Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24238

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Generalnie marta jest fajna i zawsze ma rację

Podaj mi jeszcze proszę twoje typy na dużego lottka jak wygram napewno się podzielę
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

NocnyMarek to nie Glorian.
A co do MDG... Przejdę do nich i zobaczę na własne oczy,
jak to żałośnie i nisko upadają, jak twierdzą co poniektórzy.
Zrobię to z "miłości" do jednego pana, który bardzo kocha Turka
i mnie zreszta też :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Generalnie marta jest fajna i zawsze ma rację

Podaj mi jeszcze proszę twoje typy na dużego lottka jak wygram napewno się podzielę

No z tym podkreślonym, to absolutnie się z Tobą zgodzę :p a nawet dodam, że w związku z tym należy się mnie zawsze słuchać i jeszcze wykonywać jak w wojsku - czyli bez zbędnych dyskusji - wszystkie moje polecenia :)

Żartuję oczywiście, bo cóż mi pozostaje, gdy dopadam grepo w przerwach między kolejnymi egzaminami. Strasznie mało czasu na grę, ale bez obaw - miasteczek staram się pilnować :) A MDG wzbudza moje zainteresowanie - hmmm bo może mam jakąś manię na ich punkcie :) hehehe niebawem zostanę nawiedzoną ich fanką na grepo, jak tak dalej pójdzie :)

a tak poważnie, to chyba jednak mi nie grozi, bo Turek to Turek - przynajmniej ja nie daję rady się z nim dogadać :)

hmmm a czy Turek przypadkiem nie ma na imię Patryk? :rolleyes:

Niemniej jednak i mimo, iż tak mało gram, to patrząc po mapce ja już dostrzegam pewne granice i zasięgi potencjalnych koalicji. Wiem o kilku czołowych sojuszach kto z kim i kto przeciw komu, no i to wystarczy. Wiec żadne czary - tylko kalkulacja.

Z kolei co do lotka Exegutorze, to niestety źle trafiłeś :( nie mam w tej dziedzinie szczęścia. Niemniej jednak kto nie ma szczęścia w takich grach to ma szczęście w miłości. Więc stale oczekuję od życia tego drugiego rodzaju szczęścia :) a liczby jeśli Ci podam, to pamiętaj, aby koniecznie ich nie zakreślać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

NocnyMarek to nie Glorian.
A co do MDG... Przejdę do nich i zobaczę na własne oczy,
jak to żałośnie i nisko upadają, jak twierdzą co poniektórzy.
Zrobię to z "miłości" do jednego pana, który bardzo kocha Turka
i mnie zreszta też :)


Rozumiem że o mnie mówisz XD ? haha.

Ale nie Turka nie kocham nawet go nie znam za dobrze XD.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może chodzi o to, że sporo graczy dostało takiego priva

smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



a co do gloriana, to również dotarła do mnie ta teoria, że gracz nocnymarek555 to właśnie on
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


A weź mi idź z tym..... Banda nieudaczników co wydała 100 kg golda na świat myślą,by się dobrze na początku prezentować myślą, że są pro ;d dostaną bęcki jak na retimno i znowu będą płakać ;d

|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No z tym podkreślonym, to absolutnie się z Tobą zgodzę :p a nawet dodam, że w związku z tym należy się mnie zawsze słuchać i jeszcze wykonywać jak w wojsku - czyli bez zbędnych dyskusji - wszystkie moje polecenia :)

Żartuję oczywiście, bo cóż mi pozostaje, gdy dopadam grepo w przerwach między kolejnymi egzaminami. Strasznie mało czasu na grę, ale bez obaw - miasteczek staram się pilnować :) A MDG wzbudza moje zainteresowanie - hmmm bo może mam jakąś manię na ich punkcie :) hehehe niebawem zostanę nawiedzoną ich fanką na grepo, jak tak dalej pójdzie :)

a tak poważnie, to chyba jednak mi nie grozi, bo Turek to Turek - przynajmniej ja nie daję rady się z nim dogadać :)

hmmm a czy Turek przypadkiem nie ma na imię Patryk? :rolleyes:

Niemniej jednak i mimo, iż tak mało gram, to patrząc po mapce ja już dostrzegam pewne granice i zasięgi potencjalnych koalicji. Wiem o kilku czołowych sojuszach kto z kim i kto przeciw komu, no i to wystarczy. Wiec żadne czary - tylko kalkulacja.

