Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

już dawno nie czytałem takiej głupoty
na światówce też używają gradu

- - - Automatycznie połączono posty - - -



lol2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



przed zmianami te badanie bylo bez sensu, czy miales 100 łodek czy 1000 i tak grad niszczył miasto, teraz przynajmniej jest w miare ok
Nie wiem gdzie grales , ale prawdopodobnie widziales jakiegos oszoloma czy dwoch. Szybko zreszta usuwanych ze swiatow. Na globalu jest nie pisana umowa o nieuzywaniu, cos jak nie przyjmowanie graczy z buntami czy oszustow. I o to mi w tym chodzilo, o traktowanie sie po ludzku, z zachowaniem elementarnej przyzwoitosci. W koncu to gra, chociaz chyba nie dla wszystkich.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Absolutnie oczywista oczywistość:)
Wprawdzie nie pamiętam czy i kiedy sama gradu użyłam, ale to nie z tego powodu, żeby dorównać poziomem komukolwiek.



Nie wiem co Ci się stało Grzesiu, ale takich wpisów się po Tobie nie spodziewałam.
Zapytałam wcześniej grzecznie o uzasadnienie, ale w efekcie dowiedziałam się tylko o głupocie i marnym poziomie polskich graczy.
Jeszcze raz proszę oświeć nas:)
Nie poziom gry mialem na mysli, tylko mentalny. I juz Ci pisalem dotyczylo to graczy uzywajacych gradu non stop, z wielu miast,takich co to nie wiem chcieliby swojego szefa przemielic przez maszynke , ale ze nie moga to wyzywaja sie na grepo.: ) Nie generalizujcie moich wpisow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Znudził mnie już ten temat, ale muszę wyjaśnić. Doskonale zrozumiałam jaki poziom miałeś na myśli i to jest właśnie bardziej obraźliwe.
Nieważne czy dotyczyło mnie czy kogoś innego.
Poziom gry łatwo ocenić po statach i jasno widać kto jest w topce, a kto w ogonie. Za fakty nie ma się co obrażać:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Znudził mnie już ten temat, ale muszę wyjaśnić. Doskonale zrozumiałam jaki poziom miałeś na myśli i to jest właśnie bardziej obraźliwe.
Nieważne czy dotyczyło mnie czy kogoś innego.
Poziom gry łatwo ocenić po statach i jasno widać kto jest w topce, a kto w ogonie. Za fakty nie ma się co obrażać:)
To moze byc pbrazliwe tylko w stosunku do graczy ktorzy tego nie robia a do tych to skierowane nie bylo. Czyli nikogo nie obrazilem. A ze sa gracze ktorzy zamiast grac niszcza zeby niszczyc, bez zadnego innego celu to tez nie jest obrazanie, bo osob ktore takich prostych spraw nie rozumieja nie mozna obrazic. To tak jakbym barbarzynce nazwal barbarzynca : ). Tu nie ma pola do dyskusji.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

To moze byc pbrazliwe tylko w stosunku do graczy ktorzy tego nie robia a do tych to skierowane nie bylo. Czyli nikogo nie obrazilem. A ze sa gracze ktorzy zamiast grac niszcza zeby niszczyc, bez zadnego innego celu to tez nie jest obrazanie, bo osob ktore takich prostych spraw nie rozumieja nie mozna obrazic. To tak jakbym barbarzynce nazwal barbarzynca : ). Tu nie ma pola do dyskusji.

ta gra to nie jest symulator zawodów sportowych tylko wojny a wojny nie są nigdy rycerskie i zawsze pełno w nich barbarzyńców, krwi, zdrady i gwałtów na nieletnich
smiley_emoticons_nicken.gif


podsunales mi wlasnie swietny pomysł - stworze regularny oddział takich "barbarzynców-gradobicarzy" do zadan specjalnych..... we wszystkich miastach off - gradzik
np. do psychicznego wykanczania i ekspedycji karnych
smiley_emoticons_cuinlove.gif


