Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17615

Guest
Odp: Akcjum Party

Stary jest na wypasie na nim się wychowałem :cool:
 
Odp: Akcjum Party

Dla mnie mniej wymagajacy ale tyle ile ludzi tyle opinii.
Osobiscie od zawsze gram na starym z malymi przeblyskami nowego
Stary jest na moje o wiele lepszy i mniej czasu pochlania :)

Jeśli chodzi o aktywność to bardziej wymagający , w każdej chwili możesz dostać kolona , a na nowym tylko w trakcie buntu o której się dowiadujesz około 10h przed (zależy od parametrów danego świata) , chociaż jeśli chodzi o obronę to łatwiej na starym systemie , bo możesz się bronic atakiem :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie ma co kogo nazywać masówką póki co, bo świat jeszcze nie wystartował, a ekipa londi- jestem przekonany, że nie jest to masówka. Np jedna z najlepszych ekip Sigma Bross, na sparcie też ich było pełno jak startowali i byli masówką skoro teraz trzepią całym światem? No chyba nie.

Okaże się po starcie świata kto jest masówką, a kto nie. Teraz nie ma co osądzać ;d
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Jeśli chodzi o aktywność to bardziej wymagający , w każdej chwili możesz dostać kolona , a na nowym tylko w trakcie buntu o której się dowiadujesz około 10h przed (zależy od parametrów danego świata) , chociaż jeśli chodzi o obronę to łatwiej na starym systemie , bo możesz się bronic atakiem :)

Teoretycznie tak ale jak odpowiednio ustawisz miasta to nie jest zle grac i masz wiecej swobody. Dla mnie wymaga mniej czasu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Masówką będzie ten sojusz który będzie top1 na początku (ekipy nie mają po 120 osób) a masówki mają :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Londi złotnicy będą u nas? Ja zobaczę chyba sb nazłocę trochę ale nie dużo.../ :cool:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Kilku bedzie :) ja tam gram bez zlota xD Tylko musze zrobic cos, by naprawila mi sie apka..
 
Odp: Akcjum Party

teraz to złotko można na targu zarobić , więc nie jest problemem już korzystanie ze złota :) tylko jedni mają go więcej , drudzy mniej ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Hehehe trzeba tylko umiec handlowac nim xD
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Kolejny świat to ,,baris''
;) juz sie ktos wybiera oprocz inteligęta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Ja się wybieram bo teraz mam tyle czasu ,że na 10 i mogę grać :)
:cool: Po woli zbieram ekipę spróbujemy swych sił :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Londi dam ci jeszcze znać w środe bo jak mówiłem czy dam rade czy nie to nie wiem bo wole dla odmiany nowy system... Nie znam ekipy więc nie wiem czy będzie fun
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Ehhh widze ze tu sie pytac nie mozna......... sorry mati z toba nawet nie dyskutuje ty szyderco:p
 
Do góry