Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobra dobra, dawaj i nie krępuj się ;) no co Ty Mistrzu, kobiety się boisz? bądź dżentelmenem i nie daj się prosić :)

ufam, że gdy zaloguję się do gry to otworzę od Ciebie pw z informacją: "Marto to ja, Mathair, oczekuję na Ciebie z kawusią i ciasteczkiem" - a wtedy odwiedzę, obiecuję :)

Tu się chwalisz że masz takie rozeznanie w sytuacji a tak prostej rzeczy sprawdzić nie możesz hmmm ciekawe :) ale w grze jak najbardziej czekam na Twoje ataki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a na moje tez? :p bo zmysly odpalilam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a no odbilam sie kolonikiem od zdrajcy :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Vieviórka ,nie ściemniaj. Jeśli to było odbicie to pod kątem padania 45 stopni, bo ze stanu poruszania się równolegle do powierzchni wody poszłaś prosto na dno. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Vieviórka ,nie ściemniaj. Jeśli to było odbicie to pod kątem padania 45 stopni, bo ze stanu poruszania się równolegle do powierzchni wody poszłaś prosto na dno. :rolleyes:
Kocham Twoje poetyckie podejscie :D Szykuj ofiare w postaci wiesniakow... nie dlugo Cie odwiedze :p
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co tam sie dzieje na swiecie? pare dni mnie nie bylo i juz widze klotnie kolejne;d
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

marta się pojawiła i kłótnie są
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

gdzie Ty tu widzisz kłótnie mój prześladowco podły? :eek:

i czego tutaj szukasz?

w kłótnie wchodzić, to ja mam jakoś tendencję na Bizancjum, zła jestem później na siebie, ale co zrobić, trzeba się jakoś bronić
na tym świecie uważam, że jest całkiem ok :eek: przynajmniej do póki MDG nie za bardzo fika, a później - zobaczymy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

gdzie Ty tu widzisz kłótnie mój prześladowco podły? :eek:

i czego tutaj szukasz?

w kłótnie wchodzić, to ja mam jakoś tendencję na Bizancjum, zła jestem później na siebie, ale co zrobić, trzeba się jakoś bronić
na tym świecie uważam, że jest całkiem ok :eek: przynajmniej do póki MDG nie za bardzo fika, a później - zobaczymy
zależy gdzie nie fika, w mojej części już fika ale ja to tylko tak sobie gram na lajcie. Pytasz co tu robie, nie przeżyłbym jakbym cię i te twoje prowokacyjne wpisy nie skomentował:D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

okropny jesteś, nie wiem czy już o tym pisałam, ale chyba się powtarzam niestety :p

więc powiadasz, że już z nimi walczysz, no ciekawa jestem co z tego wyniknie, bo będą mieli trochę nieprzyjaciół i to z każdej strony
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja jestem piękny nie okropny. Co z tego wyniknie nie wiem jak zechce mi sie grać to zobaczę. Mocne sojusze jeszcze daleko od mdg, żeby z nimi walczyć regularnie chyba że nieaktywnych szukać i wchodzić im na wyspy. Zastanawiam sie jak bobry zaopatrują się na walkę z nimi bądź jakiś układ
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A jak myślisz? :rolleyes:

Przecież ludzie z MDG pisali już na tym forum, że specjalnie zalogowali się tak, aby mieć dość łatwy dostęp do Boberków

więc sprawa chyba jest oczywista? Dziwi mnie, że tego nie wiesz

A ponadto, jaki ma stosunek turasek do adminów i gdzie najwięcej ich gra? :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a skąd mam wiedzieć nie logowałem i nie zaglądałem tutaj jak bana miałem, profili nie przeglądam plotki dopiero zaczynam zbierać
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to że mdg sie będzie biło z TBN to jest pewne co tu nie wiedzieć :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a tbn z kim współpracuje z nikim?
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

"nie dają sobie zawiązać rąk paktami jedynie co to podpisują pony"
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a MDG i JONy robią koalicję na TBN?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oj nie sądzę żeby MDG chciało z kimkolwiek teraz paktować ,Turek zawsze był indywidualistą. :rolleyes:
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jon ma pakty z połową sojuszów z topki póki co tylko dwa sojusze stawiają im opór a jest to AH i IRE
 
Do góry