Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie wiem kiedy koniec ale są pewne objawy, że niedługo

po bardzo długim namyśle cypisek z boberów chyba się zorientował, że robimy sobie z niego jaja i wyszarzał :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

eee tam jaja to ostatnio jedyny co próbował :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ehhh a Wy dalej tu gracie;) to pewnie będziecie teraz mnie podbijać, no ale na koniec trzeba się wykazać pewnie;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ehhh a Wy dalej tu gracie;) to pewnie będziecie teraz mnie podbijać, no ale na koniec trzeba się wykazać pewnie;)

nie no już nikogo podbijac nie trzeba. Kto miał się wykazac to się wykazał a kto nie to poszedł na inne światy
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

eee tam jaja to ostatnio jedyny co próbował :)

jak jedyny? bobrza norka sie tez topi regularnie wszystkim co ma jak tylko zbuduje :D czasem sie zastanawiam czy te konta to teraz dzieciom nie po przekazywane taka taktyka skomplikowana odchodzi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ehhh a Wy dalej tu gracie;) to pewnie będziecie teraz mnie podbijać, no ale na koniec trzeba się wykazać pewnie;)

my nie gramy Bob, my w pracy jesteśmy - stóż nocny cudów świata tego :p

gra sie zeby wygrać a my juz to uczyniliśmy
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak jedyny? bobrza norka sie tez topi regularnie wszystkim co ma jak tylko zbuduje :D czasem sie zastanawiam czy te konta to teraz dzieciom nie po przekazywane taka taktyka skomplikowana odchodzi

no do mnie nie doszedł niestety lub stety. Ja już wyłączyłem apkę mnie możecie rozbierać przejmować co chcecie. A wiec jak komuś przyniesie przyjemnośc łyknięcie mi wioski to zapraszam
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no już nikogo podbijac nie trzeba. Kto miał się wykazac to się wykazał a kto nie to poszedł na inne światy

czyli Ci co nie poszli to się wykazali? bardzo dziwna teoria i nie trafiona
no nic nie ma co gadac, aby do konca

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak jedyny? bobrza norka sie tez topi regularnie wszystkim co ma jak tylko zbuduje :D czasem sie zastanawiam czy te konta to teraz dzieciom nie po przekazywane taka taktyka skomplikowana odchodzi

- - - Automatycznie połączono posty - - -



my nie gramy Bob, my w pracy jesteśmy - stóż nocny cudów świata tego :p

gra sie zeby wygrać a my juz to uczyniliśmy

mój błąd to już nie gra, to robota;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czyli Ci co nie poszli to się wykazali? bardzo dziwna teoria i nie trafiona
no nic nie ma co gadac, aby do konca

nie do końca ja bym to tak ujął

Ci co się mieli wykazać to się wykazali już dawno temu. Teraz to już jest wegetacja i raczej nikt nie będzie pokazywał co potrafi bo niby po co.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dokładnie :)
Rozbijanie wojsk o siebie podbijanie szarakow i Nie aktywnych to już nie gra... Choć raz maniek ma rację na wykazanie się był czas kto to zrobił wszyscy dobrze wiedzą :) bez sensu zatem dyskusja na temat tego jak o kto gra na ten czas... A że idą na inne serwery.. Norma jak się nie dzieje i cisza na forum to co się dziwić
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Może już czas kończyć ten serwer :confused:
Że wam się jeszcze chce tam cokolwiek klikać, ja tylko festyny :eek:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Może już czas kończyć ten serwer :confused:
Że wam się jeszcze chce tam cokolwiek klikać, ja tylko festyny :eek:

no ale jaaak? jak mamy skończyć jak każdy będzie miał takie podejście, że wchodzi i klika festyny? toż nigdy konta nie poznikają przy takim podejściu :D

przy okazji...piszę tekst piosenki o Retimno i jest tam fraza - Baśka miała fajny biust - nie będzie focha?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kurde własnie mi powiedzieli, ze taka piosenka już jest :mad: :confused: :mad:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha padłam :D
Chyba dostaniesz po nosie od Basi :D
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

przy okazji...piszę tekst piosenki o Retimno i jest tam fraza - Baśka miała fajny biust - nie będzie focha?

Dlaczego zawsze ten czas przeszły :confused:
A może by tak ktoś napisał, że "Baska ma fajny biust" :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no ale jaaak? jak mamy skończyć jak każdy będzie miał takie podejście, że wchodzi i klika festyny? toż nigdy konta nie poznikają przy takim podejściu :D

przy okazji...piszę tekst piosenki o Retimno i jest tam fraza - Baśka miała fajny biust - nie będzie focha?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kurde własnie mi powiedzieli, ze taka piosenka już jest :mad: :confused: :mad:

Pisz, pisz.. ja tez napiszę piosenkę.. Bydlak nie miał podbitego oka, ale już ma.. sialalalala
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Heh :D
<nutki>
Redka biła mocno, nawet tuż po swoim ślubie.
Lolo ocierając krew, szeptał - ja to lubię...
<nutki>
:D:D:D

Manfred co do oceny Baśki będziesz miał problem, bo my chodzimy tylko w duecie :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobra, jak się nie podoba piosenka to napiszę sztukę teatralną o Retimno

mam znajomości w jednym krakowskim teatrze to mi wystawią

tylko, żeby nie pominąć żadnego wątku to to musi być rozbudowane jak Iliada Homera :p

no i ciężko będzie z obsadzeniem aktorów - ja np. sobie nie wyobrażam żeby zagrać mnie miał ktoś inny niż jakiś Brad Pitt czy inny Ryan Gosling :rolleyes::eek::cool:
no ale trzeba też obsadzić takiego np. mamuta, adaska, turka o kobietach nie wspominając - jakieś propozycje? :D

Tylko temat glorka i kompanów z rzeźni już mam obczajony :rolleyes: ;)

[video=youtube;0wHYHMpHmSg]https://www.youtube.com/watch?v=0wHYHMpHmSg[/video]


taaak tak, będę tu spamował dopóki nie naprawia grepo i nie pójdę se na nowy :rolleyes:
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobra, jak się nie podoba piosenka to napiszę sztukę teatralną o Retimno

mam znajomości w jednym krakowskim teatrze to mi wystawią

tylko, żeby nie pominąć żadnego wątku to to musi być rozbudowane jak Iliada Homera :p

no i ciężko będzie z obsadzeniem aktorów - ja np. sobie nie wyobrażam żeby zagrać mnie miał ktoś inny niż jakiś Brad Pitt czy inny Ryan Gosling :rolleyes::eek::cool:
no ale trzeba też obsadzić takiego np. mamuta, adaska, turka o kobietach nie wspominając - jakieś propozycje? :D

Tylko temat glorka i kompanów z rzeźni już mam obczajony :rolleyes: ;)

[video=youtube;0wHYHMpHmSg]https://www.youtube.com/watch?v=0wHYHMpHmSg[/video]


taaak tak, będę tu spamował dopóki nie naprawia grepo i nie pójdę se na nowy :rolleyes:


drogi lolo ja raczej proponuje jakies brazylijskie gwiazdy :)
toć to nic innego jak jedna wielka brazylijska telenowela :p
choc patrząc na rozwlekłosc niektorych tematow jak i też niespodziewane zwroty akcji
to do mody na sukces mozna by to porownac
 
Do góry