Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jakiś nowy układ sił? Dobre słuchy chodzą?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jakiś nowy układ sił? Dobre słuchy chodzą?
smiley_emoticons_lol.gif

Tak, niestety Enrage jako nazwa nie istnieje, a sojusz podzielił się na dwa odrębne: "Mściciele" (top 1) i "Młodzi Mściciele" (top 8) :) A cudaki to już wiemy, że wygrała Poczekalnia i należą się ogromne brawa.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak, niestety Enrage jako nazwa nie istnieje, a sojusz podzielił się na dwa odrębne: "Mściciele" (top 1) i "Młodzi Mściciele" (top 8) :) A cudaki to już wiemy, że wygrała Poczekalnia i należą się ogromne brawa.

Czytał Tomasz Knapik :))
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To co dziś także zamulenie serwera WSI szykuje? :)
 

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No tak - trzymamy z tymi którzy mają jaja i wolą się potopić w walce o cuda ,a nie z tymi co chcą się układać o koronki.
To takie złe?

Ktoś w tym związku pewną część ciała mieć musi
smiley_emoticons_lol.gif


A słyszeliście by ktoś się z kimś układał? Mnie dobiegły słuchy że Mściciele z WSI chcą się dogadać z resztą świata by każdy wybudował cuda:rolleyes:
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tymi co chcą walczyć i mają jaja?
smiley_emoticons_hust.gif
Czy, aby na pewno Mściciele nie chcą się układać?
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ktoś w tym związku pewną część ciała mieć musi
smiley_emoticons_lol.gif


A słyszeliście by ktoś się z kimś układał? Mnie dobiegły słuchy że Mściciele z WSI chcą się dogadać z resztą świata by każdy wybudował cuda:rolleyes:



To zapewniam tu i teraz, że WSI nie będzie układało się żadnym wrogim sojuszem w celu sięgnięcia po koronki.
Plotki rozwiane.


Tymi co chcą walczyć i mają jaja?
smiley_emoticons_hust.gif
Czy, aby na pewno Mściciele nie chcą się układać?
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Ja piszę w czasie teraźniejszym, ty w przeszłym.
Chcieli, a chcą to dwa różne słowa.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To zapewniam tu i teraz, że WSI nie będzie układało się żadnym wrogim sojuszem w celu sięgnięcia po koronki.
Plotki rozwiane.





Ja piszę w czasie teraźniejszym, ty w przeszłym.
Chcieli, a chcą to dwa różne słowa.

A sypiecie Mścicielom cudaki bo z Was dobre duszyczki i nie liczycie na korzyści :) Ja też wiele rzeczy chciałem a już nie chcę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To zapewniam tu i teraz, że WSI nie będzie układało się żadnym wrogim sojuszem w celu sięgnięcia po koronki.
Plotki rozwiane.





Ja piszę w czasie teraźniejszym, ty w przeszłym.
Chcieli, a chcą to dwa różne słowa.

szybko zmieniają zdanie, wczoraj czy przedwczoraj jeszcze mściciele chcieli

pewnie zabraliście im jajka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wy chcecie walczyć nie układać się?! hahahahhahaha ;)

To było dobre :D

Ile to już było propozycji - zakończmy ten świat, wszyscy grający dostaną koronki :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

szybko zmieniają zdanie, wczoraj czy przedwczoraj jeszcze mściciele chcieli

pewnie zabraliście im jajka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Będą chcieli znowu o 00:20 jak im przyjdą rapki jak się potopili :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A sypiecie Mścicielom cudaki bo z Was dobre duszyczki i nie liczycie na korzyści :) Ja też wiele rzeczy chciałem a już nie chcę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Kluczowe słowo:
- wrogim sojuszem

Co do ostatnich słów to jeśli chodzi o ten obrazek zwany koronką to trzeba jeszcze móc, a nie tylko chcieć.
Jak widać Wy macie cztery, więc nie chcecie. My mamy jeden, więc tym bardziej nie chcemy.
Chyba powinny inne zainteresowane strony prowadzić dyskusje o profitach lub ich braku z siedmiu cudów.

Ze swojej strony kończę na dzisiaj rozmowy.
Pisać z naszym byłym graczem, który odszedł z powodu kretowania czy Mordonem, którego na privie za idiotyzmy zablokowałem, nie będę.
Polish bardzo chętnie na privie Ci wytłumaczę jak jeszcze masz jakieś pytania , bo jesteś jedynym z trzech nicków prowadzących ze mną dyskusję na którego wzrok nie mam odruchu wymiotnego.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Za idiotyzm? :p Zniżyłem się do kolegi poziomu i nie wytrzymał rozmowy na takim samym poziomie intelektualnym oj oj oj.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

właśnie kluczowe słowo wrogim sojuszem :) Enrage też takim dla Was byli. My mamy interes też pomagać im z tego względu, że Wasza strona nie będzie miała 3 cudów a nadal 2 wystarczający powód? więc nie bardzo nam się oferta podobała od Enrage (będę tak pisał bo jakoś wolę poprzednią nazwę), żeby im oddać nasze cuda, bo oni szybko chcą skończyć świat nawet jak później byśmy mieli u nich my korony robić albo by nam oddali i się wyszarzali po kolei. zatem zapraszam na pw :) ja zawszę lubię podyskutować, jeśli jest z kimś rozsądnym a wychodzę z założenia że tacy jesteście. Mieliśmy biznes zainterweniować zbrojnie by nie doszło do dogadania się o którym właśnie piszesz i żeby gracze nasi mieli przysłowiowe jaja o których wspominasz. chętnie wysłucham wersji Twojej ale to tak jak napisałem priv, bo tu może się gumka pojawić i pokasować zwykłe rozmowy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ciekawe antioch z kąd znasz sytuację na świecie znów się gdzieś ukrywasz leszczyku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry