Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26417

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Witam wszystkich wróciłem z Ferii zimowych
smiley_emoticons_irre4.gif

a doktorek wyjechał na miesiąc na wakacje ?
smiley_emoticons_lol.gif

ponoć ponowny nie planowany urlopik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czy mi się wydaje że niepokorni nazwali nas mistrzami wyszukiwania nieaktywnych ? :)
po ostatnich akcjach nie udanych dla nich musieli poszukać czegoś łatwego ha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nic doktorku zdaje mi się że nie powinno cię tu być
po za tym gdybyś uważnie czytał forum to byś wiedział o co mi chodziło
ps. sprawdziłem jest ten post :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Witam wszystkich aktywnych graczy :D właśnie z nudów dodałam sobie parę sojuszy na mapkę i nawet ładnie to się prezentuje :D ciekawi mnie jak dalej cała sytuacje się będzie przedstawiać.
Buziaki Aga ;]
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Garrus gadasz sam do siebie?
smiley_emoticons_lol.gif

Jak mądrze gada, to niech i do siebie gada :).

Ale ja tu nie po to przyszłam - chciałam pogratulować Adaśko bystrej odpowiedzi, On już pewnie wie o co chodzi, uśmiałam się bardzo
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Garrus gadasz sam do siebie?
smiley_emoticons_lol.gif

Ano wolę sam ze sobą niż jak coś doktorek mądrego napisze :D
Ale tak na serio był tam post jego pomiędzy moimi oczywiście z innego konta bo główne ma blokadę :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

No bywa i nawet nie żałuję, że nie czytałam.

Witam wszystkich aktywnych graczy :D właśnie z nudów dodałam sobie parę sojuszy na mapkę i nawet ładnie to się prezentuje :D ciekawi mnie jak dalej cała sytuacje się będzie przedstawiać.
Buziaki Aga ;]

Hm... ładnie, a w jakim sensie?
 

DeletedUser18057

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

a no korzystanie z gradu to już dno , to jest coś co psuje ta grę
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
przed gradem jest obrona, po prostu trzeba sie bronić. to jest piekna broń na graczy którzy myśla że znaleźli sposób na unikanie walki w obronie.
szczególnie jeśli jedyne miasto na wyspie jest wrogie... wręcz prosi sie o rozbiórkę:p

osobiscie nie korzystam z gradu ale nie wykluczam jeśli jakis pseudo cwaniak wbiłby się nam na wyspe zastawiony przez biremy i latałby by po wyspie offem to wręcz zaproszenie do zbadania gradu i wręcz obowiązek na zrobienie mu remontu w miescie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

przed gradem jest obrona, po prostu trzeba sie bronić. to jest piekna broń na graczy którzy myśla że znaleźli sposób na unikanie walki w obronie.
szczególnie jeśli jedyne miasto na wyspie jest wrogie... wręcz prosi sie o rozbiórkę:p

osobiscie nie korzystam z gradu ale nie wykluczam jeśli jakis pseudo cwaniak wbiłby się nam na wyspe zastawiony przez biremy i latałby by po wyspie offem to wręcz zaproszenie do zbadania gradu i wręcz obowiązek na zrobienie mu remontu w miescie.

Faktycznie przebiegły pomysł. Gradem zniszczyć miasto, a potem je przejąć, jak już będzie miało 1k pkt. Pomysłowo. Jest jeszcze inna idea, która jest często stosowana: jak nie umiemy takiego czerwonego punkcika na naszej wyspie podbić, to wykończymy intruza gradem, nocnymi budzeniami, plagami i błyskawicami ... to jest dopiero Grepo, a ile można się na forum w jakiejś masówce przechwalać takimi sukcesami! Duma aż serce rozpiera, jak ktoś gradem dajmy na to gospodarstwo trafi.
 

