Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I tu w zasadzie dyskusja na temat gradu powinna zostać zakończona.
ja juz ja skonczylem ostatnim wpisem, prosze przeczytac wyzej ostatnia linijke

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Idąc tropem myslenia niektórych graczy powinno się zakazac ataków mantami albo gryfami jak w porcie stoją biremy
ale przede wszystkim obowiazuje w/g niektorych graczy zasada KALEGO
JAK KALI UKRADNIE OWCE TO DOBRZE JAK KALEMU UKRADNA TO ŹLE
DLACZEGO??
jak bronilismy w tygodniu miasta naszego gracza to nie ktorzy z wyspy potrafili w ciągu 3h zbudowac sklad offa z okoła 30 katami to jest oki a jak my uzywamy czaru który jest ogólnie dostepny a nie zlota to jest żle.
ktoś napisał ze szkoda pkt kultury na skasowanie czarow to jest bzdura przy min 10 miastach tego nawet sie nie odczuje utrata jednego czy nawet 2 pkt kultury.
gram w te grę juz 4 rok i na palcach jednej reki policze przejete miasta od przeciwników gdzie nie było zbadanych architektury czy żurawia.
i co mialem zostawić te badania????
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Na globalu paru madrych graczy uznalo ze uzywanie gradu jest nie fair i tam obowiazuje taka niepisana umowa. U nas nie, nasze zamilowanie do bezmyslnego niszczenia widac jest wieksze niz gdzie indziej. A moze jestesmy po prostu glupsi ? Jakos , ze madrzejsi wierzyc mi sie nie chce : ) . Ja wyrazilem swoja opinie o graczach uzywajacych gradu non stop, zwyczajnie bezmyslnie. Ot bo jest, jest mozliwosc niszczenia, to niszczymy. Mialem do tego prawo a moze paru innym madrym graczom da to do myslenia i taki kanon postepowania wejdzie i u nas.

Jezeli nie podobają sie Ci zasady gry na serwerach PL to mysle ze Inno games nie blokuje nikomu gry na serwerach niepolskojezycznych.
Reasumując proponuję Ci nie grać z bezmyślnymi rodakami, a z mądrzejszymi obcokrajowcami.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jezeli nie podobają sie Ci zasady gry na serwerach PL to mysle ze Inno games nie blokuje nikomu gry na serwerach niepolskojezycznych.
Reasumując proponuję Ci nie grać z bezmyślnymi rodakami, a z mądrzejszymi obcokrajowcami.
Temat zostal wyczerpany, i nie generalizuj. Grupa bezmyslnych niszczycieli jest na szczescie waska. Ja mam prawo tak o nich sadzic, oni maja prawo miec inne zdanie. I gwoli wyjasnienia, zloto w grze moze sluzyc roznym celom, jednostki wszelkiego typu do walki. A grad jest jedyna rzecza w tej grze ktora ma tylko jeden cel, niszczenie miasta. I to nie w celu zmniejszenia obronnosci. To moze byc tylko losowo, jak trafi sie w mur lub gospode. Ale o tym ktos wysylajacy taki atak nie mysli, oni chca tylko niszczyc. Niewazne co byle bylo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A grad jest jedyna rzecza w tej grze ktora ma tylko jeden cel, niszczenie miasta.
Ja bym w ogóle zabronił latać z katapultami bo mur zbijają
smiley_emoticons_irre4.gif
.
Grzesiu daj na luz, temat wyczerpany to na tym poprzestanę.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja bym w ogóle zabronił latać z katapultami bo mur zbijają
smiley_emoticons_irre4.gif
.
Grzesiu daj na luz, temat wyczerpany to na tym poprzestanę.
Ale ja juz dalem, walka z wiatrakami mnie nie interesuje. Widac u nas jest przyzwolenie na taka gre. A szkoda bo raczej kiepsko to o nas swiadczy, przynajmniej moim zdaniem. Ale tak jak nikt tej grupce frustratow nie zabroni tak grac tak mnie nikt nie moze zabronic takich "graczy" nie szanowac.
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ale ja juz dalem, walka z wiatrakami mnie nie interesuje. Widac u nas jest przyzwolenie na taka gre. A szkoda bo raczej kiepsko to o nas swiadczy, przynajmniej moim zdaniem. Ale tak jak nikt tej grupce frustratow nie zabroni tak grac tak mnie nikt nie moze zabronic takich "graczy" nie szanowac.


