Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22881

Guest
Odp: Kalidon Party

heh widzę że sporo osób tu wpadło i to nawet kilka znajomych nicków ;) może być ciekawie, chyba zabawię tu na dłużej :D

Koniec zabawy ;)

D7WJMNn.jpg
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Kalidon Party

Hahaha, nieładnie ;p Chociaż nie można mówić że to koniec...
 

DeletedUser22881

Guest
Odp: Kalidon Party

Hm... niedobry jesteś, zabierać jedyne miasteczko komuś :p

A swoją drogą odbijali?
Bo nam odbijają okupację u swoich sojuszników.

Life is brutal, niestety nie odbijali :) nic dziwnego bo w bonusie też bym nie odbijał :)

Ps. Nigdzie nie napisałem, że to mój rapek :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Kalidon Party

Ano fakt, nie napisałeś :)

Widzę, że nicka zmieniłeś, bo Cię znaleźć nie mogę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

A jak się nazywasz, jeśli można wiedzieć?
Skoro, nie podał wcześniej nicku, pewnie nie zamierza go podawać i nie dostaniesz odpowiedzi. Proste i logiczne, więc zanim coś napiszesz przemyśl to 2 razy. Pozdro!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Skoro, nie podał wcześniej nicku, pewnie nie zamierza go podawać i nie dostaniesz odpowiedzi. Proste i logiczne, więc zanim coś napiszesz przemyśl to 2 razy. Pozdro!

Po "skoro" nie stawia się przecinka, to pierwsza sprawa.
Druga - to jest forum ogólnodostępne, więc każdy ma prawo napisać to, co mu się tylko spodoba (oczywiście przestrzegając przy tym zasady owego forum). "Proste i logiczne". :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

O takie błachostki się kłócicie :) Każdy ma prawo do rozmowy i nie powinieneś zachowywać się tak agresywnie wobec kolegi. Swoją drogą, jak na świecie? Jeśli dobrze pójdzie, może wpadnę trochę pograć, bo Hiperborea przesiąkła mnie nudą :(.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Kalidon Party

Na świecie jak na każdym- podboje, straty, ataki... Ja sobie klikam dla jajec, od czasu do czasu wejdę i tyle :)
 

DeletedUser24708

Guest
Re: Odp: Kalidon Party

O takie błachostki się kłócicie :) Każdy ma prawo do rozmowy i nie powinieneś zachowywać się tak agresywnie wobec kolegi. Swoją drogą, jak na świecie? Jeśli dobrze pójdzie, może wpadnę trochę pograć, bo Hiperborea przesiąkła mnie nudą :(.

Swiat fajny :D ja juz zaczynam zabawe :) dzis 3 miasto podbijam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Mnie na tych nowych światach zaciekawiła możliwość skracania czasu budowy budynków oraz badań :) Z początku myślałem, że jakiś bug mam na koncie. Miałem już do suporta pisać, ale dowiedziałem się, że to nowa funkcja. No cóż, złotnicy wszędzie są, ale przynajmniej w tym początkowym etapie możemy ich nieco prześcignąć ;) Ja raczej też pogram dla jaj. Raczej o wysokie stanowisko się nie ubiegam. Zrobię sojusz i kilka miasteczek..
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Re: Odp: Kalidon Party

No, zaczyna się robić ciekawie, pierwsza wojenka na horyzoncie, więc będzie zabawa :)
 
Do góry