Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

ja nie umiem się znaleźć w społeczności grepolisowej bo w odróżnieniu od 95% społeczności grepolisowej mam poczucie honoru i godności, ja nie zdradzam swoich, nie stosuję brudnych taktyk, jestem zwyczajna i naturalna, nie trawię wszystkiego co nieuczciwe, wredne i oparte na cwaniactwie

mówisz o swoim ciach , którego dostałaś za obrażanie naszego gracza na pw? faktycznie, klasa jak się patrzy, wzór cnót wszelakich...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

ciach :eek: no wiadomo co :) dostałam bo napisałam do zdrajcy tak jak napisałam

nooo sorry, ale zdrajcy jakoś tak kojarzą mi się z mało moralnym zawodem

i zdania kotku nie zmienię


aaaa i jeszcze dodam, że swojego uczynku wcale,ale to wcale, wcale nie żałuję
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie jest to ważne ile, bo dla mnie np. nie są ważne takie podboje gdy najpierw załatwiacie człowiekowi ciach , a później jak sępy rzucacie się na jego miasta; dla mnie taka strategia nie jest strategią człowieka godnego i honorowego

dziwię się szczególnie Tobie piffko, że coś takiego akceptujesz
a dlaczego się dziwię, hmmmm bo pamiętam jak skarżyliście się na analogiczną sytuację gdy Glorian dostał ciach i traciliście jego miasta (chodzi np. o Retimno)

wiesz pifffko, ja nie umiem się znaleźć w społeczności grepolisowej bo w odróżnieniu od 95% społeczności grepolisowej mam poczucie honoru i godności, ja nie zdradzam swoich, nie stosuję brudnych taktyk, jestem zwyczajna i naturalna, nie trawię wszystkiego co nieuczciwe, wredne i oparte na cwaniactwie

Tego wcześniej nie doczytałem. Za długo było a ja na urlopie mam ciekawsze zajęcia...

Widzisz Martuś.
My nie załatwiamy ciach ponieważ my nie jesteśmy w cukierni a w Niepokornych.
Nie wiem o co tu Ci się rozchodzi z tym załatwianiem.
Jak znam życie to głównym cukiernikiem w tej zabawie był sam Turek.
Nie podobała mu się pisanina z gwiazdką. Wiedział, że może się to obrócić przeciwko niemu.
Co mógł zatem zrobić? Sprezentował jej cały karton różnych ciach. Zajęło jej to 5 dni ale jak wróciła to pisanina się skończyła:)

Tak widzę to ja... My nie mieliśmy powodu do tego żeby bawić się podchody.

Co innego jeśli chodzi o tych Twoich super graczy.
Tam leciały na PW nie tylko wyzwiska ale i groźby.
Tego nie powinno się tolerować.
To po prostu chamstwo
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wy za to żadnych Pw z podchodami nie wysyłaliście a jak ktoś odpisał ponieważ miał z ciebie beke to go wcale nie blokowałeś bidoku.
Cienki jesteś z tego co widzę ale na Forum niezły wariat może się zmierzymy kiedyś :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak trochę poczytałem to forum i tak w sumie to jak czytam twoje posty i pw co wysyłałeś niedawno to nie widzę osoby która cieszy się gra tylko kogoś kto jest zmęczony że musi grać i wszystkie zagrywki co inni stosują przeciwko tobie są złe ponieważ sądzisz że powinni cię zostawić w spokoju walnąć szaraka a ty byś napisał sobie spokojnie z zimnym napojem w ręku że wszystkich pokonałeś i twój cel się spełnił.

Pamiętaj to jest gra nie wiń kogoś za to jak cię pokonał tylko miej żal do Siebie że dałeś się pokonać i nie chodzi o to czy serio cię pokonał tylko o to że jemu było wolno to zrobić a twoje wpisy i tak na to nic nie poradzą ponieważ pokazujesz jedynie swoją bezradność pisząc do innych.

