Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

I zaczyna się:)

A ja nie mogę się doczekać już startu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Dla mnie pierwszy ,dzień startu i dzień jak jest koniec ochronki najlepsze momenty :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Dla mnie pierwszy ,dzień startu i dzień jak jest koniec ochronki najlepsze momenty :D

Zgadza się, może dzień startu niekoniecznie, ale pierwszy dzień bez ochronki to sama przyjemność.
Kto kogo i jak. Zostaniesz upolowany czy upolujesz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Spokojnie jeszcze świat się nie rozpoczoł nie cieszcie się na zapas może to wy będziecie farmieni :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Akcjum Party

Śpieszcie się farmić noobów tak szybko odchodzą:mad:
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akcjum Party

A jak na mnie to wszelakie początki serwerów są złe..... Pełno masówek wokoło i miliony zaproszeń do soja i wiadomości..... Farmić nobów? To żadna frajda, lepiej uderzyć na kogoś mocniejszego/równego to wtedy jest zabawa w klinowanie, wsadzanie kolonów itd.... Wjechać nobkowi na miasto kolonem czy też go sfarmić to żadna frajda moim zdaniem ;d

Ktoś już mówił czy ktoś będzie miał podbój przed ochronką..... Ja wam powiem tyle, że teraz podbój jest możliwy nawet w kilka godzin..... A wszystko przez handel złotem.... jakiś gościu se wykupi 25k golda, potem na targu na surki uda tak z 10k i ma pełno surów, potem tylko na goldzie sobie poskraca i po ochronce jest tylko zdziwko, że ludzie mają full gospodarstwa i pełne zagrody offa czy deffa ;d Inno niszczy tą grę coraz bardziej..... Przecież mają już pełno kasy z tej gry, a nadal naciągają na nowe aktualizacje bezsensowne, by się jeszcze bardziej dofinansować.... Ja bym mógł grać na goldzie, ale po co? Gram dla przyjemności i nie zamierzam na to bulić super kasy, by przewalić ją na głupią grę przeglądarkową.... A na takich ludziach własnie Inno żeruje ;d
 
Odp: Akcjum Party

Ja osobiście lubię początki świata ze względu an to ,ze jest dużo ludzi i może se pogadać :p Farmienie noobów nie ma sprawiać przyjemności tylko wspomóc Nasza gospodarkę :) Czemu mocniejsi biją słabszych ? naturalna kolej rzeczy , na początku podbija się noobów by się umocnić przeciw tym mocnym .... nie wyobrażam sobie by dwóch doświadczonych , aktywnych złotników z jednym miastem na siebie sadziło , bo to po prostu było by bezsensu - oboje by się wytłukli ... Co tu zrobić , światem rządzi pieniądz :)
a inno próbuje wcisnąć ile się da z graczy , w sumie nic dziwnego - każdy chce zarobić jak najwięcej :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Akcjum Party

A jak na mnie to wszelakie początki serwerów są złe..... Pełno masówek wokoło i miliony zaproszeń do soja i wiadomości..... Farmić nobów? To żadna frajda, lepiej uderzyć na kogoś mocniejszego/równego to wtedy jest zabawa w klinowanie, wsadzanie kolonów itd.... Wjechać nobkowi na miasto kolonem czy też go sfarmić to żadna frajda moim zdaniem ;d

Ktoś już mówił czy ktoś będzie miał podbój przed ochronką..... Ja wam powiem tyle, że teraz podbój jest możliwy nawet w kilka godzin..... A wszystko przez handel złotem.... jakiś gościu se wykupi 25k golda, potem na targu na surki uda tak z 10k i ma pełno surów, potem tylko na goldzie sobie poskraca i po ochronce jest tylko zdziwko, że ludzie mają full gospodarstwa i pełne zagrody offa czy deffa ;d Inno niszczy tą grę coraz bardziej..... Przecież mają już pełno kasy z tej gry, a nadal naciągają na nowe aktualizacje bezsensowne, by się jeszcze bardziej dofinansować.... Ja bym mógł grać na goldzie, ale po co? Gram dla przyjemności i nie zamierzam na to bulić super kasy, by przewalić ją na głupią grę przeglądarkową.... A na takich ludziach własnie Inno żeruje ;d

Czasem kupię złoto ale to za 20zł. Resztę kasy wole wydać na gierki na ps4 :) Pewnie zaraz po zakończeniu ochronki będzie paru graczy po 2/3 miasta :d Złoto, złoto i jeszcze raz złoto bez tego nie umieją grać.
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Akcjum Party

Witam mam pytanko nie chciał by ktoś przygarnąć gracza słaby jestem jak nie wiem w ogóle grać nie potrafię no i to chyba tyle jak coś ktoś by był zainteresowany to pisać na PW :) ciekawe czy ktoś mnie kojarzy hmmmm......?
 
Odp: Akcjum Party

Nie wyobrażam sobie gracza, który podbija miasto rywala podczas jego nieobecności. Jest to po prostu hamskie zagranie i świadczy o tym, że nie ma odwagi sprostać mu w równej walce. Teraz każdy tak robi dla korzyści. W końcu to tylko gra...

No tak , racja w tym jest , lecz gdy planujesz akcje na daną godzinę , a kolesia nie ma to Twoja wina ? no nie , mówi się trudno , po to właśnie utworzono aplikacje by móc reagować na ataki ... chyba ,ze ktoś nocą atakuj to faktycznie jest to troszke chamskie , no ale cóż ... takie życie :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Akcjum Party

Teraz na tym gra polega żeby rozkminić kiedy rywal jest nie aktywny i go zjechać do zera:mad:
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie wyobrażam sobie gracza, który podbija miasto rywala podczas jego nieobecności. Jest to po prostu hamskie zagranie i świadczy o tym, że nie ma odwagi sprostać mu w równej walce. Teraz każdy tak robi dla korzyści. W końcu to tylko gra...

Przepraszam a co w tym chamskiego ? Mam do Ciebie zadzwonić z prośbą czy mogę Cię zaatakować ?
Hah... no dobre, trzeba napisać propozycję do supportu by dodali taki gadżet typu "call me" przed atakiem.
Gra polega na tym by podbijać, a jak kogoś nie ma to plus atakującego.
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Akcjum Party

Po to wprowadzane są morale, by ci słabsi mieli równiejsze szanse ... ale czy mają ?? w mojej ocenie, nie.
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Akcjum Party

Ale będzie masakra na tym świecie :D . Ja wam mówię :D
 
Do góry