Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja już 3-ci świat na emeryturze jestem :rolleyes:
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja już 3-ci świat na emeryturze jestem :rolleyes:

Już to słyszałem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Rozumiem że o mnie mówisz XD ? haha.

Ale nie Turka nie kocham nawet go nie znam za dobrze XD.

Jeju ta miłość była w cudzysłowie. Wiem, że młodziutki jesteś to Ci to wytłumaczę słońce na PW :p

No gdzies trzeba topic smutki, mamy tez super kacik z roznymi fajnymi zabawami;) liczymy do miliona i takie tam;)
Liczenie? Liczenie to nie spam :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Grubo Manfred poszedł. Nie wiem ile Ty masz Sisi lat, ale niezależnie od wieku bym sie na Twoim miejscu obraziła.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzę, że zapowiadane przeze mnie z rana MDG dzisiaj imprezuje na forum, więc ja nie przeszkadzam, miłej imprezki życzę.

Jednak do Azira nie omieszkam napisać: naucz się może najpierw kultury, a później zaglądaj na FO, bo masz z tych chłopie wielki kłopot i ogromne braki. Może więc do czasu zanim posiądziesz podstawy dobrego zachowania w towarzystwie i ogłady to nie zaglądaj na forum. Nie musisz się tutaj wypowiadać skoro tak bardzo rażą Cię moje wpisy. Żegnam Pana i bez odbioru.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Grubo Manfred poszedł. Nie wiem ile Ty masz Sisi lat, ale niezależnie od wieku bym sie na Twoim miejscu obraziła.

nie no zaraz obraziła to że ma 20 do sześćdziesiątki to nie znaczy że ma sie obrażać - a tak serio ona wie że sobie żartuje i nie focha się o coś takiego
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszędzie gdzie się pojawi jest gadanie o Bizancjum, MDG i jacy są fałszywi ludzie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To Turek tez coś wie o fałszywych ludziach? szkoda,że tak mało się wypowiada.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

za wielu wrogow?:D tylko ze zadnego miasta nie stracili, dopoki nikt nie odszedl :D.
a powody byly inne od tych co wymieniacie;d. ale dalej szukajcie powodu, jak igly z stogu siana :D


poprawka:p
majstrują koalicję ( MW, SG, P.N.S.A) plus jakieś gnioty :rolleyes:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

poprawka:p
majstrują koalicję ( MW, SG, P.N.S.A) plus jakieś gnioty :rolleyes:

robiąc pierwszy wpis na forum doskonale wiedziałam o tej koalicji i wiem o jeszcze pewnych innych powiązaniach i animozjach, stąd moje wnioski

ale Pan bez ogłady i mieniący się za wszechwiedzącego i wszechwładną wyrocznię po prostu mnie zakrzyczał

|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Maratończycy ti chyba gdzieś dalej od reszty- m43.
A Ty wymieniasz sojusze z m45, 55?
albo mnie się coś pomerdało
 
Do góry