Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Jak tam walki na Kalidonie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

na razie walka z szarakami które próbują opanować świat ;)

zostało ok 1000 ludzi z posiadaniem 3 wiosek lub więcej a świat dopiero 4 i pół miecha trwa :D a w tym tysiaku może z połowa gra faktycznie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Szaraków jest dużooo, ale czy warto grać na szarakach?
Co prawda, sojusze jeszcze są, plany również. Wojny i podziały między niektórymi z nich także istnieją, dlatego nie wątpię że na Kalidonie będzie jeszcze co oglądać. Minęło już 5 miesięcy, Enrage jest najbliżej zwycięstwa i od początku świata tak pnie się w górę. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Szaraków jest dużooo, ale czy warto grać na szarakach?
Co prawda, sojusze jeszcze są, plany również. Wojny i podziały między niektórymi z nich także istnieją, dlatego nie wątpię że na Kalidonie będzie jeszcze co oglądać. Minęło już 5 miesięcy, Enrage jest najbliżej zwycięstwa i od początku świata tak pnie się w górę. :)

A u mnie w okolicy nie ma żadnych szaraków :D No może jeden czy dwa, wyspy zaludnione... :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Jak tam walki na Kalidonie ?

szkoda łukaszu ze nas opuściłeś ,fajna grupa nam się stworzyła i nie potrzebnie się zdenerwowałeś.
Ja również po twoim odejściu chciałem pożegnać ten świat ale jakoś nie bylem do końca zdecydowany i tak jakoś dociagłem aż do teraz.
Przydał byś się teraz ,tym bardziej że cudaki zostały zablokowane i dopiero teraz rozpocznie się walka o prawdziwa dominację nad światem.
Stworzyły się dziwne uklady na tym świecie w celu nie dopuszczenia jednego sojuszu do dominacji ,ale może to i dobrze bo gra się stanie ciekawsza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Jak tam walki na Kalidonie ?

Gra? Niezła :) Na Kalidonie bardzo szybko idzie wszystko, więc 1-3 dni nieaktywności i po miastach... :p U mnie to widzę, że codziennie biją się o miasto z 15k. A że teraz nastąpiła bitwa o cudaki, to teraz każdy ma jeszcze szansę na zwycięstwo :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

szkoda łukaszu ze nas opuściłeś ,fajna grupa nam się stworzyła i nie potrzebnie się zdenerwowałeś.
Ja również po twoim odejściu chciałem pożegnać ten świat ale jakoś nie bylem do końca zdecydowany i tak jakoś dociagłem aż do teraz.
Przydał byś się teraz ,tym bardziej że cudaki zostały zablokowane i dopiero teraz rozpocznie się walka o prawdziwa dominację nad światem.
Stworzyły się dziwne uklady na tym świecie w celu nie dopuszczenia jednego sojuszu do dominacji ,ale może to i dobrze bo gra się stanie ciekawsza.

Mi sie podobala ta grupa, która mielismy :)no szkoda ze sie rozsypalo bo ustawienia na kalidonie byly idealne , front prawie wszedzie. Nie bylo nudy :) jednak troche za duzo juz tam kwasu sie narobilo na tamten czas.
 
Do góry