Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20384

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyne rozwiazanie jakie ja tu widze to zeby ranking wojownikow tworzony byl jedynie w oparciu o ataki na i z miast czerwonych. Punkty uzyskiwane na miastach ziekonych niebieskich brazowych i szarych wchodzilyby jedynie w kulture natomiast nie liczone by byly do rankingu.

to sobie oznaczaliby wszystkich na czerwono nawet paktowiczów hah.. :))
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ostatnio pokazywałem staty gościa co nabił ponad 2 bańki w jeden dzień. Jak to napisałem nikt nie chciał uwierzyć ale jak pokazałem staty to uwierzyli. A rekord jaki widziałem to bańka 100 na jednym ataku. No i potem graj uczciwie i dogoń topka :)

też mi coś :D
ja na juktasie jednego dnia wbijałem po 250k w samym ataku, ale do tego trzeba mieć 150 miast i 80% offów i ogni
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

też mi coś :D
ja na juktasie jednego dnia wbijałem po 250k w samym ataku, ale do tego trzeba mieć 150 miast i 80% offów i ogni
smiley_emoticons_irre4.gif

Robson - 1 atak 1,1 bańki! nie jakieś 250 tyś a ponad 4 razy tyle co Ty wpakowałeś :)

ale punkty były liczone razy 3 z tego co pamiętam
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a no to co innego, a pw były wbite uczciwie na wrogach?? czy typu jakieś śmieszne machlojki o których się tutaj wypisuje :D
bo ja te pw wbijałem uczciwie, a to już nie takie łatwe jak rozwalanie ogni sojuszników haha
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a no to co innego, a pw były wbite uczciwie na wrogach?? czy typu jakieś śmieszne machlojki o których się tutaj wypisuje :D
bo ja te pw wbijałem uczciwie, a to już nie takie łatwe jak rozwalanie ogni sojuszników haha

cieżko to nazwać machlojkami gdyż te zagrywki są zgodne z regulaminem :(
to tak jak w życiu, są osoby co kradna hajs legalnie wykorzystując luki prawne wiec nie mozna ich nazywać złodziejami :D a co najlepsze te osoby mówia o sobie że są biznesmenami

mi babcie w ciagu doby nabijaja po raz kolejny ok 300k pkt w obronie odbijając miasto
jaki jest moj rekord to ciężko powiedzieć (nigdy nie zwracałem uwagi na to ile pkt dziennie nabijam)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Robson - 1 atak 1,1 bańki! nie jakieś 250 tyś a ponad 4 razy tyle co Ty wpakowałeś :)

ale punkty były liczone razy 3 z tego co pamiętam

czyli ten atak to uwalone transe, inaczej się nie da bańki jednym atakiem zrobić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to sobie oznaczaliby wszystkich na czerwono nawet paktowiczów hah.. :))

fakt, i takie zmiany by się dało obejść w ten sposób także ciężko będzie z tym cokolwiek zrobić
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

witam forumowiczów
to znowu ja ^^

jak widać w jednym temacie macie to samo zdanie co do ubijania na sobie czy też sojusznikach pw...
wiadomym jest że każdy na bank czyścił kiedyś nieaktywnego sojusznika więc nie ma nikogo bez winy
ale by tłuc wojska sojuszu dla pw by być w komnacie chwały którą po dziś dzień odwiedziło raptem 156 osób?

to można nazwać tylko głupotą
i na każdym serwie występuje ona :) na akcjum jak w *morde strzelił* widać przykład takiego baranka
ale co począć? jak się nie ma pomyślunku na gre to i tak można
w końcu regulamin nie zabrania tego:)

jednym atakiem można je**** i 10m pw
zmysły + sojusz podkłada 100 000 transów
albo 100 000 procy na transach i ktoś tłucze offami w nie:)
pociągające to jak spłuczka od sracza...