Ps. A tak po za tym to miłego urlopu i obyś wrócił bardziej wyluzowany ponieważ ta gra ma inny cel:D
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Marta o co masz zal do Nas?
ze wylecialas na akcjum z sojuszu ?
mam Ci wyslac pw jakie pisalas do mnie??
jakie wiadro pomyj wylalas na kazdego z rady a ja i piwek dostalismy najbardziej ??
nie stosowalas sie do polityki rozwoju sojuszu to wylecialas proste a tyle czasu rozmawialismy co warto bronic a czego nie ma sensu wioski od NAs dostawalas ale i tak wlasna polityke rozwojowa prowadzilas myslalem ze sobie to juz wytlumaczylismy ale jednak boli nadal.
o jakich zdrajcach piszesz??
chyba ze o kolegach z 9-tego co weszli do Nas a prowadzili rozmowy na ts z wrogiem i przeszli do nich ze strachu bo dwie wioski stracili?
co prawda boli ?
pozdrawiam wszystkich zlotoustych a Ty Casanti sie nie wtracaj jak nie wiesz o co kaman bo bęcki co swiat dostajesz od graczy sredniego formatu a z piwkiem chcesz sie mierzyc? smieszny nie badz i zastanow sie zanim cos napiszesz . :)
 

DeletedUser24623

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

chciałem zapytać czy suport to odpisuje na sprzeciwy dostałem ciach złożyłem sprzeciw o wyjaśnienie i nikt nie odpisuje a jest już chyba ich 10 zażaleń i minęło 36h ... jeśli karzecie odpisze popełnił pan błąd tu i tu tym samym złamał pan regulamin gry a nie odczytujecie i milczycie każdy moze popełnić błąd nie wiem ale nalezą sie wyjaśnienia ... policja jak złapie kierowce mówi za co mandat a tu jak święte ciach nic nie odpisujecie ... powiniecie odpisać przedyskutować coraz więcej osób rezygnuje przez wasze zagrywki bo jak nie płacisz złota to wypad takich nie potrzebujemy masz płacić bo ma sie zgadzać stan konta >???? proszę odpowiedz na suporcie komu chciałem niby sprzedac konto Twoje konto jest zablokowane ....... Powód: Twoje konto zostało zablokowane za złamanie regulaminu gry: próba sprzedaży konta ...... to blefff dziękuje i oczekuje odpowiedzi od suportu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Marta o co masz zal do Nas?
ze wylecialas na akcjum z sojuszu ?
mam Ci wyslac pw jakie pisalas do mnie??
jakie wiadro pomyj wylalas na kazdego z rady a ja i piwek dostalismy najbardziej ??
nie stosowalas sie do polityki rozwoju sojuszu to wylecialas proste a tyle czasu rozmawialismy co warto bronic a czego nie ma sensu wioski od NAs dostawalas ale i tak wlasna polityke rozwojowa prowadzilas myslalem ze sobie to juz wytlumaczylismy ale jednak boli nadal.
o jakich zdrajcach piszesz??
chyba ze o kolegach z 9-tego co weszli do Nas a prowadzili rozmowy na ts z wrogiem i przeszli do nich ze strachu bo dwie wioski stracili?
co prawda boli ?
pozdrawiam wszystkich zlotoustych a Ty Casanti sie nie wtracaj jak nie wiesz o co kaman bo bęcki co swiat dostajesz od graczy sredniego formatu a z piwkiem chcesz sie mierzyc? smieszny nie badz i zastanow sie zanim cos napiszesz . :)

Widać bastku, że to raczej Ty nie wiesz zupełnie o co chodzi.

Żadnych żali do Was nie mam. Nie wiem jak Ty, ale ja oddzielam światy od siebie. Co było na akcjum to zostało na akcjum, a co było na geli to było na geli. Tam rozstaliśmy się, bo nie jestem marionetką, która bezrefleksyjnie podporządkowuje się czasami chorym i butnym rozkazom guru. No sorry, ale mam trochę własnej strategii, własnego myślenia i szanuję też własną wolną wolę oraz wolność. Nie pozwolę się ubezwłasnowolnić komuś, kto uważa, że pozjadał wszystkie rozumy na świecie.
Dlatego - nie dogadamy się, bo nie szanujecie innych. I to nie tylko moje zdanie, ale też zdanie bardzo wielu osób, które od Was odchodziły, bo miały dość więzienia.

I zaznaczam Tobie, że ja za swoich kolegów z 9-tego nie odpowiadam, nie jestem nimi. Pisząc o zdrajcach miałam na myśli tych, których tak chętnie przyjmowaliście od Diabełków. Podejrzewam, że większość z nich to zdrajcy i szczury sprzedające swoich sojuszników, a takich nie znoszę najbardziej.

Co do wypowiedzi Casanti - to myślę, że wyraził swój pogląd i nie ma potrzeby nad nim się wytrząsać. Moim zdaniem trafnie zauważył pewne rzeczy i widocznie zabolało skoro riposta jest tak decydowana.


