Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25712

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chciałem oficjalnie złożyć podziękowania graczom sojuszu MDG za ilość punktów, które otrzymałem w dniu dzisiejszym.

Sojusz MDG próbował u nas odbić okupację.
Nawet próbowali zastosować technikę "kradzieży punktów". Wstawili na okup swoje biremki.
Słyszeli, że tak robią sojusze profesjonalne.

Niestety nie dosłyszeli, że jak się wstawia biremy na okup to się nie bije ogniami hahahahahahahaha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po Akcjum, gdzie wiedli prym myślę, że powinni wiedzieć co nie co

Ciekawa ze jak Bogowie wam wstawili kolona i się rozbijaliście to się nie chwaliłeś;) hmmmmmmm......... a tak, wam wolno;) no zapomniałem,
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ciekawa ze jak Bogowie wam wstawili kolona i się rozbijaliście to się nie chwaliłeś;) hmmmmmmm......... a tak, wam wolno;) no zapomniałem,



my się tak słodko nie topiliśmy o własne wsparcia:)
musi boleć co?
takie wspaniałe MDG wybiło dokładnie wszystkie latacze i nic z tego. Turek atakował wszystkim co miał dzięki WZ za paczkę deffa natłukłem prawie 9000 punktów.

Musiało też boleć że widzieliście drugą naszą okupację u Waszego super grajka gepard vel grad katapult.
Tam zanim Wasze fejki wpłynęły stanęło więcej birem niż Wasz sojusz ma.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chciałem oficjalnie złożyć podziękowania graczom sojuszu MDG za ilość punktów, które otrzymałem w dniu dzisiejszym.

Sojusz MDG próbował u nas odbić okupację.
Nawet próbowali zastosować technikę "kradzieży punktów". Wstawili na okup swoje biremki.
Słyszeli, że tak robią sojusze profesjonalne.

Niestety nie dosłyszeli, że jak się wstawia biremy na okup to się nie bije ogniami hahahahahahahaha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po Akcjum, gdzie wiedli prym myślę, że powinni wiedzieć co nie co
No widzisz, cały czas się od Was uczymy.
Jeszcze nam trochę brakuje i nie osiągnęliśmy Waszego poziomu.
Poziomu NIEPOKORNYCH, legendy GP znanej na innych światach jako RZEŹNIA ( jedyny sojusz co ma uczciwą i prawdziwą koronę) lub WULKAN ( jedyny sojusz co chciał kupić cudaka zamiast zbudować ) i nie odbijamy okupacji jak Wy offem zapakowanym na łodzie.
Jeszcze wszystko przed nami, może następnym razem - uczymy się od najlepszych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

No co Ty Koji!? Za mało! Ciągniemy napinke dalej
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

No widzisz, cały czas się od Was uczymy.
Jeszcze nam trochę brakuje i nie osiągnęliśmy Waszego poziomu.
Poziomu NIEPOKORNYCH, legendy GP znanej na innych światach jako RZEŹNIA ( jedyny sojusz co ma uczciwą i prawdziwą koronę) lub WULKAN ( jedyny sojusz co chciał kupić cudaka zamiast zbudować ) i nie odbijamy okupacji jak Wy offem zapakowanym na łodzie.
Jeszcze wszystko przed nami, może następnym razem - uczymy się od najlepszych.

Nie marnuj czasu na pisanie. Na Kalidonie pozostało jeszcze trochę szaraków po nas.
Teraz wreszcie masz możliwość sobie coś podbić.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie, bo oni utrzymuja to forum przy zyciu. A ja chetnie czytam realcje z ich wojny
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nickos1, OCEAN44, na forum Furia jest ślepa a na ts Jagoda lub Julka, no tyle osób a głos na ts ten sam;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nickos1, OCEAN44, na forum Furia jest ślepa a na ts Jagoda lub Julka, no tyle osób a głos na ts ten sam;)
nie przypominam sobie, żebym z Tobą na tym świecie na ts rozmawiała:)
Nie myl , kolego, nicków - jeszcze wczoraj Nickos mówił męskim głosem i wątpię, żeby to się dzisiaj nagle zmieniło:)

Zapomniałeś także o nicku, który Wam na akcjum trochę morze zabarwił na czerwono - Ślepa furia. Też ten sam głos.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ładny ten twój avatar:) "Wszyscy jesteśmy beksami" .... mówisz o swoim sojuszu? :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie przypominam sobie, żebym z Tobą na tym świecie na ts rozmawiała:)
Nie myl , kolego, nicków - jeszcze wczoraj Nickos mówił męskim głosem i wątpię, żeby to się dzisiaj nagle zmieniło:)

Zapomniałeś także o nicku, który Wam na akcjum trochę morze zabarwił na czerwono - Ślepa furia. Też ten sam głos.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ładny ten twój avatar:) "Wszyscy jesteśmy beksami" .... mówisz o swoim sojuszu? :)
??????? to co? rozmawiała? czy jeszcze wczoraj "Nickos mówił męskim głosem"?co do avatara to wam trochę zabrało czasu na tłumaczenie a kogo się odnosi to wszyscy wiemy;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

??????? to co? rozmawiała? czy jeszcze wczoraj "Nickos mówił męskim głosem"?co do avatara to wam trochę zabrało czasu na tłumaczenie a kogo się odnosi to wszyscy wiemy;)

Nie zabrało i nie "nam" ... ale przyznam - pasujący avatar - trafiłeś ładnie:) Taki to juz ten Twój sojusz jest ....

Co do nicków - tak, Nickos mówi męskim głosem, a ja kobieta jestem, więc jak na kobiete przystało, mówię damskim głosem. Wywiad jakoś źle działa ostatnio, co? :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie zabrało i nie "nam" ... ale przyznam - pasujący avatar - trafiłeś ładnie:) Taki to juz ten Twój sojusz jest ....

Co do nicków - tak, Nickos mówi męskim głosem, a ja kobieta jestem, więc jak na kobiete przystało, mówię damskim głosem. Wywiad jakoś źle działa ostatnio, co? :)
Avatar prezes Glorus wybrał, ma gust chłopak trzeba przyznać.A czy ty on czy ona to juz inna kwestia, i czy kont masz lub macie kilka to tez inna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Avatar prezes Glorus wybrał, ma gust chłopak trzeba przyznać.A czy ty on czy ona to juz inna kwestia, i czy kont masz lub macie kilka to tez inna.

Glorian Tobie avatara wybierał ?!!!! Bossz... do czego to dochodzi na tym grepo ....

Co do kont - wreszcie pojęłam, o co chodzi.... wybacz, nie nadążam:) Jeśli masz jakieś podejrzenia, to zgłoś do supportu.

Przypominam, że grepo to taka gra, gdzie na każdym świecie mozna miec inny nick. Nick na forum ogolnym też może byc inny niż w grze. Jeśli mi nie wierzysz, to zapytaj swojego szefa, on to Tobie lepiej i dokładniej wyjaśni:)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Glorian Tobie avatara wybierał ?!!!! Bossz... do czego to dochodzi na tym grepo ....

Co do kont - wreszcie pojęłam, o co chodzi.... wybacz, nie nadążam:) Jeśli masz jakieś podejrzenia, to zgłoś do supportu.

Przypominam, że grepo to taka gra, gdzie na każdym świecie mozna miec inny nick. Nick na forum ogolnym też może byc inny niż w grze. Jeśli mi nie wierzysz, to zapytaj swojego szefa, on to Tobie lepiej i dokładniej wyjaśni:)
Czyli po kilku światach na których kręciłaś walki w innych sojuszach nabrałaś wstydu i oddałaś zhańbione konto? a czemu teraz ponownie w innym sojuszu? z dala od Glorusia?
 
Do góry