ale tego nikt nie zmieni więc bawmy się wszyscy dobrze w te ostatnie miesiące tegoż pięknego serwera
i proszę pamiętać że serwer się kończy zamknięciem a nie skończeniem budowy cudów
no chyba że ktoś przyszedł klepać cuda dla koronki
to pożal się Boże niech spieprza:D

o wiele lepszym zakończeniem serwera byłoby uzbieranie np 100 000 000 PW przez jeden sojusz:)
choć i tu szwindli nie zabrakłoby to zamiast klepać cuda ludzie klepaliby wojska :)

pozdrawiam was wszystkich i Ciebie Basiu też - to nie ironia tylko miłe pozdrowionka :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hejka
Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu, ale wystarczy popatrzeć w staty i widać kto jest niechlubnym liderem tego procederu. Sojusz Proroka nabija codziennie średnio 700 000 pkt, podczas gdy MDG maksymalnie 300-400 pkt dziennie. Pomponowskie ciemniactwo ciężko walczy o tytuł TOP 1 atakujących, kabaret;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i tym się różnimy that...
sojusz proroka jak nazywasz go ma otwartych pare frontów
nie dwa
nie trzy
a kilka
i na tych frontach siedzą aktywni ludzie
i to oni to nabijają to pw
większe ilości nagłego offa czy deffa to po prostu albo zbijanie okupek albo ich bronienie gdyż Adaś i spółka są o 2 nieba mocniejszym sojem jak całe mdg
to nie nasza wina że lubicie budować miasta i cuda a do walki...
sam widzisz
dla przykładu zobacz pw sojuszy w wojownikach
topowcy z budowania cudów są w tyle:D i to nie pare tysięcy
tylko pare milionów pw
nawet tego nie umiecie podgonić? :) i to nabijając na własnym sojku?
no to spójrzmy : MDG - top 2 w punktach budowy, zwycięzcy budowy cudów, 4 miejsce w pw ogólnym :)
UBM - 3 miejsce w ogólnym a 2 w pw
a Odessa? 5 miejsce w budowie a 1 w pw!
ile oni się tłuc muszą że tyle pw mają? też na sobie to robią?
wy po prostu macie 1 front
na 104 graczy walczy pewnie 10 a reszta to deff albo już nie grająca lub robiąca pw innym :)
oskarżasz nas że tyle walczymy bo mamy z kim
wy się tak poobstawialiście paktami że wrogów nie macie po prostu i okazji do pw tym bardziej
więc sobie nabijajcie po sobie te pw

i PS średnia dzienna dla MDG to 200k :) a nie żadne 300 czy ba 400 ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hejka
Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu, ale wystarczy popatrzeć w staty i widać kto jest niechlubnym liderem tego procederu. Sojusz Proroka nabija codziennie średnio 700 000 pkt, podczas gdy MDG maksymalnie 300-400 pkt dziennie. Pomponowskie ciemniactwo ciężko walczy o tytuł TOP 1 atakujących, kabaret;)

No proszę i mamy jawne przyznanie się że MDG oszukuje.... a niedawno innym zarzucałeś
że kupuje że coś tam itd.... zresztą każdy nabija sobie pw... itd tylko czasami wiecej pokory.
Grepo zeszło na psy... liczy się kasa... nie długo nowy event Halloween...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wielkie mi odkrycie, że liczy się kasa
0043.gif

Na koryncie rzeźnia kupowała cudaki od GOW,
a babcie nazywały się Różowy Pomponik
czirliderka1.gif

