Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Turek z reszta doskonale wie o co mi chodzi i nie chodzi tu o zadne rekrutacje. A nabijanie sobie punktow jade zawsze obojetnie czy robila to Odessa czy mdg. U nas z reszta tylko Adziorek miala takie pomysly a jej jak wiadomo z nami juz nie ma i nie bedzie.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG oszukuje :>:>:>??? NIEEEEEEEEEEEEEE MOŻLIWE to najbardziej prawy sojusz jaki powstał w historii Grepolis:cool::cool:
oczywiście naczelny Pisarz Turecki wszystko pojaśnił :cool::cool:
Shaggy to nie Turek handlował cudakami jak Glorek, o sorry, jak Wulkan,Rzeznia itd. Byleś tam, brałeś w tym udział, wiec szanownie o uczciwości nie gadaj bo nie masz zielonego pojęcia co to jest.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Shaggy to nie Turek handlował cudakami jak Glorek, o sorry, jak Wulkan,Rzeznia itd. Byleś tam, brałeś w tym udział, wiec szanownie o uczciwości nie gadaj bo nie masz zielonego pojęcia co to jest.

Jak już to Szagi :cool::cool::cool::cool::cool:
Numer buta jaki mam ? i jaką marke lubię najbardziej?
Jak ktoś tutaj mi powie że Turek i kilka osób z MDG ma czyste łapska to obiecuje że wiecej nic nie napisze na MDG :cool::cool:.
I po 2 ja nie Glorian :cool::cool: i jak już nie masz argumentów to zamilcz bo już nudny jesteś zawsze uczciwie grałem i nic nigdy nie kupiłem ^^
wiec zmień płytę Posłańcu Kebaba troszkę mi przypominasz gościa co jak zamówię Kebaba,
to niedługo mi go przywozi
tak samo co każe CI szczekać Turek to szczekasz.
Przykro mi że nie masz swojego zdania tylko to co ktoś Ci każe to piszesz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak już to Szagi :cool::cool::cool::cool::cool:
Numer buta jaki mam ? i jaką marke lubię najbardziej?
Jak ktoś tutaj mi powie że Turek i kilka osób z MDG ma czyste łapska to obiecuje że wiecej nic nie napisze na MDG :cool::cool:.
I po 2 ja nie Glorian :cool::cool: i jak już nie masz argumentów to zamilcz bo już nudny jesteś zawsze uczciwie grałem i nic nigdy nie kupiłem ^^
wiec zmień płytę Posłańcu Kebaba troszkę mi przypominasz gościa co jak zamówię Kebaba,
to niedługo mi go przywozi
tak samo co każe CI szczekać Turek to szczekasz.
Przykro mi że nie masz swojego zdania tylko to co ktoś Ci każe to piszesz :D

Doktorku, ja jestem z MDG i mam czyste łapki - myłam przed momentem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Doktorku, ja jestem z MDG i mam czyste łapki - myłam przed momentem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
.

Basiu dobrze wiesz o czym mówię ,wiem gdzie jesteś ale są osoby co szczekają kąsają jak Theeeett Pllaaltttejjj
wybiela sobie łapy i przy okazji Turasowi :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Tak jak pisał jeśli jest taki w porządku itd i kilka osób z MDG co nic a nic nie mają na sumieniu to tak jak mówiłem
nic więcej na MDG nie napisze. Ale raczej tak nie będzie :cool:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ojej ale afera! To ludzie na grepolis rozbijają swoje wojsko?? Powaznie? Szok!:rolleyes:

Popieram wpis Vlada, celowe rozbijanie wojska jest nie fair w stosunku do innych graczy. Rozumiem że ktoś przerabia miasto i rozbije o kogoś paczkę birem czy defa itd. Natomiast celowe rozbijanie by kogoś zrobić top 1 jest po prostu oszustwem (trzeba było walczyć z przeciwnikami a nie paktować z polową serwera). Niby zapisu w regulaminie na to nie ma ale można to potraktować jako pushing a na to już zapis odpowiedni jest.

