płakał.

Nie płaczesz oj wcale :) propozycje hmm ciekawe co mieliście nam do zaproponowania :) chwalenie się przejmowaniem waszych miast hmmm z tego co pamiętam to była mowa o odbiciu w ten sam dzień miasta które nam przejęliście co pojawiło się na forum, później była pochwała za wbicie i utrzymanie kolona u nextów i informacja o tym jak na tym "zgaszeniu" wyszedł strażak, więc albo nie potrafisz zrozumieć tekstu który czytasz albo żyjesz w swoim dziwnym świecie :)

Miło nam że już niedługo będziemy zmuszeni do takiego samego płaczu jak Twój, ciekawe to będzie mam nadzieję że szybciej niż my to rozpoczniemy zacznie nasz docelowy wróg :) A Ty może w końcu skupisz się na grze i w końcu w niej coś pokażesz a twórczość pisarską zostaw w końcu też innym
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przynajmniej będzie to walka honorowa, bo AH walczy honorowo i nie uczestniczy w stadzie rozpędzonych hien.
Co to za honor przejmować miasta od sojuszu broniącego się samotnie będąc w koalicji pięciosojuszowej?
Sorry, ale niestety nie mam szacunku do takich wojowników bo takie przejęcie to żadna sztuka, żadna trudność i żaden honor.
Marto niestety ale muszę to napisać. Chyba powinnaś zrobić dłuższy odpoczynek od grepo. To, że ktoś gra sam bez koalicji to jego własny wybór lub nieumiejętność w dyplomacji. W AH jest kilka osób, które znam i szanuję. Obawiam się, że mogą być takiego samego zdania co ja.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mathair więc ja widocznie czytałam też inne posty, ale spoko, już to zostawmy :) bo nie ma sensu przeciągać się.
Co do propozycji jakie mieliście, to porozmawiaj z niektórymi członkami Rad Waszej wielkiej koalicji, może Ci powiedzą jeśli uznają to za stosowne

Wszystko co w tym temacie mam do powiedzenia zostało chyba jasno napisane i nie trzeba nic dodawać. Jest jak jest i tyle.

A co do Sisi - pozwól szanowna koleżanko i moderatorko, że sama będę decydowała o długości swojego odpoczynku od grepo.
Ekipa AH ma trochę dobrych graczy i z pewnością damy sobie spokojnie radę. Co do dyplomacji, to nie wiesz jak było, jakie starania były podejmowane, kto jak się zachował a kto jak się nie zachował - więc po prostu się nie wypowiadaj na ten temat. I to wszystko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Marto niestety ale muszę to napisać. Chyba powinnaś zrobić dłuższy odpoczynek od grepo. To, że ktoś gra sam bez koalicji to jego własny wybór lub nieumiejętność w dyplomacji. W AH jest kilka osób, które znam i szanuję. Obawiam się, że mogą być takiego samego zdania co ja.

To jest to co już parę razy napisałem, w AH znajdują się dobrzy gracze, ale niestety decyzyjność i dyplomacja to wg mnie totalna klapa, chociaż mogę się mylić i jeszcze się odrodzą jak fenix w popiele :) ja tam większość ich graczy szanuje aczkolwiek na płaczków mam uczulenie :) i jeszcze zakaz wypowiedzi będzie wprowadzać chociaż sama z racji urlopu jak widać pojęcie o tym co się dzieje ma blade ...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

oj zdziwiłbyś się chłopcze gdybyś wiedział czego już zdołałam się dowiedzieć od wczoraj :eek: mimo, że jestem na urlopie
sam chciałbyś mieć takie blade pojęcie w rozeznaniu sytuacji :)

dobra, skończmy to: życzę Ci abyś skupił się na dobrych dla sojuszu, ambitnych i strategicznych celach :) więc szerokiej drogi i adios amigos :)

wrócę niedługo, to może się zmierzymy w walce, tylko pamiętaj 1:1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oj tam oj tam , przestancie sie juz drapac koty :)
Mathair.. Ty masz mi cos do oddania pamietaj :p hihi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

oj zdziwiłbyś się chłopcze gdybyś wiedział czego już zdołałam się dowiedzieć od wczoraj :eek: mimo, że jestem na urlopie
sam chciałbyś mieć takie blade pojęcie w rozeznaniu sytuacji :)

dobra, skończmy to: życzę Ci abyś skupił się na dobrych dla sojuszu, ambitnych i strategicznych celach :) więc szerokiej drogi i adios amigos :)

wrócę niedługo, to może się zmierzymy w walce, tylko pamiętaj 1:1

Chłopcze... dziewczę drogie zejdź na ziemie :) najpierw mi powiedz w jakim celu miałbym się do Ciebie cofać bo przeciwnik z Ciebie żaden i ani mi to frajdy nie dostarczy ani nie jest w moim kierunku...

Vieviorkaa wiem i pamiętam :p zabrane podstępem ale te 800 transów do rozwalenia mnie przerażało, także wolałem wyczekać na dogodną sytuację ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

buuuuuu jaki ważny :)

w grze pod jakim grasz nickiem? bo skoro nie chce góra do Mahometa, to niestety Mahomet będzie musiał zwiedzić górę :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

buuuuuu jaki ważny :)

w grze pod jakim grasz nickiem? bo skoro nie chce góra do Mahometa, to niestety Mahomet będzie musiał zwiedzić górę :eek:
Tak się boję że aż sama będziesz musiała rozwiązać tą zagadkę lol
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przekichane siedzieć na 35 morzu.. nic nie wiem co się dzieje w centrum i kto z kim walczy :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak się boję że aż sama będziesz musiała rozwiązać tą zagadkę lol

dobra dobra, dawaj i nie krępuj się ;) no co Ty Mistrzu, kobiety się boisz? bądź dżentelmenem i nie daj się prosić :)

ufam, że gdy zaloguję się do gry to otworzę od Ciebie pw z informacją: "Marto to ja, Mathair, oczekuję na Ciebie z kawusią i ciasteczkiem" - a wtedy odwiedzę, obiecuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Marta... Mathair to Mathair w grze ;)
 
Do góry