Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Raz już doczekałem (niestety będąc po Jego stronie) więc i drugi raz mnie to nie zdziwi
Jeden swiat Sparte musialem skonczyc wczesnie, ze wzgledow rodzinnych a tyle gadania. Ludzie kazdy ma jakies realne zycie, troche pomyslcie zanim cos napiszecie. I to tez nie do konca skonczylem, bo jak mi sie sytuacja uspokoila to wrocilem i gralem sam przeciwko Sigmie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dużo piszecie o badaniu kamienny Grad, że to jest chore itp, robicie zakazy.
czemu nie ma takiej dyskusji na temat złota, wg mnie to jest chore, bez wkładu finansowego, serwery były by wyrównane, dzięki czemu dzięki czemu o wygraniu świadczyło by doświadczenie w grze. pozdrawiam
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dużo piszecie o badaniu kamienny Grad, że to jest chore itp, robicie zakazy.
czemu nie ma takiej dyskusji na temat złota, wg mnie to jest chore, bez wkładu finansowego, serwery były by wyrównane, dzięki czemu dzięki czemu o wygraniu świadczyło by doświadczenie w grze. pozdrawiam
Tylko to jest nierealne, bo ktos kto strorzyl ten produkt, poswiecil swoj czas, prace chce zarobic. Placisz za mozliwosc gry na wysokim poziomie, tak samo jak za wszystko w zyciu.
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jeden swiat Sparte musialem skonczyc wczesnie, ze wzgledow rodzinnych a tyle gadania. Ludzie kazdy ma jakies realne zycie, troche pomyslcie zanim cos napiszecie. I to tez nie do konca skonczylem, bo jak mi sie sytuacja uspokoila to wrocilem i gralem sam przeciwko Sigmie.

Dziwnie zbiegło się to w czasie z pewnymi wydarzeniami na serwerze. Jak tylko zaczęła się sytuacja klarować to pojawiłeś się znów

Tylko to jest nierealne, bo ktos kto strorzyl ten produkt, poswiecil swoj czas, prace chce zarobic. Placisz za mozliwosc gry na wysokim poziomie, tak samo jak za wszystko w zyciu.

Bzdura. Żeby grać na wysokim poziomie wystarczy mieć głowę na karku, płacisz za to, żeby mieć przewagę nad innymi.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Bzdura. Żeby grać na wysokim poziomie wystarczy mieć głowę na karku, płacisz za to, żeby mieć przewagę nad innymi.

Klękajcie niebiosa... po takich wypowiedziach. Istny Monty Python...

A co stanie jak ktoś ma głowę na karku i do tego nieograniczoną ilość złota?
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Klękajcie niebiosa... po takich wypowiedziach. Istny Monty Python...

A co stanie jak ktoś ma głowę na karku i do tego nieograniczoną ilość złota?

Problemy z wyciąganiem wniosków ? Wg mnie dobry gracz to nie ten co ma jedynie dużo złota, a ten co sobie radzi i bez niego, mylę się ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Problemy z wyciąganiem wniosków ? Wg mnie dobry gracz to nie ten co ma jedynie dużo złota, a ten co sobie radzi i bez niego, mylę się ?
nie mylisz tylko zakladasz ze jak ktos uzywa zlota to nie umie grac. I tu sie myslisz. Sa tacy i tacy. Na tym swiecie ostatni event wygral gracz ktory do tej pory ma zaledwie kilka miast. Idziconiewidzi. Masa zlota i zero z niego pozytku dla gracza czy sojuszu. Ale sa tacy ktorzy potrafia nawet mniejsze ilosci zlota dobrze spozytkowac. Jak chociazby ja : ).
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