Odwołując się przy okazji do wypowiedzi pifffko - wiesz, absurdalne wydaje mi się to co piszesz. Jaki interes miałby Turek w ciach moim czy Gwiazdki? Ja wiem kto mnie wkopał, więc daruj sobie jakieś śmieszne dywagacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Widzę, że znowu zawiązany został niecny spisek na panią Marta966... który to już raz...

Jest to przecież osoba niezkazitelnie uczciwa i honorowa...po prostu wyjątkowa.

Niestety po raz kolejny znaleźli się jacyś beszczelni, podli sadyści i oszukali tak wspaniałą personę...Po prostu skandal
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Widzę, że znowu zawiązany został niecny spisek na panią Marta966... który to już raz...

Jest to przecież osoba niezkazitelnie uczciwa i honorowa...po prostu wyjątkowa.

Niestety po raz kolejny znaleźli się jacyś beszczelni, podli sadyści i oszukali tak wspaniałą personę...Po prostu skandal
smiley_emoticons_frown.gif

Święty weź wyluzuj, o jakim spisku Ty w ogóle piszesz?

Wyluzuj chłopie bo Ci żyłka pęknie i wtedy nic już nie pomoże :eek:

ponadto cyferki Ci się pomyliły, nie wiem - czy Ty masz dysgrafię czy jak?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

dawno mnie na FO nie było, ale widzę nic się nie zmienia. Światy przemijają, i powstają nowe, a Marta dalej wszystkich opierdziela, i wyklina od najgorszych:)
Marta, publiczne wyszydzanie czyichś ułomności typu dysgrafia jest nieeleganckie.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie przesadzaj Hini

ponadto nie wiem czy zauważyłaś: ja tylko pytam, a nie szydzę

w życiu bym nie szydziła z kogoś z dysgrafią, czy dysortografią
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czy ja wyglądam na spiętego
smiley_emoticons_motz.gif
?

Czasem muszę coś napisać, żeby liczyć się w konkursie WIELKI MÓWCA
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Marta o co masz zal do Nas?
ze wylecialas na akcjum z sojuszu ?
mam Ci wyslac pw jakie pisalas do mnie??
jakie wiadro pomyj wylalas na kazdego z rady a ja i piwek dostalismy najbardziej ??
nie stosowalas sie do polityki rozwoju sojuszu to wylecialas proste a tyle czasu rozmawialismy co warto bronic a czego nie ma sensu wioski od NAs dostawalas ale i tak wlasna polityke rozwojowa prowadzilas myslalem ze sobie to juz wytlumaczylismy ale jednak boli nadal.
o jakich zdrajcach piszesz??
chyba ze o kolegach z 9-tego co weszli do Nas a prowadzili rozmowy na ts z wrogiem i przeszli do nich ze strachu bo dwie wioski stracili?
co prawda boli ?
pozdrawiam wszystkich zlotoustych a Ty Casanti sie nie wtracaj jak nie wiesz o co kaman bo bęcki co swiat dostajesz od graczy sredniego formatu a z piwkiem chcesz sie mierzyc? smieszny nie badz i zastanow sie zanim cos napiszesz . :)

Wypisz tych co mi bęcki dali co świat no proszę.
Szczególnie że miasto mi zabrał jedynie Adaśko i na Retimno pare osób których nie pamiętam chyba Oszczep i ktoś jeszcze.
No ale jestem ciekawy kogo wymienisz:confused:

Ps. Tak w ogóle to kto ty jesteś? Przeważnie kojarzę osoby które pisząc na mój temat jakieś bzdety :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26320

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

W tej aktualizacji wprowadziliśmy nowy dziennik misji, który ma na celu usprawnienie wykonywania zadań samouczka i lepszy podgląd wszystkich dostępnych zadań. Będziemy wdzięczni za Wasze opinie na jego temat!Oprócz tego, zakończyliśmy integrację nadchodzącego eventu.


Info od Supportu, szykować złotko
haha.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

kolegę casantiego zapraszam na front:)

weź do kompletu tatbladeja co już się do mnie od świąt wybiera.

Marta... Przyjmij do wiadomości, że dzięki Tobie pobiliśmy kolejny rekord. Jeszcze w naszej historii nie było sojuszu tak licznego, który tak szybko byśmy roznieśliśmy w pył.
To Twoja wina. Takim właśnie jesteś liderem.

Przestań proszę jojczyć na forum bo swoje umiejętności już pokazałaś.
Szkoda mi tylko tych 120 graczy co grali w diabłach i ufali Twoim zdolnościom.


Dobranoc.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

kolegę casantiego zapraszam na front:)

weź do kompletu tatbladeja co już się do mnie od świąt wybiera.