A ja nie popieram, zwłaszcza ze kolo napisał, że "my tez tak robiliśmy i ja osobiście w tym uczestniczyłem ale tylko trochę.."

No to, żeby jeszcze bardziej was zszokować napiszę, że tak się dzieje na każdym bez wyjątku świecie i mnie to oburzało 5 lat temu jak byłem młody i głupi.

Kilka razy o tym gadka była z suportami naszymi i zagramanicznymi i takie rozbijanie traktują jak element strategii gry (tez mi strategia!?). Wiec jest to zgodne z regulaminami chyba, że konto jest stworzone tylko do produkcji wojska na rozbitkę ale to ciężko udowodnić.

A co do moralnych aspektów to w tych Komnatach Chwały nie ma ani jednego niepodkręconego wyniku. Nawet jeśli ktoś uczciwie przez większość świata dzielnie walczył to na koniec musiał bronić pozycji przed nabijaczami w ten sam sposób. Ot, kolejne wyzwanie sojuszowe i test na zgranie ludzi.
Nikt normalny nie traktuje poważnie komnat chwały i tego co tam powypisywane.

Według mnie naganne jest jedynie nabijanie w ten sposób slotów na początku gry kiedy to każdy punkt walki jest cholernie ważny.
Można próbować to wyeliminować ale ważniejszy jest nowy, atrakcyjny wygląd portu. Rozgrywką już dawno przestano się przejmować.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to, żeby jeszcze bardziej was zszokować napiszę, że tak się dzieje na każdym bez wyjątku świecie i mnie to oburzało 5 lat temu jak byłem młody i głupi.

Nie na każdym, przy wersji 1.0 nikt nie rozbijał sobie wojska, nie przypominam sobie też takich praktyk na pierwszych światach 2.0 ale kiedy to się pojawiło w grze to nie mam pojęcia (prawdopodobnie od możliwości skracania wojska złotem).


A co do moralnych aspektów to w tych Komnatach Chwały nie ma ani jednego niepodkręconego wyniku. Nawet jeśli ktoś uczciwie przez większość świata dzielnie walczył to na koniec musiał bronić pozycji przed nabijaczami w ten sam sposób. Ot, kolejne wyzwanie sojuszowe i test na zgranie ludzi.

I tutaj się mylisz, nigdy nie rozbijałem sobie wojska by utrzymać pozycje w rankingu. Także moje wyniki puntowe nie są sztucznie pompowane, ten z Aten także. Po prostu dla mnie to totalna głupota rozwalać sobie wojsko by być wysoko w rankingach, jesli kogos to rajcuje to jest cos z nim nie tak. Tutaj na akcjum po cudach obserwowalem ranking i to co pisal Vlad to prawda, nie wiadomo skad jakiś gracz ktorego nie bylo nawet w top 20 staje się top 1 w ataku bo sojusz mu nabil punkty. Gdyby ten sojusz musial walczyc z kims i mial fronty na bank by tego woja nie rozbijal. To jest sztuczne robienie z kogos wojownika (tak trzeba nazwać graczy którzy zajmują wysokie miejsca) mimo ze nawet za bardzo grać nie potrafi. Dlatego poparłem wpis Vlada ale zgodzę się też z tobą MG że póki co jest to legalne (według zasad gry). Co do moralności to szkoda się wypowiadać skoro są gracze którzy chca kupować wygraną itd. Ja bym zapytał czy tych graczy to rajcuje że nabijają w sztuczny sposób punkty.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale żeby nie odbiegać od sytuacji na świecie dam info że dziś babcie ostro ruszyły do odbijania własnego miasta - w końcu :) bo wcześniejsze okupacje u nich były po prostu ignorowane natomiast o szaraki walczyli dzielnie:) ile to mitykow padlo to nie da się zliczyć ale widocznie szaraki były ważniejsze dla proroka niż miasta jego sojuszu skoro tak sie działo.


jeszcze sporo ataków leci ok 260k pkt już otrzymałem (oczywiście zmysły odpalone)

murek.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niestety nabijanie pkt na sobie to już jakaś plaga :/ i w tym momencie gra traci jakikolwiek sens po co starttowac na początku świata ? Jak można zacząć miesiąc później na morzu 25 i na końcu być Top 1 wojownikiem

Niestety coraz to częstsze eventy + powiększony ekwipunek sprawiają bardziej opłaca się rozwalać wojo na sobie niż z kimś walczyć czy robić festyny oczywiście na wyostrzonych zmysłach
lecz odstępy od eventów są tak małe że nie wykorzysta się nawet wszystkich zmysłów a już kolejny event
a jak było w tym evencie gdzie za cel społecznościowy dostawało się jeszcze więcej pkt + badanie "doświadczenie w bitwach"
nic tylko rozwalać wojo na sobie

MG34 na początku tak daje przewagę tak jak za złoto kupować sloty to też daje przewagę na początku i to sporą
ale później też jest to bardziej opłacalne niż klepanie festynów a skoro nie jest to zabronione to ludzie tak grają :/
I tu musi być zmiana
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyna zmiana jaką można by zaproponować to dzienny limit nabitych punktow przez sojuszników. Wiadomo że całkowicie tego zakazać nie można bo jakbyś chciał na szybko rozbić paczkę birem itd to wiadomo ze zrobiłbyś to w sojuszu a nie czekał aż przeciwnik cię zaatakuje co może nie nastąpić. Do tego zwiekszyć odstep miedzy eventami lub po prostu wrócić do starych czasów gdzie były 2 eventy na rok a nie tak jak teraz co 2-3 miesiące.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bo grepo to nie grepo tylko maszynka do pieniędzy .... przecież teraz nie można normalnie powalczyć ....
przez te eventy jak utrzymać okupacje z murkiem 0 przy takiej ilości mityków ?
Owszem można jedynie przed Bonusem plus Helenka...
Ale powiedzcie sami czy nie fajniej było by pograć bez eventu itd ?? Może przy okazji grepo by znormalniało
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie na każdym, przy wersji 1.0 nikt nie rozbijał sobie wojska, nie przypominam sobie też takich praktyk na pierwszych światach 2.0 ale kiedy to się pojawiło w grze to nie mam pojęcia (prawdopodobnie od możliwości skracania wojska złotem).

Rozbijali i na wersji 1.0. Pisałem o tym wieki temu jeszcze z poprzedniego konta i jak widać komentujący też wiedzieli o czym mowa. Theta był 1.0 ale to obyczaj stosowany od pierwszego serwa. Szczególnie chętnie używany przez graczy starego systemu z racji specyfiki rozgrywki.

nqngzadivnqpbvgcthnohwvlskykqdsgikhkgbsgwgqzgdneoncoxdwcyciokzpoeghqpfjnlgyhpsxnwlhcfokgmfcrrsqhcksp


Nie będę się spierał tu o szczegóły i nikomu udowadniał czy coś nabił czy jedynie rozbił niepotrzebne. To nie ma żadnego znaczenia. Komnaty Chwały nie oddają niczego co działo się na świecie. Są estetycznym dodatkiem i jak się sojusz nudzi, bo musi grać (np.pilnuje cudów) do końca to i statystyki sobie podrasuje. To nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę i w większości pełno nołnejmów w statach na koniec.

Znaczenie ma jedynie bicie swojego woja na wstępnym etapie gry i to trzeba piętnować a nie kręcić gównoburzę na Akcjum.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Theta to świat z nowym systemem ale że juz wtedy byli tacy kombinatorzy to nie wiedziałem :p no dobrze ale jeśli dany sojusz miałby fronty nawet w końcowym etapie gry to nie byłby wstanie stosować tych praktyk gdyż wojsko było by im potrzebne do walki/obrony przed przeciwnikiem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Theta to świat z nowym systemem ale że juz wtedy byli tacy kombinatorzy to nie wiedziałem :p no dobrze ale jeśli dany sojusz miałby fronty nawet w końcowym etapie gry to nie byłby wstanie stosować tych praktyk gdyż wojsko było by im potrzebne do walki/obrony przed przeciwnikiem.

Theta był nowy system ale gracze ze starego przyszli ;) Rzadko się zdarza, żeby do samego końca trwała walka na śmierć i życie. Ktoś tam się puka na granicy a reszta śpi i się nudzi i jest skłonna podstawić wojo kumplowi albo go obić biremami :)

A jak już nadadzą tych "podwójnych" tonami to się zaczyna robić patologia całkiem. Tylko, że nie końcówki światów psuja grę a etap kiedy normalny gracz zastanawia sie jak to jest, że gram jak ksiązka przykazała i siedze po 12h i mam 15 wioch a sąsiad ma...45! ;)
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszystko super fajnie gdy piszecie że gracz German nabił sobie punkty rozbijając wojo ,no okeej możecie tak pisać ,ale macie na to dowody ?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszystko super fajnie gdy piszecie że gracz German nabił sobie punkty rozbijając wojo ,no okeej możecie tak pisać ,ale macie na to dowody ?

nie, ja piszę, że to nie ma żadnego znaczenia :eek:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszystko super fajnie gdy piszecie że gracz German nabił sobie punkty rozbijając wojo ,no okeej możecie tak pisać ,ale macie na to dowody ?

Przecież nikt na to dowodów nie będzie miał gdyż dostęp do konta ma tylko on (no i admini). Tak jak napisał wcześniej Vlad gracz który jest odcięty od walk, nie ma w pobliżu przeciwników nie jest wstanie codziennie czy co 2 dni nabijać tyle punktów walki (w ataku) co za tym idzie każdy kto troszkę obserwował ranking wyciągnie podobne wnioski.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie, ja piszę, że to nie ma żadnego znaczenia :eek:

dla sytuacji na świecie to znaczenia nie ma
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Według mnie naganne jest jedynie nabijanie w ten sposób slotów na początku gry kiedy to każdy punkt walki jest cholernie ważny.
Można próbować to wyeliminować ale ważniejszy jest nowy, atrakcyjny wygląd portu. Rozgrywką już dawno przestano się przejmować.

to się będzie działo i nic z tym nie zrobimy? jak już samo INNO kusi ludzi nabijaniem pkt tymi durnymi eventami.

Ostatnio pokazywałem staty gościa co nabił ponad 2 bańki w jeden dzień. Jak to napisałem nikt nie chciał uwierzyć ale jak pokazałem staty to uwierzyli. A rekord jaki widziałem to bańka 100 na jednym ataku. No i potem graj uczciwie i dogoń topka :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dogonić dalo by się tylko w ten sam sposób bo nabijając tylko pkt na walce z przeciwnikiem było by ciezko gdyby taki gracz rozbijał wojo co kilka dni w takiej skali.
1mln to 200k szybkich łodek bo zapewne one zostaly podstawione lub zwykle pod atak ze jednym strzałem tyle punktow gracz zebral.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyne rozwiazanie jakie ja tu widze to zeby ranking wojownikow tworzony byl jedynie w oparciu o ataki na i z miast czerwonych. Punkty uzyskiwane na miastach ziekonych niebieskich brazowych i szarych wchodzilyby jedynie w kulture natomiast nie liczone by byly do rankingu.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dogonić dalo by się tylko w ten sam sposób bo nabijając tylko pkt na walce z przeciwnikiem było by ciezko gdyby taki gracz rozbijał wojo co kilka dni w takiej skali.
1mln to 200k szybkich łodek bo zapewne one zostaly podstawione lub zwykle pod atak ze jednym strzałem tyle punktow gracz zebral.

Starczy 80k
 
Do góry