Nazywasz głupimi innych tylko dlatego ze sam czegos nie rozumiesz. Więc może Cie oswiece. Gruzowanie służy do:
-zbijania Akademi ponizej poziomow dzialania Tarana, Falangi. W sytuacji gdy zbijesz Akademie ponizej 28 poziomu to Taran choc zbadany nie jest aktywny w danym miescie czyli zbijanie obrony biremowej jest o 10% łatwiejsze...
-zbijanie miasteczka do poziomu ponizej 2 k jest przydatne szczegolnie w poźniejszych czasach serwera gdy gracze maja kilkadziesiat miast i o slota nie jest zbyt latwo, po co tracic 50 slotow na rozbiorke gracza jak mozna mu zgruzowac 50 miast idzięki temu wykluczyc zagrozenie z jego strony...

Wydawalo by sie proste wytlumaczenie ale nie wszyscy rozumieją...
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A odróżniasz frustracje od strategii? Co byś nie napisał jest to cześć strategii i widać jest skuteczna skoro o tym piszesz.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nazywasz głupimi innych tylko dlatego ze sam czegos nie rozumiesz. Więc może Cie oswiece. Gruzowanie służy do:
-zbijania Akademi ponizej poziomow dzialania Tarana, Falangi. W sytuacji gdy zbijesz Akademie ponizej 28 poziomu to Taran choc zbadany nie jest aktywny w danym miescie czyli zbijanie obrony biremowej jest o 10% łatwiejsze...
-zbijanie miasteczka do poziomu ponizej 2 k jest przydatne szczegolnie w poźniejszych czasach serwera gdy gracze maja kilkadziesiat miast i o slota nie jest zbyt latwo, po co tracic 50 slotow na rozbiorke gracza jak mozna mu zgruzowac 50 miast idzięki temu wykluczyc zagrozenie z jego strony...

Wydawalo by sie proste wytlumaczenie ale nie wszyscy rozumieją...
Nie rozsmieszaj mnie, waliliscie w miasta 2 K+ . najpierw sprawdz a potem pisz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A odróżniasz frustracje od strategii? Co byś nie napisał jest to cześć strategii i widać jest skuteczna skoro o tym piszesz.
Nie skuteczna tylko irytujaca dla postronnego obserwatora
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nazywasz głupimi innych tylko dlatego ze sam czegos nie rozumiesz. Więc może Cie oswiece. Gruzowanie służy do:
-zbijania Akademi ponizej poziomow dzialania Tarana, Falangi. W sytuacji gdy zbijesz Akademie ponizej 28 poziomu to Taran choc zbadany nie jest aktywny w danym miescie czyli zbijanie obrony biremowej jest o 10% łatwiejsze...
Rozbieranie Akademii nie dezaktywuje badań,które były zbadane.Zbicie gradem to czyni?
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Przy "zgruzowanej" akademii badania wciąż są aktywne. Moim zdaniem grad wymyślono by wyciągnąć jeszcze więcej złota od graczy. Gardzę tym badaniem i go nie używam.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Przy "zgruzowanej" akademii badania wciąż są aktywne. Moim zdaniem grad wymyślono by wyciągnąć jeszcze więcej złota od graczy. Gardzę tym badaniem i go nie używam.
Tu poznac opinie Gracza przez duze G
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

grzechu a ty znów grasz ?
Kiedy kończysz ?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ale ruch sie zrobił na tym forum :cool:

to znaczy, że coś ruszyło na tym świecie? :rolleyes:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Caly czas cos sie dzieje, tylko nie ma kto na FO czegos kontrowersyjnego napisac poza mna : ) teraz tez szpileczke wbije. Chcialem podziekowac graczom Sigmy Bross ze przejmuja brazowe miasta na M54. Podbudujcie je troche, a my sobie potem wezniemy. Juz sie martwilem ze 75% mojego sojuszu znowu pol doby bedzie musialo plywac a tu taka mila niespodzianka : )
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Caly czas cos sie dzieje, tylko nie ma kto na FO czegos kontrowersyjnego napisac poza mna : ) teraz tez szpileczke wbije. Chcialem podziekowac graczom Sigmy Bross ze przejmuja brazowe miasta na M54. Podbudujcie je troche, a my sobie potem wezniemy. Juz sie martwilem ze 75% mojego sojuszu znowu pol doby bedzie musialo plywac a tu taka mila niespodzianka : )

Jezu, dziadek, ależ Ty masz zdrowie... Co serwer to Cię pełno wszędzie. Domniemuje, że się przeprowadziłeś albo sąsiad leży gdzieś w rowie na przedmieściach Bristolu.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jezu, dziadek, ależ Ty masz zdrowie... Co serwer to Cię pełno wszędzie. Domniemuje, że się przeprowadziłeś albo sąsiad leży gdzieś w rowie na przedmieściach Bristolu.
Przegral sprawe w sadzie : )
 
Do góry