Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

oj mati... nie wsadzaj kija w mrowisko
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A ja tam bym pooglądał walczace Smerfy z Niepokornymi :) Nie patrzylem jak to geograficznie wypada ale nudy nie moze byc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wypisz tych co mi bęcki dali co świat no proszę.
Szczególnie że miasto mi zabrał jedynie Adaśko i na Retimno pare osób których nie pamiętam chyba Oszczep i ktoś jeszcze.
No ale jestem ciekawy kogo wymienisz:confused:

Ps. Tak w ogóle to kto ty jesteś? Przeważnie kojarzę osoby które pisząc na mój temat jakieś bzdety :D

Drogi Casanti
Jak to Żydek mówił do Pana Boga "Boże pozwól mi wygrać w totolotka, a Bóg na to: żydku, pozwolę ale daj mi szansę ... i zagraj"
Podobnie z Tobą Casanti. Gdybyś poczekał jeszcze chwilkę z tym całym MDG, to juz szliśmy szybkim krokiem po Twoje miasta. Teraz po przewidywanej (choć zakładaliśmy, że nasza strategia zajmie jeszcze z 2 tygodnie) padaczce MDG, już nas nie interesuje gdzie się pochowałeś ze swoimi miastami, mimo że jeszcze na serwerze nazwa MDG istnieje. Nawiasem, kiedy na TAU Turek szarzał po ciachu, to nazwał wszystkich z MDG, którzy z nim nie poszarzeli, zdrajcami. Tutaj już bez takich fajerwerków zaliczył padaczkę. Dlatego już raczej osobiście nie spierzemy Ci pupska Casanti ale skromność, która jest cechą ludzi zapobiegliwych, powinna Ci podpowiedzieć, że nie warto cwaniakować, kiedy się nie nie zna przeciwnika, bo później może być wstyd, albo można skończyć jak pyszcząca Marta, która oskarża wszystkich wokół o swoje cykliczne porażki. Mówiąc w skrócie nie prowokuj, bo możesz się narazić na śmieszność.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wy Glorianie nie tylko cyklicznie doznajecie porażek, ale wręcz doznajecie ich bardzo systematycznie.

Nie przejmuj się jednak, jeżeli jakoś się uda i od kogoś bęcków za bardzo nie dostaniecie, to może w końcu tutaj Wam się uda, skoro MDG znika :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wy Glorianie nie tylko cyklicznie doznajecie porażek, ale wręcz doznajecie ich bardzo systematycznie.

Nie przejmuj się jednak, jeżeli jakoś się uda i od kogoś bęcków za bardzo nie dostaniecie, to może w końcu tutaj Wam się uda, skoro MDG znika :eek:

Droga Pani Marto,
czy myśmy już czasem Pani nie podziękowali?
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A ja tam bym pooglądał walczace Smerfy z Niepokornymi :) Nie patrzylem jak to geograficznie wypada ale nudy nie moze byc :)

nie nasz kierunek :p
z reszta czerwieni nie brakuje
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Marta mozesz mi powiedziec jaki masz problem do naszego sojuszu ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Postronny obserwator mógłby stwierdzić, że to raczej Wy macie problem z Martą. Najwyraźniej bardzo Wam przeszkadza - ona i jej wpisy.
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

tak przeszkadza mi jak ktos na temat sojuszu ktory wspolprowadze pisze bzdury
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Postronny obserwator mógłby stwierdzić, że to raczej Wy macie problem z Martą. Najwyraźniej bardzo Wam przeszkadza - ona i jej wpisy.

postronny i inteligentny obserwator, który chce się dowiedzieć sprawdzi kto pierwszy z wymiocinami wyskoczył...
Ci mniej inteligentni nas nie interesują... niech sobie myślą co chcą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dosłownie jak dziecko, które w przedszkolu przybiega do Pani, żeby się poskarżyć, że to "on zaczął".

Nie rozumiem tylko skąd pomysł, że możecie komuś zabronić wypowiadania się na forum?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

inteligentny człowiek zanim oceni i napisze zada sobie trud i sprawdzi... kto zaczął kłamać i oceniać.



P.S. MDG Wróciło!
banda noobów już bez turka z kimś kto kryje się pod nickiem gwiazdka2006 atakuje nas i cofa... po co? ano po to, żeby się zemścić.
nie potrafią grać to będą męczyć...

Nie dziwię się Turkowi. Sam walnął bym grę mając przyjemność przebywać z takimi noobami w sojuszu:)
jeszcze nigdy nie miał chłop przyjemności grać z tak ograniczonymi graczami... to ich zostawił hehehhe
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wy Glorianie nie tylko cyklicznie doznajecie porażek, ale wręcz doznajecie ich bardzo systematycznie.

Nie przejmuj się jednak, jeżeli jakoś się uda i od kogoś bęcków za bardzo nie dostaniecie, to może w końcu tutaj Wam się uda, skoro MDG znika :eek:

systematyczny lider zawalajácy sojusz co swiat
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

inteligentny człowiek zanim oceni i napisze zada sobie trud i sprawdzi... kto zaczął kłamać i oceniać.