Z kolei co do lotka Exegutorze, to niestety źle trafiłeś :( nie mam w tej dziedzinie szczęścia. Niemniej jednak kto nie ma szczęścia w takich grach to ma szczęście w miłości. Więc stale oczekuję od życia tego drugiego rodzaju szczęścia :) a liczby jeśli Ci podam, to pamiętaj, aby koniecznie ich nie zakreślać :)

Hahaha Spadłem z krzesła XD
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Naprawdę, po za pojedynczymi jednostkami nie widzę w tym MDG euforii ;-) Myślę że ładnie podszyli się pod oryginalne MDG, szkoda tylko że logo zapomnieli skopiować ;)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No z tym podkreślonym, to absolutnie się z Tobą zgodzę :p a nawet dodam, że w związku z tym należy się mnie zawsze słuchać i jeszcze wykonywać jak w wojsku - czyli bez zbędnych dyskusji - wszystkie moje polecenia :)

Żartuję oczywiście, bo cóż mi pozostaje, gdy dopadam grepo w przerwach między kolejnymi egzaminami. Strasznie mało czasu na grę, ale bez obaw - miasteczek staram się pilnować :) A MDG wzbudza moje zainteresowanie - hmmm bo może mam jakąś manię na ich punkcie :) hehehe niebawem zostanę nawiedzoną ich fanką na grepo, jak tak dalej pójdzie :)

a tak poważnie, to chyba jednak mi nie grozi, bo Turek to Turek - przynajmniej ja nie daję rady się z nim dogadać :)

hmmm a czy Turek przypadkiem nie ma na imię Patryk? :rolleyes:

Niemniej jednak i mimo, iż tak mało gram, to patrząc po mapce ja już dostrzegam pewne granice i zasięgi potencjalnych koalicji. Wiem o kilku czołowych sojuszach kto z kim i kto przeciw komu, no i to wystarczy. Wiec żadne czary - tylko kalkulacja.

Z kolei co do lotka Exegutorze, to niestety źle trafiłeś :( nie mam w tej dziedzinie szczęścia. Niemniej jednak kto nie ma szczęścia w takich grach to ma szczęście w miłości. Więc stale oczekuję od życia tego drugiego rodzaju szczęścia :) a liczby jeśli Ci podam, to pamiętaj, aby koniecznie ich nie zakreślać :)
Hahaha Spadłem z krzesła XD

Ja poczułem lekkie zażenowanie.... Nie obchodzą mnie biografie graczy !! I nie obchodzi mnie jak turek ma na imie....... I nie obchodzi mnie czy masz czas na grę czy to wymówka dla twoich słabych wyników.....

Wiem kto z kim walczy wiem to i sramto, gówno wiesz i zamilcz wreszcie, bo gówno mnie ochodzi czy bedziesz fanką grepo czy nie, po prostu wyjdź i zamilcz, bo nie po to wchodze na FO żeby te twoje nic nie znaczące i nic nie wnoszące wypociny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oj ... będzie zielona trawka ;-)
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Do Marty nic nie mam tylko niestety ma obsesję na punkcie MDG i to jest potwierdzone :)


Ciekawie jak świat zareaguje na MDG
tak tak znowu dostaniemy wciry :D ha ha

Sisi w MDG no nie sam spam na forum będzie
2smiech.gif


hi Robson :)
 

DeletedUser24238

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marta a ty czasami nie chciałaś z tej fascynacja MDG na Retimno zagrać razem z nimi?
Oczywiście pod innym nickiem
Pytam z ciekawości
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Spokojnie sisi dostanie zakaz pisania na forume od 24 do 23 :)
Bedzie miała godz tylko :)
Chyba przeżyje :D
No to kaplica :(
Bez spamu nie dam rady...
Dobrze, że jeszcze nie przeszłam :p

Edit:
Moi sprawdzili. Macie karczmę :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No gdzies trzeba topic smutki, mamy tez super kacik z roznymi fajnymi zabawami;) liczymy do miliona i takie tam;)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Naprawdę, po za pojedynczymi jednostkami nie widzę w tym MDG euforii ;-) Myślę że ładnie podszyli się pod oryginalne MDG, szkoda tylko że logo zapomnieli skopiować ;)
smiley_emoticons_lol.gif
Dla Marty nawet i logo jest ;)
Niech się dziewczyna cieszy :p
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

emm79 skąd znam ten nick:)
Jesteśmy oryginalnym MDG , jeśli wszyscy podają się za tych kim są w rzeczywistości:):):)

Cholera po tych nickach to ciężko stwierdzić kto tam gra... ?
smiley_emoticons_confusednew.gif

A twój nick jakoś też kojarzę :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dla Marty nawet i logo jest ;)
Niech się dziewczyna cieszy :p


Ty też ... ej no musicie mnie zaprosić
 
Do góry