Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dlatego coraz więcej osób kończy przed erą cudów , a właściwie to powinno być coś na co się czeka z zniecierpliwieniem :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja usunołem konto jak byłem na tym świecie
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dlatego coraz więcej osób kończy przed erą cudów , a właściwie to powinno być coś na co się czeka z zniecierpliwieniem :)

Mati, ludzie czekają ze zniecierpliwieniem kiedy cuda żeby wreszcie szaraka zrobić hehehehe

Autorzy gry faktycznie powinni coś zmienić w zakończeniu gry.
Propozycja odliczania końcowego np. 6 miesiące po zdobyciu 4 cudów przez pierwszy sojusz i koniec serwera.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i popsuli retimno :)

Taka wielka bitwa, że aż serwer zamuliło i nikt nic nie napisze :(

To może ja pogratuluję za pewnie ostatnią akcję na tym umierającym serwie :) Brawo za próbę przejęcia miasta na cudaku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mati, ludzie czekają ze zniecierpliwieniem kiedy cuda żeby wreszcie szaraka zrobić hehehehe

Autorzy gry faktycznie powinni coś zmienić w zakończeniu gry.
Propozycja odliczania końcowego np. 6 miesiące po zdobyciu 4 cudów przez pierwszy sojusz i koniec serwera.

6 miesiecy to strasznie długo , 3 max. :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no to jak wróciłem z wakacji na bora-bora to zapytam po co picia szara jak kremowy modny tej wiosny? i co to za akcja była co? nudzi się?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

łoo boshe sisi ty dalej w to grasz ? :D

Hm... niby niewinnie brzmi - gdzie ironia?

Co do gry to nie wiem, czy gram - dostaję tylko powiadomienia na apce, że moje wojaki za mną tęsknią.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no to jak wróciłem z wakacji na bora-bora to zapytam po co picia szara jak kremowy modny tej wiosny? i co to za akcja była co? nudzi się?

Pytanie retoryczne jak widzisz :)
Sam sobie odp bo kremowy modny.. A kobiety podążają za modą... Chyba nie wiem może się mylę
Choć wydaje mi się ze to bardziej sprawka pewnego linku od jakiegoś tam bydlaczka
Bidula tak się wystraszyla ze kilka nocy nie spala i szarość ją dopadła :(
Ale ciebie powinno to cieszyć :)
Dotrwania do końca życzę :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pytanie retoryczne jak widzisz :)
Sam sobie odp bo kremowy modny.. A kobiety podążają za modą... Chyba nie wiem może się mylę
Choć wydaje mi się ze to bardziej sprawka pewnego linku od jakiegoś tam bydlaczka
Bidula tak się wystraszyla ze kilka nocy nie spala i szarość ją dopadła :(
Ale ciebie powinno to cieszyć :)
Dotrwania do końca życzę :)

Ja obejrzałam tylko pierwsze sekundy i wyłączyłam :D jak widać swoich też chciał nastrachać i wyszarzyć ;) A to bydlak :D
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja obejrzałam tylko pierwsze sekundy i wyłączyłam :D jak widać swoich też chciał nastrachać i wyszarzyć ;) A to bydlak :D
A myślałam że taki nie czuły był tylko dla wroga ;)
Wyjątkowe bydle.. :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No pięknie, pięknie - solidarność jajniczków? ;)

Nie opowiadajcie takich rzeczy, bo jeszcze ktoś uwierzy jak w to, że handluje wsiami i miastami :rolleyes: I tak mną już dzieci straszą :p
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No pięknie, pięknie - solidarność jajniczków? ;)

Nie opowiadajcie takich rzeczy, bo jeszcze ktoś uwierzy jak w to, że handluje wsiami i miastami :rolleyes: I tak mną już dzieci straszą :p


Naprawdę straszne to było ;p
Jak dzisiejszy tytuł mistrza Polski dla ciebie :)
Jeden jest tylko mistrz Polski :))
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Naprawdę straszne to było ;p
Jak dzisiejszy tytuł mistrza Polski dla ciebie :)
Jeden jest tylko mistrz Polski :))

haha wiedziałem, ze się bez tej docinki nie obejdzie jak ktoś ma wielkopolska wpisaną w lokalizacji :D gratulacje tak czy inaczej - Legia grała piach i było do przewidzenia jak się skończy taka zabawa
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a nie było by tej wzmianki gdyby nie twoja radosc z pucharu :( ..
fuksneło wam sie ...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ehh sojusz gleriana juz drugi swiat konczy na szaro a ja dalej jak siedzialem tak siedze na zakonczonym retimno - no co za pacyn to tak opracował?:mad:
 
Do góry