Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja ja any lubię any nie lubię
Raczej ona jak radio Maria a nie wolna Europa :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Jaka piękna czarownica :)
Juz wie piękny los MDG
Dziękuje Ci za pomoc
A co do nickow każdy wybiera raki jaki chce :)

Podaj nick, to do Ciebie polecę chociażby nawet na miotle, jak przystało na prawdziwą czarrrrrrrownicę :p

hmmm chyba zmienię nick, na CZAROWNICA :) nie ma co, podoba mi się
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

widzę że Marta jak zwykle lubiana :))

nie daj się haha

swoją drogą nicka byś miała fajnego
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG sie pojawilo i odrazu fo ozylo;) Coz na Akcjum same przegrane soja graja, niektore nawet apele sla do graczy by ich przyciagnac, tak tak o niejakim Wulkanie vel Rzeznia tu mowa, Glorianek w swej desperacji bzdury do kolezanek i kolegow rozsyla;)) wow pewnie same topowe nicki tym przyciagnie. Co do teorii niejakiej Marty to Chitos nie ma z kim i o czym polemizowac. Psy szczekaja a MDG idzie dalej;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przynajmniej coś się tutaj dzieje
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG raczej upada coraz dotkliwiej i boleśniej, na każdym kolejnym świecie coraz dotkliwiej i boleśniej :)

teraz nawet nie mają sojuszu pod swoim szyldzikiem :) co myślę, że się z czasem może zmienić
a też z drugiej strony niektórzy przywódcy większych sojków zdziwią się, gdy pewni gracze, może liderzy zaczną im odchodzić (jak to się mówi - "obudzą się z ręką w nocniku" :) ) - ok ok pewnie zaraz będzie, że bajki opowiadam :) no ale myślę, że to czas zweryfikuje i okaże się czy to bajka czy nie bajka

ale ja wcale się z dotkliwych upadków MDG nie cieszę, bo z wieloma osobami związanymi z tym sojuszem da się fajnie rozmawiać i na dobrym poziomie, zwłaszcza z takimi, które nie wypowiadają się na FO

jedna osoba z MDG wciąż jest dla mnie nie do strawienia - "sam guru", jakoś nie miałam sposobności się do niego przekonać
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martuś, ale MDG już od godziny są pod swoją nazwą
a tak w ogóle to czemu piszesz, że upadają coraz "dotkliwiej i boleśniej" bo jestem ciekaw, gdyż jako tako nigdy nie miałem przyjemności walczyć przeciw nim, czy też grać razem z nimi, ale prawie na każdym serwie o nich głośno, więc chyba to świadczy o czymś innym jak o upadaniu??
tutaj ledwo się pojawili i znowu sporo szumu wokół nich
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG sie pojawilo i odrazu fo ozylo;) Coz na Akcjum same przegrane soja graja, niektore nawet apele sla do graczy by ich przyciagnac, tak tak o niejakim Wulkanie vel Rzeznia tu mowa, Glorianek w swej desperacji bzdury do kolezanek i kolegow rozsyla;)) wow pewnie same topowe nicki tym przyciagnie. Co do teorii niejakiej Marty to Chitos nie ma z kim i o czym polemizowac. Psy szczekaja a MDG idzie dalej;)

Przecież glorian gra w sojuszu MDG pod nowym nickiem :)
od jednej osoby dowiedziałem się że to ten

http://pl.grepostats.com/world/pl46/player/1880378

Może to nie być prawda ale tak słyszałem. Może ktoś z tego sojuszu to potwierdzi a może i nie. A o co chodzi z tym wulkanem na akcjum ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A o co chodzi z tym wulkanem na akcjum ?
może chodzi o to, że sporo graczy dostało takiego priva
arekgwarek 15.02.15 o godzinie 17:17
Koleżanki i Koledzy !

Powstaje sojusz, który będzie bezdyskusyjnym TOP1 walki na Akcjum.
To dobry czas na to, żeby powstało coś nowego na tym świecie, bo
wszyscy aktywni gracze już pewnie zdążyli sie przekonać, że masówki i spędy
to nie dla nich. Niektórzy chcieliby wreszcie zagrać w sojuszu, a nie w
zgromadzeniu. Taka możliwość tworzy się własnie u nas.

Rozpoczęliśmy tu grę niedawno i budujemy sojusz w oparciu o doświadczenia i zasady
sprawdzone przez lata. Naszą wizytówką są osiągnięcia sojuszu Rzeźnia na Koryncie
i Wulkan na Retimno oraz wieloletnie potyczki na innych światach. Nie jesteśmy budowniczymi. Inicjatorami są topowi gracze z niekwestionowanymi umiejętnościami, co jest gwarantem sukcesu. Chcemy się podzielić tym co umiemy.