DeletedUser18057

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Faktycznie przebiegły pomysł. Gradem zniszczyć miasto, a potem je przejąć, jak już będzie miało 1k pkt. Pomysłowo. Jest jeszcze inna idea, która jest często stosowana: jak nie umiemy takiego czerwonego punkcika na naszej wyspie podbić, to wykończymy intruza gradem, nocnymi budzeniami, plagami i błyskawicami ... to jest dopiero Grepo, a ile można się na forum w jakiejś masówce przechwalać takimi sukcesami! Duma aż serce rozpiera, jak ktoś gradem dajmy na to gospodarstwo trafi.
nie mówie przejąć, raczej mam na myśli uciszyć. podałem nawet kiedy mozna to uczynić. wtedy kiedy jakis czerwony punkt wbije sie na wyspę i próbuje polatac offem i niby jest bezpieczny bo port zastawiony przez pól sojuszu. po prostu cwaność za cwaność:p inne negatywne czynności jak plaga (nie czyni żądnej szkody), błyskawica to fakt to broń dla cieniaka, nocne ataki tez są oki pod warunkiem że nie sa cofane... ale atak z gradem idzie normalnie i mozna sie przed nim obronić, postaw mur i wstaw deffa i żaden grad nie zrobi Ci krzywdy.
jaka krzywdę robi grad, sam sie przekonałem. rywal zmusił mnie do postawienia murka, wstawienia deffa i problemy sie skończyły.
grad robi krzywde tylko wtedy gdy atak wygra walkę, przeliczając tylko katapulty które przetrzymały. mur może sypnąc ale budynki stoją. dawniej było inaczej, pamietam z achillesa (pierszy świat z gradem) gdy udało mi sie nawet zniszczyć budynek specjalny - wieże, na szczęscie teraz tego nie ma i grad jest mało szkodliwy.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

dla mnie grad to akt desperacji. Używa go banda noobów, która nie potrafi wymyślić jak miasto można przejąć.

Szczególnie lubią tego badania używać osoby z pokaźną sakiewką złota i rozumkiem ograniczonym do umiejętności napisania "zniszczę Cię". Takich lubię najbardziej:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dodam jeszcze, że w mojej opinii to badanie jest zrobione właśnie dla takich noobków.
Gracz myślący nigdy go nie użyje.
Noobek za to lubi. W końcu wydał już na tę grę tyle a chcą go przejąć:(
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

dokładnie , z resztą w tym systemie podboju i przy tych eventach to rzadko opłaca się robić katy , murek trzeba szanować , teraz większość gra bez muru i tylko czeka z offem/mitami :) a grad nie ma sensu , po co burzyć miasto skoro można je podbić ?
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser25712

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

dla mnie grad to akt desperacji. Używa go banda noobów, która nie potrafi wymyślić jak miasto można przejąć.

Szczególnie lubią tego badania używać osoby z pokaźną sakiewką złota i rozumkiem ograniczonym do umiejętności napisania "zniszczę Cię". Takich lubię najbardziej:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dodam jeszcze, że w mojej opinii to badanie jest zrobione właśnie dla takich noobków.
Gracz myślący nigdy go nie użyje.
Noobek za to lubi. W końcu wydał już na tę grę tyle a chcą go przejąć:(
Tutaj jak najbardziej się z Tobą zgadzam!
Nikt rozsądnie myślący nie używa tego wynalazku dla złotników. Jak mi się trafia jakaś czerwona kropka na wyspie to kombinuję jak przejąć i organizuję ludzi do podboju tego miasta, a nie niszczę potencjalne miasto do przejęcia. Gela to jest mój 3 świat na którym są katapulty z gradem i jeszcze nie użyłem tego czegoś... Rozumiem jeszcze jak pojawia się takie miasto i jakiś złotnik, który ma obstawione miasto po uszy to lata co godzinę budując nową paczkę niszcząc miasta. Wtedy można się jakoś zrewanżować. Nie zmienia to faktu, że grad jest żałosnym wynalazkiem dla złotników.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ja powiem że jeszcze tego nie stosowałem ponieważ nie miałem okazji ale sądze że wykorzystam ten grad kiedyś ponieważ myślę że.. Nic tak nie wkurzy przeciwnika jak potrzeba budowania miasta od nowa! hihihi i dopiero jak on je odbuduje to ja mu je podbije:cool:
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

dokładnie , z resztą w tym systemie podboju i przy tych eventach to rzadko opłaca się robić katy , murek trzeba szanować , teraz większość gra bez muru i tylko czeka z offem/mitami :) a grad nie ma sensu , po co burzyć miasto skoro można je podbić ?
smiley_emoticons_irre.gif

Prosta odpowiedź - niektórzy nie potrafią podbić :)
Mnie śmieszą... wkurzają jednocześnie takie noobskie akcje co nieraz były na mnie organizowane typu gradowanie wioski albo zorganizowane błyski rzucane przez cały soj... to nie zabronione ale świadczy o klasie przeciwnika :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

dla mnie grad to akt desperacji. Używa go banda noobów, która nie potrafi wymyślić jak miasto można przejąć.

Szczególnie lubią tego badania używać osoby z pokaźną sakiewką złota i rozumkiem ograniczonym do umiejętności napisania "zniszczę Cię". Takich lubię najbardziej:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dodam jeszcze, że w mojej opinii to badanie jest zrobione właśnie dla takich noobków.
Gracz myślący nigdy go nie użyje.
Noobek za to lubi. W końcu wydał już na tę grę tyle a chcą go przejąć:(

nie obrażaj swoich kolegów z sojuszu :D
 
Do góry