Widać Słupie że masz pojęcie o kupowaniu :cool::cool::cool::cool:
GOW nie budowało cudaków widać że kolejny Idiota zerwał się z choinki...
mogę Ci polecieć na allegro 1 kg rozumu :cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i tym się różnimy that...
sojusz proroka jak nazywasz go ma otwartych pare frontów
nie dwa
nie trzy
a kilka
i na tych frontach siedzą aktywni ludzie
i to oni to nabijają to pw
większe ilości nagłego offa czy deffa to po prostu albo zbijanie okupek albo ich bronienie gdyż Adaś i spółka są o 2 nieba mocniejszym sojem jak całe mdg
to nie nasza wina że lubicie budować miasta i cuda a do walki...
sam widzisz
dla przykładu zobacz pw sojuszy w wojownikach
topowcy z budowania cudów są w tyle:D i to nie pare tysięcy
tylko pare milionów pw
nawet tego nie umiecie podgonić? :) i to nabijając na własnym sojku?
no to spójrzmy : MDG - top 2 w punktach budowy, zwycięzcy budowy cudów, 4 miejsce w pw ogólnym :)
UBM - 3 miejsce w ogólnym a 2 w pw
a Odessa? 5 miejsce w budowie a 1 w pw!
ile oni się tłuc muszą że tyle pw mają? też na sobie to robią?
wy po prostu macie 1 front
na 104 graczy walczy pewnie 10 a reszta to deff albo już nie grająca lub robiąca pw innym :)
oskarżasz nas że tyle walczymy bo mamy z kim
wy się tak poobstawialiście paktami że wrogów nie macie po prostu i okazji do pw tym bardziej
więc sobie nabijajcie po sobie te pw

i PS średnia dzienna dla MDG to 200k :) a nie żadne 300 czy ba 400 ^^
Nagle sie teraz wojownicy w was obudzili? tyle w tyłek dostawaliście i teraz się stawiacie? Czy może to jest spowodowane tym ze 500 milionów frontów, którymi jesteście otoczeni już tak was nie cisną? Nic nie będziemy gonić, i sztucznie statow robić, nie ma takiej potrzeby bo to co mieliśmy zrobić zostało zrobione. Nie mam najmniejszej wątpliwości ze gdybyśmy tylko chcieli to ranking atakujących spokojnie byłby nasz, ale jak sam widzisz teraz jest czas rozwalania woja na sobie a w tym MDG brać udziału nie będzie.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

właśnie pokazałeś jakim jesteś kłamcą edytując swój poprzedni post w którym WYRAŹNIE NAPISAŁEŚ ŻE MDG TAK STUKA OBECNIE PW!!! ŻE NABIJA NA SWOICH!
a dopisałeś że babcie się teraz obudziły i cwaniakują by być top1 w pw!
jesteś oszust i tyle
nigdy nie będziecie w pw na 1 miejscu
zapomnij o tym chłopie
zapomnij


może pochwal się po co edytowałeś to jedno zdanie o JAWNYM nabijaniu pw w mdg na własnych wojskach co?!?! sam to napisałes\ś i nagle edit? :D kto kazał? lider?:p znajoma? haha!
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No proszę i mamy jawne przyznanie się że MDG oszukuje.... a niedawno innym zarzucałeś
że kupuje że coś tam itd.... zresztą każdy nabija sobie pw... itd tylko czasami wiecej pokory.
Grepo zeszło na psy... liczy się kasa... nie długo nowy event Halloween...
Slupie jak ty to mowisz, nabijanie pkt nie jest niezgodne z regulaminem , inna sprawa to kupowanie za złoto wioch. I czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisalem ze MDG popiera takie działania, zdajemy sobie sprawę z tej patologii, ale skala tego typu zachowań w MDG jest marginalna. Inaczej to wyglądało na Koryncie gdzie cala Rada Rzeźni tłukła pkt maksymalnie.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a teraz piszesz że to marginalna sprawa
zastanawiasz się co piszesz w postach i potem je musisz szybko edytować? czy tak sobie klikasz?
patologia to kłamanie na forum
w jednym poście mówisz to
w drugim to
potem edytujesz 1 post
a w kolejnym piszesz znowu coś innego
kwalifikacja na polityka pierwszorzędne :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Slupie jak ty to mowisz, nabijanie pkt nie jest niezgodne z regulaminem , inna sprawa to kupowanie za złoto wioch. I czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisalem ze MDG popiera takie działania, zdajemy sobie sprawę z tej patologii, ale skala tego typu zachowań w MDG jest marginalna. Inaczej to wyglądało na Koryncie gdzie cala Rada Rzeźni tłukła pkt maksymalnie.