nie mylisz tylko zakladasz ze jak ktos uzywa zlota to nie umie grac. I tu sie myslisz. Sa tacy i tacy. Na tym swiecie ostatni event wygral gracz ktory do tej pory ma zaledwie kilka miast. Idziconiewidzi. Masa zlota i zero z niego pozytku dla gracza czy sojuszu. Ale sa tacy ktorzy potrafia nawet mniejsze ilosci zlota dobrze spozytkowac. Jak chociazby ja : ).
Napisałem, gdzieś że jak ktoś używa złota to nie umie grać ? Są tacy, którzy grają świetnie i jeszcze dodatkowo wspomagają to złotem, ale są i tacy, którzy pakują masę złota, a gra im nie idzie tak czy siak. Jeśli chodzi o Ciebie, dałeś się póki co poznać ze sporej ilości złota
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Napisałem, gdzieś że jak ktoś używa złota to nie umie grać ? Są tacy, którzy grają świetnie i jeszcze dodatkowo wspomagają to złotem, ale są i tacy, którzy pakują masę złota, a gra im nie idzie tak czy siak. Jeśli chodzi o Ciebie, dałeś się póki co poznać ze sporej ilości złota
Dziekuje : ) Chociaz jak to zwykle bywa zyczylbym sobie naprawde miec tyle ile wszyscy mysla ze mam : )
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

akurat złoto teraz to nie problem można nim handlować i bez wydawania kasy można grać na złocie wystarczy troszkę czasu na to poświęcic
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja z innej beczki jeszcze, slynny sojusz Sigma Bross ( na tym swiecie chyba podroba ) miala zrobic na nas akcje. Cieszylismy sie ze powalcza w koncu. Skonczylo sie na tym ze mam 100 fejkow za soba, co godzine kilkanascie nowych i tyle. To sa gracze ? Licza ze co ? Zona mi sie wkurzy na trabki i bede musial zrezygnowac z gry ? Zenada, Maniek to mnie chociaz w walce potrafil pokonac a Ci. Boja sie powalczyc to chca cos ugrac nie fair. Dlatego napisalem ze to chyba podroba. Inna Sigme znalem.Wstyd
 

DeletedUser12286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Uważasz że mamy z wami walczyć z otwartą przyłbicą mając kilkukrotnie mniej miast od was??
Skończyłoby to się totalną klęską naszą dlatego walczymy sposobem który zniweluje tę przewagę,
od dłuższego czasu słyszymy że nas zaatakujecie i co nic a jak to zrobiliscie ostatnio to co się stało ?????
Zaczęliśmy grę z duzym opóźnieniem w stosunku do największych sojuszy i co jakoś dajemy sobie radę.
A co do podróbki SIGMY to potrafisz tylko obrażać innych, ja nie grałem na SPARCIE ZNAM TYLKO Z OPOWIEŚCI
ale wiem że grali tam duzo lepiej niż na GYTHIUM GDZIE SIGMA BROSS WYGRAŁA ROWNIEŻ ŚWIAT.
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Sigma weszła dosyć późno już w "ułożony politycznie" świat. Może jeszcze się rozkręcą :) czasu jest sporo na to.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Sigma weszła dosyć późno już w "ułożony politycznie" świat. Może jeszcze się rozkręcą :) czasu jest sporo na to.
Guzik ja tego nie neguje, nawet jak Harnas poprosil o chwile oddechu to sie zgodzilem, chociaz wszyscy dookola mieli do mnie pretensje bo tak nikt nie postepuje tylko dobija wroga. Ale to co oni graja teraz to jest po prostu smutne. To nie jest Sigma.
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Uważasz że mamy z wami walczyć z otwartą przyłbicą mając kilkukrotnie mniej miast od was??
Skończyłoby to się totalną klęską naszą dlatego walczymy sposobem który zniweluje tę przewagę,
od dłuższego czasu słyszymy że nas zaatakujecie i co nic a jak to zrobiliscie ostatnio to co się stało ?????
Zaczęliśmy grę z duzym opóźnieniem w stosunku do największych sojuszy i co jakoś dajemy sobie radę.
A co do podróbki SIGMY to potrafisz tylko obrażać innych, ja nie grałem na SPARCIE ZNAM TYLKO Z OPOWIEŚCI
ale wiem że grali tam duzo lepiej niż na GYTHIUM GDZIE SIGMA BROSS WYGRAŁA ROWNIEŻ ŚWIAT.
szkoda że pamiętasz tylko ostatnia akcje gdzie był bunt w jednym mieście a pierwsze lanie pamiętasz jeszcze i jak prosiliście o chwile oddechu ? mogliśmy was wtedy dobić i nawet nie było by o czym pisać :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Uważasz że mamy z wami walczyć z otwartą przyłbicą mając kilkukrotnie mniej miast od was??
Skończyłoby to się totalną klęską naszą dlatego walczymy sposobem który zniweluje tę przewagę,
od dłuższego czasu słyszymy że nas zaatakujecie i co nic a jak to zrobiliscie ostatnio to co się stało ?????
Zaczęliśmy grę z duzym opóźnieniem w stosunku do największych sojuszy i co jakoś dajemy sobie radę.
A co do podróbki SIGMY to potrafisz tylko obrażać innych, ja nie grałem na SPARCIE ZNAM TYLKO Z OPOWIEŚCI
ale wiem że grali tam duzo lepiej niż na GYTHIUM GDZIE SIGMA BROSS WYGRAŁA ROWNIEŻ ŚWIAT.
ja nikogo nie obrazam, przeczytaj moj pozniejszy wpis i powiedz mi jak puszczanie 100 fejkow na mnie ma niwelowac przewage. To po prostu zlosliwosc. I liczenie ze szef wrogiego sojuszu ma rodzine, dzieci i nie zniesie trabki co pare minut. To jest zenujace i nie wierze ze Sigma moich kolegow Guzika i Harnasia by tak grala gdyby byla prawdziwa Sigma.
 