swoja droga to INNO ma inna gre gdzie sie ma jedno miasto, walczy z botami i nie mozna doznac krzywdy i uszczerbku - tam moze probuj szukac wojny sprawiedliwej
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ta gra to nie jest symulator zawodów sportowych tylko wojny a wojny nie są nigdy rycerskie i zawsze pełno w nich barbarzyńców, krwi, zdrady i gwałtów na nieletnich
smiley_emoticons_nicken.gif


podsunales mi wlasnie swietny pomysł - stworze regularny oddział takich "barbarzynców-gradobicarzy" do zadan specjalnych..... we wszystkich miastach off - gradzik
np. do psychicznego wykanczania i ekspedycji karnych
smiley_emoticons_cuinlove.gif


swoja droga to INNO ma inna gre gdzie sie ma jedno miasto, walczy z botami i nie mozna doznac krzywdy i uszczerbku - tam moze probuj szukac wojny sprawiedliwej
smiley_emoticons_biggrin.gif
Dalej nie rozumiesz granic dobrego smaku. Czemu jest niepisana zasada ze nie przyjmuje sie do sojuszu graczy z buntami od sojusznika ? Nie ma czegos takiego w regulaminie gry. A jednak funkcjonuje. Paru madrych graczy kiedys uznalo ze to jest fair. Na globalu paru madrych graczy uznalo ze uzywanie gradu jest nie fair i tam obowiazuje taka niepisana umowa. U nas nie, nasze zamilowanie do bezmyslnego niszczenia widac jest wieksze niz gdzie indziej. A moze jestesmy po prostu glupsi ? Jakos , ze madrzejsi wierzyc mi sie nie chce : ) . Ja wyrazilem swoja opinie o graczach uzywajacych gradu non stop, zwyczajnie bezmyslnie. Ot bo jest, jest mozliwosc niszczenia, to niszczymy. Mialem do tego prawo a moze paru innym madrym graczom da to do myslenia i taki kanon postepowania wejdzie i u nas.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dalej nie rozumiesz granic dobrego smaku. Czemu jest niepisana zasada ze nie przyjmuje sie do sojuszu graczy z buntami od sojusznika ? Nie ma czegos takiego w regulaminie gry. A jednak funkcjonuje. Paru madrych graczy kiedys uznalo ze to jest fair.

Ja przyjmuje graczy z buntami od sojusznika jeśli są tego warci. Na Edessie zrobiłem to dwukrotnie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Tyle, ze ten przykład nijak się ma do tematu Grad.
Bo w temacie Grad nigdzie nie obowiązują zasady o których piszesz
smiley_emoticons_no_sad.gif

Sam kilka razy zwracałem uwagę mniej ogarniętym, że bez sensu jest wysyłanie kolona z Gradem bo sie niszczy swoja ewentualna własność. To nie znaczy, że Grad jest zakazany gdziekolwiek a gracze używający go "rozszarpywani przez własny sojusz"
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Polak o Polakach. Nic dodać nic ując.

przykre
Oj Maniek, a na jakich polach jestesmy madrzejsi ? Ekonomicznie, politycznie, technologicznie ??? Wiesz dobrze o co mi chodzi. szpilke chciales wlozyc, po co ?
Ale moge dodac dla niewtajemniczonych, mieszkam od ponad 12 lat na emigracji, moje dzieci urodzone za granica mowia po polsku, chodza do polskiej szkoly ( chociaz placza ze nie maja wolnej soboty ) . Ucze je ze sa Polakami. Ucze je byc dumnym z tego. Ale to wszystko nie zmienia faktu ze jako narod jestesmy malo rozgarnieci. I nie wiedziec czemu norma jest u nas nie ogol, tylko margines. Zreszta to nie miejsce na takie rozmowy. Mnie chodzilo tylko o odrobine gry fair. Czegos co nie wiedziec czemu jest nam obce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Grałem na en i tam to dopiero widziałem grę anty fair play
 