Tłukła to Ciebie chyba RAda Nobie po głowie...
Sam byłeś kretem i się sprzedałeś wiec mnie nie umoralniaj Kłamczuchu :D :cool::cool::cool::cool:
Tak tak jesteś właśnie Marginesem w grepolis tak cała rada :D a dokładnie od Ciebie najwięcej pw bo kreciłeś :cool::cool:
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

właśnie pokazałeś jakim jesteś kłamcą edytując swój poprzedni post w którym WYRAŹNIE NAPISAŁEŚ ŻE MDG TAK STUKA OBECNIE PW!!! ŻE NABIJA NA SWOICH!
a dopisałeś że babcie się teraz obudziły i cwaniakują by być top1 w pw!
jesteś oszust i tyle
nigdy nie będziecie w pw na 1 miejscu
zapomnij o tym chłopie
zapomnij


może pochwal się po co edytowałeś to jedno zdanie o JAWNYM nabijaniu pw w mdg na własnych wojskach co?!?! sam to napisałes\ś i nagle edit? :D kto kazał? lider?:p znajoma? haha!
niby ze co? i jaki edit? lecz sie kolego, a to ze nie będziemy TOP 1 to słyszałem, słyszałem tez ze świata nie wygramy, słyszałem tez ze wy go wygracie, wiele rzeczy słyszałem z waszych ust i jakoś się tym nie przejmuje;)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nagle sie teraz wojownicy w was obudzili? tyle w tyłek dostawaliście i teraz się stawiacie? Czy może to jest spowodowane tym ze 500 milionów frontów, którymi jesteście otoczeni już tak was nie cisną? Nic nie będziemy gonić, i sztucznie statow robić, nie ma takiej potrzeby bo to co mieliśmy zrobić zostało zrobione. Nie mam najmniejszej wątpliwości ze gdybyśmy tylko chcieli to ranking atakujących spokojnie byłby nasz, ale jak sam widzisz teraz jest czas rozwalania woja na sobie a w tym MDG brać udziału nie będzie.


a)u nas nie obudzili się ci wojownicy tylko robią to co zwykle
b)wy na jednym froncie nie nabijacie połowy tego co pozostała topka wojowników
c)wy nigdy nie dogonicie topki w walce
d)teraz piszesz że w mdg nie rozwalacie woja na sobie - przypomnijmy - w pierwszym poście pisałeś że tak robicie, po czym go edytowałeś, w kolejnym napisałeś że tego nie robicie, w trzecim że to sprawa marginalna a teraz znowu że nie macie z tym nic wspólnego

zamilcz chłopie bo 4 posty i 4 kłamstwa już zaliczyłeś

EDYCJA POSTA DLA THATBLADEJA bo chyba jest ślepy:

hejka
Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu, ale wystarczy popatrzeć w staty i widać kto jest niechlubnym liderem tego procederu. Sojusz Proroka nabija codziennie średnio 700 000 pkt, podczas gdy MDG maksymalnie 300-400 pkt dziennie. Pomponowskie ciemniactwo ciężko walczy o tytuł TOP 1 atakujących, kabaret
Ostatnio edytowane przez Thatbladej : Dzisiaj o 20:40
prawdziwym zdaniem tego posta było JAWNE PRZYZNANIE SIĘ ŻE GRACZE MDG NABIJAJĄ SZTUCZNIE PW DWÓM GRACZOM U SIEBIE! ALE bladej edytował na pomponowskie cwaniactwo :D


EDIT 2 mdg nie nabija średnio dziennie 300 czy nawet 400k pw
z ostatnich 10 dni walk nabiliście 2m pw czyli 200k pw na dzień średnio
znowu kłamiesz
jak już masz coś napisać to sprawdź dane a nie pi....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tłukła to Ciebie chyba RAda Nobie po głowie...
Sam byłeś kretem i się sprzedałeś wiec mnie nie umoralniaj Kłamczuchu :D :cool::cool::cool::cool:
Tak tak jesteś właśnie Marginesem w grepolis tak cała rada :D a dokładnie od Ciebie najwięcej pw bo kreciłeś :cool::cool:
HAHAH tego nawet komentować nie trzeba;) brawo, tak własnie wygląda gracz Rzeźni;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nagle sie teraz wojownicy w was obudzili? tyle w tyłek dostawaliście i teraz się stawiacie? Czy może to jest spowodowane tym ze 500 milionów frontów, którymi jesteście otoczeni już tak was nie cisną? Nic nie będziemy gonić, i sztucznie statow robić, nie ma takiej potrzeby bo to co mieliśmy zrobić zostało zrobione. Nie mam najmniejszej wątpliwości ze gdybyśmy tylko chcieli to ranking atakujących spokojnie byłby nasz, ale jak sam widzisz teraz jest czas rozwalania woja na sobie a w tym MDG brać udziału nie będzie.


a)u nas nie obudzili się ci wojownicy tylko robią to co zwykle
b)wy na jednym froncie nie nabijacie połowy tego co pozostała topka wojowników
c)wy nigdy nie dogonicie topki w walce
d)teraz piszesz że w mdg nie rozwalacie woja na sobie - przypomnijmy - w pierwszym poście pisałeś że tak robicie, po czym go edytowałeś, w kolejnym napisałeś że tego nie robicie, w trzecim że to sprawa marginalna a teraz znowu że nie macie z tym nic wspólnego

zamilcz chłopie bo 4 posty i 4 kłamstwa już zaliczyłeś

EDYCJA POSTA DLA THATBLADEJA bo chyba jest ślepy:

hejka
Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu, ale wystarczy popatrzeć w staty i widać kto jest niechlubnym liderem tego procederu. Sojusz Proroka nabija codziennie średnio 700 000 pkt, podczas gdy MDG maksymalnie 300-400 pkt dziennie. Pomponowskie ciemniactwo ciężko walczy o tytuł TOP 1 atakujących, kabaret
Ostatnio edytowane przez Thatbladej : Dzisiaj o 20:40
prawdziwym zdaniem tego posta było JAWNE PRZYZNANIE SIĘ ŻE GRACZE MDG NABIJAJĄ SZTUCZNIE PW DWÓM GRACZOM U SIEBIE! ALE bladej edytował na pomponowskie cwaniactwo :D
tak się składa kłamczuchu ze mam zdjęcie tego posta przed edycja i jedyny powodem zmiany jego były błędy ortograficzne, co mogę łatwo udowodnić wstawiając zdjęcie.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hahaha
dawaj te fote :D
ty nawet kłamać nie umiesz

aha by była jasność bladej

http://scr.hu/8oc5/9xgzs


na tym zdjęciu masz post doktorka w którym pierwsze zdanei wyraźnie jest odpowiedzią na twój post w KTÓRYM JAWNIE PISZESZ ZE MDG KANTUJE I NABIJA PW SWOIM GRACZOM! po czym mamy edycję twojego posta :D

EDYCJA

a zatem podsumowanie 4 postów Bladeja z MDG
1 - napisał posta że mdg sztucznie nabija pw 2 graczom u siebie (doktorek na załączonym screenie się do tego ustosunkował) - screeny http://scr.hu/8oc5/rpzua

2 - bladej pisze drugiego posta w którym mówi że mdg tak nigdy nie robiło (przy okazji edytuje posta numer 1)
3 - bladej pisze że w mdg to sprawa marginalna jest :D http://scr.hu/8oc5/yi0ng

4 - bladej pisze że w mdg tego się nie robi xD http://scr.hu/8oc5/blnz5


Bladej daj sobie spokój bo 4 posty i 4 kłamstwa walnąłeś :)
Edycja 2 to dodanie screenów do kłamstw bladeja :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

IMG_5144 (1).JPG czytaj co jest napisane, cytuje Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu wedlug Ciebie to jest przyznanie sie do tego procederu? smieszny jestes, masz zdjecie przed edit na którym zamiast bądź napisalem bać, a raczej mój telefon tak zrobił.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Masz jeszcze coś do dodania? jakąś kolejna rewelacje?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i gdzie to moje kłamstwo? gdzie oszustwo? pytam?
 
Do góry