P.S. MDG Wróciło!
banda noobów już bez turka z kimś kto kryje się pod nickiem gwiazdka2006 atakuje nas i cofa... po co? ano po to, żeby się zemścić.
nie potrafią grać to będą męczyć...

Nie dziwię się Turkowi. Sam walnął bym grę mając przyjemność przebywać z takimi noobami w sojuszu:)
jeszcze nigdy nie miał chłop przyjemności grać z tak ograniczonymi graczami... to ich zostawił hehehhe

W nosie mam Wasze potyczki ale pisząc w taki sposób wystawiasz sobie "laurke".
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Drogi Casanti
Jak to Żydek mówił do Pana Boga "Boże pozwól mi wygrać w totolotka, a Bóg na to: żydku, pozwolę ale daj mi szansę ... i zagraj"
Podobnie z Tobą Casanti. Gdybyś poczekał jeszcze chwilkę z tym całym MDG, to juz szliśmy szybkim krokiem po Twoje miasta. Teraz po przewidywanej (choć zakładaliśmy, że nasza strategia zajmie jeszcze z 2 tygodnie) padaczce MDG, już nas nie interesuje gdzie się pochowałeś ze swoimi miastami, mimo że jeszcze na serwerze nazwa MDG istnieje. Nawiasem, kiedy na TAU Turek szarzał po ciachu, to nazwał wszystkich z MDG, którzy z nim nie poszarzeli, zdrajcami. Tutaj już bez takich fajerwerków zaliczył padaczkę. Dlatego już raczej osobiście nie spierzemy Ci pupska Casanti ale skromność, która jest cechą ludzi zapobiegliwych, powinna Ci podpowiedzieć, że nie warto cwaniakować, kiedy się nie nie zna przeciwnika, bo później może być wstyd, albo można skończyć jak pyszcząca Marta, która oskarża wszystkich wokół o swoje cykliczne porażki. Mówiąc w skrócie nie prowokuj, bo możesz się narazić na śmieszność.

Moze Ty mnie nie znasz ale ja was kojarzę z Retimno jak chcieliście kupić Cudaka.
Lubię prowokować ponieważ później mogę poczytać wypociny takich ludzi jak Wy. Pełnych dumy i miłości do samych siebie :D

Co do strategi myślę że wasze Urlopy w grze były jej częścią.. Nie ma to jak pisać że się kogoś pokonało będąc na Urlopie :DDD
Przez to chyba każdy powinien wiedzieć że nie mogliście mieć nic wspólnego z sytuacją której byliście świadkami jedynie z FO.


- - - Automatycznie połączono posty - - -

inteligentny człowiek zanim oceni i napisze zada sobie trud i sprawdzi... kto zaczął kłamać i oceniać.



P.S. MDG Wróciło!
banda noobów już bez turka z kimś kto kryje się pod nickiem gwiazdka2006 atakuje nas i cofa... po co? ano po to, żeby się zemścić.
nie potrafią grać to będą męczyć...

Nie dziwię się Turkowi. Sam walnął bym grę mając przyjemność przebywać z takimi noobami w sojuszu:)
jeszcze nigdy nie miał chłop przyjemności grać z tak ograniczonymi graczami... to ich zostawił hehehhe

O poziomie wojownika na Wakacjach chyba nie ma co się zastanawiać...
Jedno mogę powiedzieć nie znam Marty ale wiem że kobitka traci czas na tlumaczenie coś komuś o poziomie takim jaki pokazałeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Widzę, że problemem dla Ciebie jest czytanie ze zrozumieniem i odpowiadanie na pytania Piwko.

Po pierwsze nikogo nie oceniam, po drugie inteligentna osoba dawno by odpuściła, a po trzecie Twoje post scriptum pokazuje jaki poziom sobą teraz reprezentujesz. Myślałam, że stać Cię na więcej.

Dla przypomnienia, bo może nie zauważyłeś: "Nie rozumiem tylko skąd pomysł, że możecie komuś zabronić wypowiadania się na forum?"
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

6 dni cisza na forum... Już tu nikt nie walczy?
Jak sobie radzi nowe MDG?
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

6 dni cisza na forum... Już tu nikt nie walczy?
Jak sobie radzi nowe MDG?


Nikt nie walczy, wszyscy się miłują. Jezusku przecież Ty jestes wszędzie dziewczyno...
smiley_emoticons_flucht2.gif

Ja to już boje się otwierać Fb, maila i wp zeby tam wpisu Sisi nie napotkać
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nikt nie walczy, wszyscy się miłują. Jezusku przecież Ty jestes wszędzie dziewczyno...
smiley_emoticons_flucht2.gif

Ja to już boje się otwierać Fb, maila i wp zeby tam wpisu Sisi nie napotkać
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

a jak otwierasz lodówkę, to ci wyskakuje Rysio ;)
145034118711274474020.jpg
 
Do góry