DeletedUser15762

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

czytając ten absurdalny bełkot jakim raczy nas gmkgmk, chcę zwrócić uwagę na jeden drobiazg, którego nie dostrzega nasz "milutki" forumowicz, otóż pisze On o : "bezsensownym używaniu gradu" i że jest to sprzeczne z zasadami gry fair play.
Po pierwsze; w tym konkretnym przypadku, nie ma mowy o bezsensownym używaniu gradu, ponieważ gracze używający tego badania, stosują go w określonym celu, więc jest to sensowne (czy skuteczne to się okaże) używanie gradu.
Po drugie, co jest grą fair play a co nie określa Regulamin, w przeciwnym razie możemy dość do przekonania, że np. atakowanie nieaktywnego gracza jest grą nie fair.
Po trzecie, choć prawie nie używam złotka, nie uważam, że tzw. złotnicy np. gmkgmk grają nie fair bo uzyskują nieuczciwą przewagę dzięki złotku. Otóż gracze Ci grają uczciwie, fair i zgodnie z Regulaminem, a że np. 20 pocketów w schowku mają wypełnione mantami z Eventu to ich sprawa, stać ich proszę bardzo niech tak grają.

I na zakończenie, (na tym świecie gram pod innym nickiem - znajdziecie mnie, bo opisie w profilu, który mówi, że nie zdobyłem żadnego punktu walki "na zmysłach") czy Ranking wojowników jest fair, skoro można zdobywać PW, "na zmysłach" czyli w rankingu wyżej mogą być gracze, którzy zdobyli mniej punktów walki? Tak się złożyło, że ja nie zdobyłem ani jednego PW "na zmysłach", ale nie dlatego, że uważam że jest to nie fair, ale dlatego, że nie miałem farta wylosować "zmysłów" na Evencie. Taka jest ta gra, stosuje się taką taktykę jaka jest możliwa i dostępna :)

Pozdrawiam
Jarek
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

czytając ten absurdalny bełkot jakim raczy nas gmkgmk, chcę zwrócić uwagę na jeden drobiazg, którego nie dostrzega nasz "milutki" forumowicz, otóż pisze On o : "bezsensownym używaniu gradu" i że jest to sprzeczne z zasadami gry fair play.
Po pierwsze; w tym konkretnym przypadku, nie ma mowy o bezsensownym używaniu gradu, ponieważ gracze używający tego badania, stosują go w określonym celu, więc jest to sensowne (czy skuteczne to się okaże) używanie gradu.
Po drugie, co jest grą fair play a co nie określa Regulamin, w przeciwnym razie możemy dość do przekonania, że np. atakowanie nieaktywnego gracza jest grą nie fair.
Po trzecie, choć prawie nie używam złotka, nie uważam, że tzw. złotnicy np. gmkgmk grają nie fair bo uzyskują nieuczciwą przewagę dzięki złotku. Otóż gracze Ci grają uczciwie, fair i zgodnie z Regulaminem, a że np. 20 pocketów w schowku mają wypełnione mantami z Eventu to ich sprawa, stać ich proszę bardzo niech tak grają.

I na zakończenie, (na tym świecie gram pod innym nickiem - znajdziecie mnie, bo opisie w profilu, który mówi, że nie zdobyłem żadnego punktu walki "na zmysłach") czy Ranking wojowników jest fair, skoro można zdobywać PW, "na zmysłach" czyli w rankingu wyżej mogą być gracze, którzy zdobyli mniej punktów walki? Tak się złożyło, że ja nie zdobyłem ani jednego PW "na zmysłach", ale nie dlatego, że uważam że jest to nie fair, ale dlatego, że nie miałem farta wylosować "zmysłów" na Evencie. Taka jest ta gra, stosuje się taką taktykę jaka jest możliwa i dostępna :)

Pozdrawiam
Jarek
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ja uwazam ze grad jest nieetyczny i tyle. W zwiazku z tym go nie uzywam i nie podoba mi sie jesli uzywaja inni. Ja im tego zabronic nie moge ale moge probowac zmienic nastawienie innych. Dokladnie jak w przytoczonym przeze mnie przykladzie o niepisanej zasadzie nieprzyjmowania graczy z buntem. Dalo sie taki kanon wprowadzic, dalo. Sa wyjatki ktos powie, tak ale to ogol wyznacza norme a nie margines. To samo z gradem. Taka umowa cywilizowanych graczy. Czy to tak ciezko pojac ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gmkgmk tak bardzo narzekasz na to jakie to nieuczciwe jest stosowanie gradu, a ludzie z twojego sojuszu robią to samo ;)
Dzisiaj sam widziałem na forum mojego sojuszu raport ataku imperium z użyciem gradu.
Zanim zaczniesz naprawiać świat zacznij od własnego sojuszu ;)
Pozdrawiam
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gmkgmk tak bardzo narzekasz na to jakie to nieuczciwe jest stosowanie gradu, a ludzie z twojego sojuszu robią to samo ;)
Dzisiaj sam widziałem na forum mojego sojuszu raport ataku imperium z użyciem gradu.
Zanim zaczniesz naprawiać świat zacznij od własnego sojuszu ;)
Pozdrawiam
walcze z tym i u nas nikt nie uzywa tak jak gracze Sigmy, u nas nikt tego nie bada. jak odziedziczy po bylym wlascicielu , trudno. A ta grupka z Sigmy uzywa tego z premedytacja, pobadali i niszcza. Dobra, ozywilem troche FO ale walka z wiatrakami mnie nie pociaga. Jesli choc jedna osoba zastanowi sie czy warto to badac dzieki temu to juz bedzie sukces.
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

walcze z tym i u nas nikt nie uzywa tak jak gracze Sigmy, u nas nikt tego nie bada. jak odziedziczy po bylym wlascicielu , trudno. A ta grupka z Sigmy uzywa tego z premedytacja, pobadali i niszcza. Dobra, ozywilem troche FO ale walka z wiatrakami mnie nie pociaga. Jesli choc jedna osoba zastanowi sie czy warto to badac dzieki temu to juz bedzie sukces.
Mógłbyś pokazać raporty z ataków na Was z użyciem gradu przez graczy Sigmy ?
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

tutaj chodziło o gracza z innego sojuszu jak go gradowaliście kilka dni non stop ,

I dalej będziemy to robić w dwóch wioskach. Jedna ma 1300 punktów, w drugiej stoi def słoneczek. Grad był zbadany tylko i wyłącznie na potrzeby tych dwóch wiosek. Koleżka najpierw zgodził się oddać nam wioski na m53, później się rozmyślił i tułał się po różnych sojuszach, aż wreszcie trafił do Was (pisząc do Was, mam na myśli koalicję IS, R i RII). Gracze IS natomiast chociażby dziś atakowali wioskę Bożydara z gradem, a wczoraj bodajże łupali w Demony Wojny również z gradem. Proszę naczelnego etyka o wyjaśnienie nam, zwykłym chłopkom z prowincji, które z wymienionych ataków to te dobre, a które niedopuszczalne ?!?!
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Odpowiedź na to pytanie już padła , nie jest naszą winą że oddaje się nam miasta z gradem , nie każdemu się chce marnować punkty kultury na usuwanie gradu z każdej wioski :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I tu w zasadzie dyskusja na temat gradu powinna zostać zakończona.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

gmkmkmk o jakim ty gradzie piszesz że to nie uczciwe itp itd a u cziwe jest przyjęcie do soja gracza którego się miało wyzerować i który podsuwał wam info na lamii? wkurwi...łem się już na twoje pierdo lamęto jak to grad jest beee a takie coś to cacy? uczciwym jest przyjmowanie czerwonych a grad nie uczciwym jest złoto a grad nie uczciwym jest mieć kretów w soju co się z nim walczy a grad nie żałosne

- - - Automatycznie połączono posty - - -

gmkmkmk o jakim ty gradzie piszesz że to nie uczciwe itp itd a u cziwe jest przyjęcie do soja gracza którego się miało wyzerować i który podsuwał wam info na lamii? wkurwi...łem się już na twoje pierdo lamęto jak to grad jest beee a takie coś to cacy? uczciwym jest przyjmowanie czerwonych a grad nie uczciwym jest złoto a grad nie uczciwym jest mieć kretów w soju co się z nim walczy a grad nie żałosne
jeszcze tam pijesz że jesteśmy mało inteligentni itp itd to jakim cudem tam robotę dostałeś skoro pochodzisz od tępego narodu przypuszczam że tyrasz u szkopów to napiszę ci że parę wieków temu to oni u nas sprzątali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry