Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no i co robaczki jak tam wyścig szczurów?

kto wygra ten świat? Bumy czy TDD :)) koronki rozdaje po najwiekszych przegranych-wygranych tego świata :)

śmiać mi się chce z tego wszystkiego - zamiast się dogadać woleli pokazać kto większy kozak i teraz świat wygra ktoś kto nie zasługuje nawet na jednego cudaka na 5 lev :)
mam nadzieje że to będzie dla ZP i CSM nauczka na przyszłość i oby wyciągnęli wnioski.

TDD nie buduje cudaków.
To że 10 osób wskoczy od czasu do czasu skrócić nie znaczy że my się w cudaki bawimy.
Gdybyśmy chcieli to byśmy sami budowali. W końcu do nas propozycja też szła.
Buduje CSM - kontra bumy-ZP.

Ps. Ale Ty swoim kolegom jedziesz. Bo prawdopodobnie ZP wygra. :D
Pewnie im miło że na 5 level nie zasłużyli
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie wiem jak się po takiej obeldze pozbieramy.. Osobiście twierdzę, że minimum 6 poziom się nam należy
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

TDD nie buduje cudaków.
To że 10 osób wskoczy od czasu do czasu skrócić nie znaczy że my się w cudaki bawimy.
Gdybyśmy chcieli to byśmy sami budowali. W końcu do nas propozycja też szła.
Buduje CSM - kontra bumy-ZP.

Ps. Ale Ty swoim kolegom jedziesz. Bo prawdopodobnie ZP wygra. :D
Pewnie im miło że na 5 level nie zasłużyli

sami to za wiele byście nie wybudowali :)

a ja właśnie piszę o tych 10 osobach i nie tylko o was

co do wygrania no cóż wygra na pewno ten co nie powinien haha bo nie zasłużył walką na tym świecie. I nie mówie o tej zgrai byłych uchodźców.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

pewnie ten co wygra. był najcwańszy i chwała mu za to:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

pewnie ten co wygra. był najcwańszy i chwała mu za to:)

:) nie no cwaniaków tu nie było. Oni do tej pory pewnie nie wiedzą co robią i tylko patrzec az coś sknocą. Ale pasuje tu gdzie dwóch się bije 3 korzysta.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wychodzi na to ze CSM, bo tylko oni maja wiecej pkt walki.

W sumie to CSM nie ma najwięcej punktów walki :). Punkty są zliczane od początku, więc mają tam punkty zarobione przez Legion, Prysznic i Kąpiel :).

Nie wiem jak się po takiej obeldze pozbieramy.. Osobiście twierdzę, że minimum 6 poziom się nam należy

Uzgodniliśmy, że 6,5 a Ty nam tu publicznie zaniżasz
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wychodzi na to ze CSM, bo tylko oni maja wiecej pkt walki.


Zasady są tak skonstruowane, że nie może tego świata wygrać ktoś najlepszy tylko w jednym aspekcie gry..
Nawet najlepsi agresorzy ugną się pod pierwszymi ataki i bronić się nie będą mieli czym. Tak samo jest z deffiarzami bobami i radą. Każdy ma swoją rolę. Agresorzy się zbroją, deffiarze zachowują czujność, Boby ślą surkę a Rada nadzoruję,nakazuję rozkazuje.. Gdyby brakło któregoś z tych trybików to wszystko posypałoby się szybciej niż zostało zbudowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zasady są tak skonstruowane, że nie może tego świata wygrać ktoś najlepszy tylko w jednym aspekcie gry..
Nawet najlepsi agresorzy ugną się pod pierwszymi ataki i bronić się nie będą mieli czym. Tak samo jest z deffiarzami bobami i radą. Każdy ma swoją rolę. Agresorzy się zbroją, deffiarze zachowują czujność, Boby ślą surkę a Rada nadzoruję,nakazuję rozkazuje.. Gdyby brakło któregoś z tych trybików to wszystko posypałoby się szybciej niż zostało zbudowane.
Zgadzam się w 100% :) To było odnośnie tego co napisał manfred, że niby ci co wygrają nie zasługują bo walką na to nie zapracowali, nasuwa się tylko 1 typ.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tym tokiem rozumowania nasuwa się tylko jeden typ - TDD . Oni od początku do końca mają najwięcej pkt walki jako rdzenny sojusz. I chwała im za to.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tym tokiem rozumowania nasuwa się tylko jeden typ - TDD . Oni od początku do końca mają najwięcej pkt walki jako rdzenny sojusz. I chwała im za to.