Chcesz w to wejść? Jesteś aktywny(a)? Pilnujesz konta 24/24? Jesteś dojrzały(a) emocjonalnie?
Chodź do nas, a reszty Cię nauczymy.
Jeśli jesteś dobry(a) i uważasz się za "zawodowca"? Chcesz palić i grabić? Takich szukamy

Centrum sojuszu na dziś to południowy-wschód M55. Jeśli nie mieszkasz zbyt daleko, to rozważ propozycję.

Jeśli cię nie interesuje propozycja i lubisz miejsce w którym jesteś, to nie odpowiadaj

Pozdrawiamy
RADA FURIA
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przecież glorian gra w sojuszu MDG pod nowym nickiem :)
od jednej osoby dowiedziałem się że to ten

http://pl.grepostats.com/world/pl46/player/1880378

Może to nie być prawda ale tak słyszałem. Może ktoś z tego sojuszu to potwierdzi a może i nie.

a co do gloriana, to również dotarła do mnie ta teoria, że gracz nocnymarek555 to właśnie on
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może chodzi o to, że sporo graczy dostało takiego priva

smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Szkoda że nie opisali afer związanych z sojuszem :D Ciekawy sposób rekrutacji hehe niedługo będą spamować skrzynki na wszystkich portalach społecznościowych xD

a co do gloriana, to również dotarła do mnie ta teoria, że gracz nocnymarek555 to właśnie on
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Zastanawiam się czy to prawda :) Było by śmiesznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie to nie możliwe :)
Znów jakaś propaganda :)
w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)
ale możemy sobie tylko pogdybać, bo ja pewności nie mam żadnej, że to on... tylko dotarła do mnie taka informacja, a że zbytnio to mnie nie interesuje, to nie wgłębiałem się w temat
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie to nie możliwe :)
Znów jakaś propaganda :)

Na pewno ? Musiał przecież zmienić nick by móc grać po wiecznym urlopie na retimno|ciach|.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)
ale możemy sobie tylko pogdybać, bo ja pewności nie mam żadnej, że to on... tylko dotarła do mnie taka informacja, a że zbytnio to mnie nie interesuje, to nie wgłębiałem się w temat

hoppekroztropek grał na nicku NocnyMarek ale bez cyferek także cięzko mi powiedzieć czy ta plotka która dotarla do mnie to ściema czy nie. Natomiast było by bardzo wesoło gdyby okazało się to prawdą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może chodzi o to, że sporo graczy dostało takiego priva
Naszą wizytówką są osiągnięcia sojuszu Rzeźnia na Koryncie
i Wulkan na Retimno oraz wieloletnie potyczki na innych światach.

ta a co on osiągnął na RETIMO - prócz oszustwa? i wykiwania kolegów z sojuszu. Aż dziw że ludzie jeszcze z nim grają
|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ta a co on osiągnął na RETIMO - prócz oszustwa? i wykiwania kolegów z sojuszu. Aż dziw że ludzie jeszcze z nim grają

|ciach|

Maniek spokojnie on tylko zacytował spam jaki otrzymał na serwerze. A tu coś o czym piszesz :) Podobno na Koryncie było podobnie ale tutaj to już ktoś inny musi się wypowiedzieć xD


|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie nie do Robsona nic nie mam. On i kilku innych zachowali się ferr po mimo że grali w wulkanie.


|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

buuu maniek bo się na ciebie obrażę haha
pro-berg nie wiem kim jesteś ale na adwokata cię nie zatrudniałem haha :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nooo właśnie tejjj
a ty takim nie ładnym tonem do mnie
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robson bo jak jeszcze raz Ciebie zobaczę z takimi pseudo sławami to nakopie Ci do tyłka

następny świat gramy razem a wiec szykuj się
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

oj tam, ja tam nie poszedłem ze względu na gloriana- wcześniej wcale go nie znałem, ale polazłem tam za moimi znajomymi z juktasu :)
i pamiętaj kto do kogo miał pretensje, że nie zabrałeś/zapomniałeś o mnie na retimno haha
no ja tylko czekam na to, zbieram już złotko
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i sami widzicie- mówiła Marta,że MGD i jest MGD. to co się kobiety czepiacie. tyle czasu już gra,że zna wszystkich.
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i sami widzicie- mówiła Marta,że MGD i jest MGD. to co się kobiety czepiacie. tyle czasu już gra,że zna wszystkich.


To akurat nie było trudne do przewidzenia :D

Codziennie sprawdzałem ranking sojuszy tylko po to żeby sprawdzić czy MDG już jest :rolleyes:
 
Do góry