Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No jasne.. Zapomniałem o wiośnie..
Obecna sytuacja na cudakach
04.04.2016r godz. 7:00
Cuda2.png
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciekawie się zaczyna :p
Pewne jest to że ciemni mają mocniejszy skład i stabilniejszy... a jak się nie uda cudaków postawić, wszystkich na raz przez zimny, to raczej będzie mały rozłam ,po pewnym czasie :D
Chociaż kto wie jak to będzie :)

Nie bardzo :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No jasne.. Zapomniałem o wiośnie..
Obecna sytuacja na cudakach
04.04.2016r godz. 7:00
View attachment 6515

to się nazywa wygrywać na całej linii haha

tak też coś czułem że to bedzie wyglądało i mogę powiedzieć "a nie mówiłem" ale nie chcieli mnie słuchać.

jedyny minus to że wygram od HiNi flaszkę czego za bardzo nie chce wygrywać bo nie wypada.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A mieliśmy żyć w zgodzie i //ciach// dać się poniewierać do końca serwa ale... Szeryf nie doczytał :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to się nazywa wygrywać na całej linii haha

tak też coś czułem że to bedzie wyglądało i mogę powiedzieć "a nie mówiłem" ale nie chcieli mnie słuchać.

jedyny minus to że wygram od HiNi flaszkę czego za bardzo nie chce wygrywać bo nie wypada.

Ty wygrasz flaszkę, a ja wygrałam blaszkę dziś od niej :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

bo ze mną zawsze się coś wygrywa:))
Więc chciałam oficjalnie wyjaśnić kolegom co chcą podbić moje dwa skromne bezzsojuszowe miasta i od długiego czasu im sie to nie udaje - to Sisi ratuje mój tyłek, i topi ich straszliwie. I mówiąc szczerze nie tylko Sisi. Dzisiaj w szczególności było to porozumienie ponad podziałami. Za co wszystkim koleżankom i kolegom baaaardzo dziekuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cisza na serwerku w związku z budowaniem cudaków to przynajmniej moje ludziki się przewietrzyli (Ci co zostali). Pozostałym chwała za dzielną obronę :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A u mnie do końca tygodnia będą szaraki zapewne, więc możecie szykować sloty:) Nie znacie dnia, ani godziny, więc czujnym trzeba być
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Może jest szansa by szanowne INNO wprowadziło opcję kupna slotów za 200 golda;)

Cuda.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież sloty kupować można...pośrednio, bo pośrednio, ale można:) Igrzysk Inno Wam nie broni robić
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tylko troszkę się schodzi na tym etapie :p Większość miast prędzej legnie w gruzach :p
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no coz swiat wygra tylko 60 osob :D a reszta co slala surke oblize sie smakiem xD niestety taka jest prawda :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no coz swiat wygra tylko 60 osob :D a reszta co slala surke oblize sie smakiem xD niestety taka jest prawda :cool:
W każdym sojuszu jest taka sytuacja. Pojedynczy nie dałby rady tak szybko zbudować więc zawsze ktoś zostanie tylko do koronki. Domniemam że na innych światach jest tak samo, zawsze buduje ktoś + akademie etc. Nic niespodziewanego się tu nie stanie. Jedyna niespodzianka to ewentualne olanie przez tych co już mają zwycięstwo dalszej rozbudowy dla koronek innych. Nie przewiduje, ale to jedyna opcją która kogokolwiek może poszkodować.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no coz swiat wygra tylko 60 osob :D a reszta co slala surke oblize sie smakiem xD niestety taka jest prawda :cool:

Aleś odkrycia dokonał
smiley_emoticons_drunk.gif
.
Agness oczywiście ma racje. A ludzie do pierwszego rzutu wybierani są sprawiedliwie, po dokładnym podliczeniu "cudacznej" aktywności. Koronkę oczywiście można "rozdać" również w następnych rzutach. Więc mas Kolana jest dość zabawny
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

I jesteś pewien, że tylko 60 osób ma szansę wygrać ten świat? Bo mnie się wydaje, że nie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wygranym może czuć się każdy, bo dostał koronkę, bo kto inny nie wygrał, bo był topką w jakimś rankingu itp.
Zależy jakie kto ma oczekiwania i po co gra.

Ale zwycięzcą świata jest tylko 60 osób, jakby się sojusz nie nazywał i ile by miał akademii. To będą zdobywcy umieszczeni w komnacie chwały.
Taka jest konstrukcja grepo i chociaż tyle bo gdyby i usunąć jeszcze nagrody pocieszenia to sojusze by bardziej walczyły o dominację a nie tworzyły masowe układy.

Tylko, że każdy zdaje sobie z tego sprawę. I chyba ktokolwiek bierze udział w budowaniu to wie na co się decyduje i o ile korony można rozmnożyć to komnaty chwały już nie. ;)
 

DeletedUser15489

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Każdy ma swój rozum,
Każdy ma jakieś sumienie,
Każdy ma swoje życie,
Każdy reprezentuje jakieś wartości,
Każdy ma swoje zasady...
...i w końcu...
Każdy ma swoją Komnatę Chwały.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież ten sojusz BUMY-zimny prysznic wygra o i ile wygra tylko i wyłącznie z zasługi kilku osób reszta to statyści i straszaki na CMS.
CSM widząc dogadanie się ZP z BUMAMi posrali się w gacie i odpuścili ewidentnie co mnie bardzo zdziwiło.
Ale prawda jest taka że tam w sojuszu o cudaki walczy kilka osób, siedzi 24h i śle surkę - aż dziw że im się chce ale widocznie urażona duima i chęc wydymania przez kolegów tak działa.
Mało tego właśnie tym kilku osobą najmniej zależy na samej komnacie chwały a bardziej na niedopuszczeniu do wygrania przeciwnej strony. A wygrają Ci co nawet nie wiedza jak się wygrywa ale świetnie posłużyli do tego do czego ich wybrano
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sami to za wiele byście nie wybudowali :)

a ja właśnie piszę o tych 10 osobach i nie tylko o was

co do wygrania no cóż wygra na pewno ten co nie powinien haha bo nie zasłużył walką na tym świecie. I nie mówie o tej zgrai byłych uchodźców.

Dokładnie Manfredzie zgadzam się z Tobą tak samo wy na Retimno nie zasługiwaliscie.... Dobrze wiesz o czym mówię gdyby nie ban dla Gloriana NIGDY byście nie wybudowali 7 cudaka.
 
Do góry