Chyba powinniśmy podziękować.
smiley_emoticons_bussi2.gif


EC jest skonstruowane tak jak jest. Trochę bez sensu bo właśnie preferuje nie walkę tylko bobowanie i unikanie walk, chociaż akurat ZP też się ma czym pochwalić bo mając 3 miesiące spóźnienia są jako drudzy atakujący.
Każdy sobie gra jak chce i jak lubi. I też w różnych celach.
Dorośli w małym gronie na pewno mogą powiedzieć, że na tym świecie bawili się wyśmienicie.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czujemy się Waszą kuźnią charakterów.. Po tylu akcjach (nie chaotycznych tylko dobrze zaplanowanych, przemyślanych), po tylu atakach co mieliśmy na Was nie jeden ani nie dwa sojusze by się zwinęły. Bez urazy ale nie tacy gracze jak Wy (i My) po dwudniowej akcji na nich nie zdążyli się pożegnać nawet a tacy byli boscy. I z grzeczności ich nicków tutaj nie wymienię. W myśl zasady "jest dobrze jak ...jest dobrze" . Wy mieliście okazję nie raz się sprawdzić. Macie dobry monolit ale mimo że Ty,Mastermona i Radek jesteście bardzo dobrymi i upartymi graczami za Wami stoi wielu równie lojalnych i solidnych graczy..
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czujemy się Waszą kuźnią charakterów.. Po tylu akcjach (nie chaotycznych tylko dobrze zaplanowanych, przemyślanych), po tylu atakach co mieliśmy na Was nie jeden ani nie dwa sojusze by się zwinęły. Bez urazy ale nie tacy gracze jak Wy (i My) po dwudniowej akcji na nich nie zdążyli się pożegnać nawet a tacy byli boscy. I z grzeczności ich nicków tutaj nie wymienię. W myśl zasady "jest dobrze jak ...jest dobrze" . Wy mieliście okazję nie raz się sprawdzić. Macie dobry monolit ale mimo że Ty,Mastermona i Radek jesteście bardzo dobrymi i upartymi graczami za Wami stoi wielu równie lojalnych i solidnych graczy..

Bardzo miło jest pod koniec usłyszeć takie słowa od przeciwnika. Jakkolwiek między naszymi sojuszami było to jednak rozrywki dostarczaliśmy sobie nieprzeciętnej. Chyba najdłużej i najlepszej na serwerze. Ja akurat z punktu widzenia obrońcy mogę powiedzieć ze w chwilach oddechu aż za Wami tęskniłam :D
I szczerze muszę Wam pogratulować fajnych akcji bo dostarczały na na pewno dużo emocji całemu sojuszowi. Lekko to z wami nie było.
Agreska na naprawdę fajnym poziomie i niezła mobilizacja.
Ja osobiście tą wojenkę będę bardzo sympatycznie wspominać.
 

DeletedUser15489

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bardzo miło jest pod koniec usłyszeć takie słowa od przeciwnika. Jakkolwiek między naszymi sojuszami było to jednak rozrywki dostarczaliśmy sobie nieprzeciętnej. Chyba najdłużej i najlepszej na serwerze. Ja akurat z punktu widzenia obrońcy mogę powiedzieć ze w chwilach oddechu aż za Wami tęskniłam :D
I szczerze muszę Wam pogratulować fajnych akcji bo dostarczały na na pewno dużo emocji całemu sojuszowi. Lekko to z wami nie było.
Agreska na naprawdę fajnym poziomie i niezła mobilizacja.
Ja osobiście tą wojenkę będę bardzo sympatycznie wspominać.

Nie wiem czy Jakub dodał jeszcze jedną ważną sprawę.
W większości bronicie się bardzo inteligentnie(rozwijać nie będę), a co za tym idzie tracicie mało miast przy akcjach :) A tego na tym serwerze nie można powiedzieć o wielu.

O atakach się nie wypowiadam, bo zbyt mało doświadczyłem :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No tak Ty to masz poziom który pokazałaś wielokrotnie na FO.Jesteście chyba wszyscy siebie warci na tym świecie.Gwiazdeczki chciały wygrać wspólnie świat a teraz skaczą sobie do oczu jak dzieci w piaskownicy po zabraniu grabek.Tak czy tak i czy chcesz czy nie to Ty i Robson (acha i wrzucę redkę jeszcze i killera bo się obrażą) jesteście winni całego tego szamba i będzie śmierdzieć za wami do końca waszej przygody z grepo
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Widzisz w czyimś oku drzazgę, a w swoim masz belkę
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakie to mamy święto przed sobą? Połowa CSM na urlopach ale oczywiście to nie dlatego, że gra nie układa się po ich myśli tylko po to by dobrze przygotować się do świąt.. Cała góra sojuszu ma urlopach podczas gdy reszta sojuszu stara się budować cudaki...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wiosna przyszła... komu by się chciało siedzieć przy grze, jak można czas spędzić w miłych okolicznościach przyrody i doborowym towarzystwie:)
 
Do góry