Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Odkad sięgam pamięcią od zawsze był BONUS NOCNY który nie wiedzieć dlaczego? nazywany jest od dłuższego czasu przerwą nocną
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

no ciekawe co by ludzie powiedzieli na przerwę nocną w atakach , nocne marki ogłosiły by strajk :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

no ciekawe co by ludzie powiedzieli na przerwę nocną w atakach , nocne marki ogłosiły by strajk :D

Tylko ilu jest tych nocnych marków??....
Obstawiam że jest za to masa graczy którzy rezygnują po którejś nieprzespanej nocce
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

no na pewno tak jest jak stracisz kilka wiosek w nocy to człowiek ma dość bo życie prywatne powinno być nr 1 a nie jakaś gierka internetowa to ma być rozrywka i odskocznia tak mi się wydaję.. ale są różne poglądy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

no na pewno tak jest jak stracisz kilka wiosek w nocy to człowiek ma dość bo życie prywatne powinno być nr 1 a nie jakaś gierka internetowa to ma być rozrywka i odskocznia tak mi się wydaję.. ale są różne poglądy

No nic może kiedyś decydenci też dojdą do takich wniosków....bo pograłbym sobie jeszcze kiedyś :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Nowy świat

I na przyszłośc apel do modów piszących o ustawieniach nowych światów proszę o nie wprowadzanie ludzi w błąd ;)
BONUS NOCNY - a nie PRZERWA NOCNA to jest wielka różnica
Wprawdzie chodzi o to samo, tym niemniej poprawiłem w ogłoszeniu i postaramy się pisać bardziej jednoznacznie. Co do samej nocy to od początku Grepolis, był to tylko bonus dla obrońcy i nie da się pogodzić wszystkich graczy, jednym przerwa świąteczna pasuje innym nie, tak samo jest z bonusem, co niektórzy nawet jego by nie chcieli widzieć.
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Wprawdzie chodzi o to samo, tym niemniej poprawiłem w ogłoszeniu i postaramy się pisać bardziej jednoznacznie. Co do samej nocy to od początku Grepolis, był to tylko bonus dla obrońcy i nie da się pogodzić wszystkich graczy, jednym przerwa świąteczna pasuje innym nie, tak samo jest z bonusem, co niektórzy nawet jego by nie chcieli widzieć.
.

Szybka reakcja i to się chwali :)

PS
To może jakaś ankieta co by rozeznać temat z przerwą na sen :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy świat

Masz dział z propozycjami, to warto założyć temat z tym pomysłem, dodać ankietę i dowiesz się, co ludzie myślą na ten temat...
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

Masz dział z propozycjami, to warto założyć temat z tym pomysłem, dodać ankietę i dowiesz się, co ludzie myślą na ten temat...

smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Bardzo ladnie predkosc 3x i stary system powiazane z moralami i 3 dniami ochronki bedzie sie dzialo :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Nowy świat

Tam niema okupacji a tu przy takiej predkosci trzeba byc aktywnym bardzo wystarczy 2h i po miescie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Tam niema okupacji a tu przy takiej predkosci trzeba byc aktywnym bardzo wystarczy 2h i po miescie.
Dlatego trzeba dostać się do dobrego sojuszu bo inaczej nici z gry, ale nie mówię że nie da się z ciężkiego ataku wyjść jak ktoś dobrze gra. Chyba że Złotnicy przyjdą i każdy 5000 złota w zapasie. To wtedy takich sytuacji nie będzie, nawet jeśli taki ktoś wbija 15 minut dziennie.
 
Odp: Nowy świat

Dlatego trzeba dostać się do dobrego sojuszu bo inaczej nici z gry, ale nie mówię że nie da się z ciężkiego ataku wyjść jak ktoś dobrze gra. Chyba że Złotnicy przyjdą i każdy 5000 złota w zapasie. To wtedy takich sytuacji nie będzie, nawet jeśli taki ktoś wbija 15 minut dziennie.

haha co to jest 5k złota dla typowego złotnika? ;) musisz dodać jedno zero ;)
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Nowy świat

Poza tym ze są ciekawe ustawienia to szykuja się jakieś dobre sojusze??
 
Status
Zamknięty.
Do góry