Marta... Przyjmij do wiadomości, że dzięki Tobie pobiliśmy kolejny rekord. Jeszcze w naszej historii nie było sojuszu tak licznego, który tak szybko byśmy roznieśliśmy w pył.
To Twoja wina. Takim właśnie jesteś liderem.

Przestań proszę jojczyć na forum bo swoje umiejętności już pokazałaś.
Szkoda mi tylko tych 120 graczy co grali w diabłach i ufali Twoim zdolnościom.


Dobranoc.

Tak, jasne - moja wina, że jedyną osobą, która dzień i noc starała się coś jeszcze zrobić dla tego sojuszu mimo tego, że:

1. obydwaj założyciele pograli sobie i postanowili opuścić sojusz bo sytuacja dyplomatyczna stała się tak beznadziejna;

2. w sojuszu było więcej kretów i zdrajców niż tzw. normalnych graczy i doskonale o tym wiesz, bo to wasz styl gry - bazowanie na kretach, inaczej nie potraficie

3. pozostali gracze nie będący kretami ani zdrajcami przeważnie byli nieaktywni, albo zwyczajnie kiepscy.

Mimo wszystko starałam się i robiłam co tylko się dało. Jednak i to nie było po waszej myśli, więc nie mogąc w uczciwej walce, poradziliście sobie ze mną inaczej. Wystarczyło załatwić kilka godzin i z premedytacją rzucić się jak sępy. Tak postępują wielcy wojownicy grepolisowi. Gratuluję cwaniactwa, krętactwa i tchórzostwa. Bo chyba więcej nie ma czego gratulować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i zapomniałam dodać

DOBRANOC

Ps. I jeszcze pifffko odstaw się ode mnie proszę, bo jeszcze coś za dużo chlapnę i będziesz miał pretensję. A ja nie chcę się z Tobą kłócić, ani z nikim z grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Tak, jasne - moja wina, że jedyną osobą, która dzień i noc starała się coś jeszcze zrobić dla tego sojuszu mimo tego, że:

1. obydwaj założyciele pograli sobie i postanowili opuścić sojusz bo sytuacja dyplomatyczna stała się tak beznadziejna;

2. w sojuszu było więcej kretów i zdrajców niż tzw. normalnych graczy i doskonale o tym wiesz, bo to wasz styl gry - bazowanie na kretach, inaczej nie potraficie

3. pozostali gracze nie będący kretami ani zdrajcami przeważnie byli nieaktywni, albo zwyczajnie kiepscy.

Mimo wszystko starałam się i robiłam co tylko się dało. Jednak i to nie było po waszej myśli, więc nie mogąc w uczciwej walce, poradziliście sobie ze mną inaczej. Wystarczyło załatwić kilka godzin i z premedytacją rzucić się jak sępy. Tak postępują wielcy wojownicy grepolisowi. Gratuluję cwaniactwa, krętactwa i tchórzostwa. Bo chyba więcej nie ma czego gratulować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i zapomniałam dodać

DOBRANOC

Ps. I jeszcze pifffko odstaw się ode mnie proszę, bo jeszcze coś za dużo chlapnę i będziesz miał pretensję. A ja nie chcę się z Tobą kłócić, ani z nikim z grepolis.

oj Marta... miałem lepsze zdanie o Tobie.
bawisz się w drugą sisi więc kończymy zabawę.
Zrozum dziewczyno, że dostaliście łomot.
Taki czysty grepolisowy łomot.
bach bach i w diabłach została sprawiedliwa Marta, która jak co świat dostaje łomot a robi z siebie bóg wie jakiego gracza.

Mieliście marzenia o koronkach i zwycięstwach a tymczasem nie potrafiliście własnego forum ogarnąć.

Ty czytałaś w ogóle profil tej Waszej akademii? Turek lepiej zdania składa... Skoro nie potrafiliście nawet głupiego profilu złożyć to jaki problem był w zjechaniu Was na żywca?
Podpowiem Ci, żaden.

Masz taką przypadłość, że zawsze rządzisz w sojuszu, który dostaje od wszystkich. Tu nie potrafiłaś dźwignąć odpowiedzialności za sojusz. Nie dałaś rady ogarnąć.
Na kalidonie to samo... Tylko Twój sojusz złamał porozumienie świąteczne i to dwukrotnie.
Zastanów się nad sobą i swoimi zdolnościami. Później oceniaj tych, którzy Cię zlali kompletnie olewając to kogo przejmują.
 
Do góry