DeletedUser12286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

szkoda że pamiętasz tylko ostatnia akcje gdzie był bunt w jednym mieście a pierwsze lanie pamiętasz jeszcze i jak prosiliście o chwile oddechu ? mogliśmy was wtedy dobić i nawet nie było by o czym pisać :)
masz racje ale wtedy mieliście 10 razy więcej miast od nas a teraz macie "tylko" 3 razy wiecej miast
a my próbujemy walczyć z wami w sposób jaki daje gra. Walcząc z wami z otwartą przyłbicą w ciągu tygodnia nas mogło by nie być a tak na razie się bronimy.
uważacie że wysyłanie 100 ataków na was za zle a odbudowę pełnego składu offa w mieście w ciągu 3h albo odbudowa 70 mant przez kilka dni z rzędu za oki tak?????
to czegos tu nie rozumiem ???
juz to raz napisałem i napisze po raz drugi cytując naszego wieszcza narodowego
JAK KALI ZABIERZE KOMUŚ KROWĘ TO JEST DOBRZE ALE JAK KALEMU ZABIORĄ KROWĘ TO ŹLE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

masz racje ale wtedy mieliście 10 razy więcej miast od nas a teraz macie "tylko" 3 razy wiecej miast
a my próbujemy walczyć z wami w sposób jaki daje gra. Walcząc z wami z otwartą przyłbicą w ciągu tygodnia nas mogło by nie być a tak na razie się bronimy.
uważacie że wysyłanie 100 ataków na was za zle a odbudowę pełnego składu offa w mieście w ciągu 3h albo odbudowa 70 mant przez kilka dni z rzędu za oki tak?????
to czegos tu nie rozumiem ???
juz to raz napisałem i napisze po raz drugi cytując naszego wieszcza narodowego
JAK KALI ZABIERZE KOMUŚ KROWĘ TO JEST DOBRZE ALE JAK KALEMU ZABIORĄ KROWĘ TO ŹLE
stary, a Ty slepy jestes ? Czy emocje tak zaslepily ze piszesz takie farmazony takimi literami ? : )

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak powaznie, liczba miast w ciagu ostatnich dwoch tygodni zmienila sie nieznacznie i u Was i u nas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21110

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

To jest zenujace i nie wierze ze Sigma moich kolegow Guzika i Harnasia by tak grala gdyby byla prawdziwa Sigma.

Sigma nigdy nie była Guzika ,grał tam tylko na Sparcie ,można powiedzieć gościnnie :p
 
Do góry