[Wydarzenia i Polityka] Polityka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Którą parię lubisz?

  • Prawo i sprawiedliwość (PiS)

    Głosy: 22 29,3%
  • Platforma obywatelska (PO)

    Głosy: 16 21,3%
  • Ruch Palikota (Ruch PL)

    Głosy: 12 16,0%
  • Polskie Stronnictwo Ludowe ( PSL)

    Głosy: 1 1,3%
  • Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (Solidarna Polska)

    Głosy: 3 4,0%
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD)

    Głosy: 5 6,7%
  • Kongres Nowej Prawicy (KNP)

    Głosy: 16 21,3%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser26609

Guest
Odp: Polityka

Byłaby niepokonana, gdyby w sporcie było za grosz uczciwości.



Żaden problem jest budować drogi za cudze pieniądze. Jak chcesz mogę Ci dom postawić, tylko daj mi kasę- będziesz miał najdroższy dom świata.

Przy dobrobycie należy też uwzględnić zadłużenie.

Chwała Jej za to co osiągnęła. Ale czas przejść na drogę szkolenia / inne aktywności, bo oglądanie Justynki w ogonach to męka.
Co do budowania za cudze.. To cudze staje się Nasze - bo jesteśmy czy tego chcecie, czy nie... Częścią Unii Europejskiej - za nasze też budują inne kraje. Tyle.
Co do stawiania domu, nie przerażaj mnie... Możesz wpaść mi ściany pomalować ;-) kupiłem farbę, gładź zrobiłem... i mam mega lenia - zresztą są ważniejsze sprawy niż moje ściany - choćby wspomaganie dwójki ludzi, którzy przed KPRM swoją głodówką przypominają podobno "premier", że wyroki TK NALEŻY publikować. Szkoda tylko, że wielki Polak - kawaler Orderu Odrodzenia Polski, społecznik, opozycjonista musi o tym przypominać narażaniem na szwank własnego zdrowia i życia...

Co do dobrobytu i zadłużenia. PiS nie dba o zadłużenie. Jest oderwane kompletnie od rzeczywistości. Podstawą planu gospodarczego jest 500+ i majaczenie fantasty Morawieckiego. Co przy podniesieniu stop procentowych przez USA skończy się dla nas tym, że kapitał zewnętrzny odpłynie, a i nasz własny kapitał będzie płynął do USA - bo po prostu ich obligacje będą bardziej rentowne.
Poprzez decyzje jakie podjęli rządzący kolejna agencja ratingowa grozi obniżeniem nam stopnia wiarygodności kredytowej. To zasługa pana Kaczyńskiego, Dudy, Macierewicza i Waszczykowskiego - wprost.
Trzeba patrzeć co się mówi, jak się mówi i jak się postępuje - sorry, ale nikt szanowany nie będzie uważał nas za wiarygodnych, gdy opinia komisji weneckiej w naszym kraju jest zignorowana. Można się z nią nie zgadzać, ale trzeba wypracowywać kompromis... Komisja Wenecka i PE to nie opozycja, że można im proponować kompromis bata z dupą...
Dzięki temu obsługa naszego długu wzrośnie o kolejny miliard dolarów. Czyli ponad 4 mld złotych... I budżet przestanie się dopinać około grudnia - a przecież 9 mld złotych dostaliśmy psim swędem z LTE...
A gdzie tu mówić o programie naprawczym górnictwa, który pochłonie też około 1.5 - 2 mld PLN? Liczymy, że Unia da? Za co, za lekceważenie opinii niezależnej komisji będącej głównym ciałem doradczym UE?

Takie są krótkoterminowe skutki polityki obecnie nam rządzących.
I nie mówcie mi tu o zmowie, spisku i żydomasonerii - a i o Sorosie.
On tu nie ma nic do rzeczy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a jutro odpowiem na kilka innych postów :) bo mi bateria leci prawie do zera a nie będę agregatu obciążać :) pozdrawiam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Film o pracodawcach Ricziego Swetru. :)
[video]https://drive.google.com/file/d/0BzMVdZo1egS2Y0hLSVFHVlZncWM/view[/video]

Fakty proszę.. Stary konkretne dowody.. Żyjemy w dobie wikileaks nie ma już w pewnych okolicznościach i kręgach sekretów.. Daj Ty bądź autor tego dzieła dowody przelewy, dokumenty, cokolwiek... A nie spiskowa teoria dziejów...
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Polityka

Doradcą był i sami zainteresowani temu nie przeczyli.. To dość oczywiste zresztą było. Żaden bum...

Ps: nie zagłosuje na N mimo autentycznej sympatii do poslanek Lubnauer i Gasiuk-pihowicz (czy jakoś tak) na po tez nie wiec to nie obrona koryt. :)

Na Helorusie juz nie gram :) idalium jakby co
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Polityka

Hej i trochę mnie nie było. Nie dlatego iz widmo bezrobocia mi w oczy zagląda, tylko najpierw brak internetu a potem powrót do pracy mnie trochę uspokoił.
Co do kreatywnej księgowości to w pełni się z Tobą zgadzam, według mnie to jedno wielki bagno i to nie tylko u nas ale wszędzie na świecie. My to stosunkowo małe żuczki jesteśmy. Czym więcej o tym się dowiaduje tym bardziej mnie to przeraża. Najbardziej chyba to iż ten system musi się zawalić i chyba stanie się to wcześniej niż później. No i to iż debile się nie uczą, popełniają te same błędy. Mieliśmy kryzys w 2008 a teraz zbliża się drugi, bo dokładnie robią to samo. 'Obyś żył w ciekawych czasach' mówi chińskie przekleństwo, a nasze czasy zdają się być nad wyraz ciekawe, a wydaje się iż największe fajerwerki dopiero przed nami.

PS. Cieszę się iż potrafimy odejść od typowo medialnej dyskusji, czyli ten tego obraził, a tamten to świnia. Mam nadzieję iż ludzie będą się coraz mniej na to łapać.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Polityka

Poolskaa -> wiesz co... mam prośbę - ja nie będę cytował GW :) a Ty nie cytuj "w..."
Przejdźmy na media środka - Rz, GP, Polska The Times - a z internetu "naTemat"

Bo dobrze wiesz, tak samo jak i ja - że obaj weźmiemy sobie jakąś tezę dla nas wygodną :) i ją udowodnimy w pełni posługując się cytatami z GW / "w..." i co najzabawniejsze, obaj będziemy mogli powiedzieć, że posługujemy się argumentami potwierdzanymi przez autorytety - naukowe, socjologiczne, społeczne, dyplomatyczne, ekonomiczne, i liczne inne "...czne" prześliczne ;-)

Tak będzie uczciwiej - ok..?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hej i trochę mnie nie było. Nie dlatego iz widmo bezrobocia mi w oczy zagląda, tylko najpierw brak internetu a potem powrót do pracy mnie trochę uspokoił.
Co do kreatywnej księgowości to w pełni się z Tobą zgadzam, według mnie to jedno wielki bagno i to nie tylko u nas ale wszędzie na świecie. My to stosunkowo małe żuczki jesteśmy. Czym więcej o tym się dowiaduje tym bardziej mnie to przeraża. Najbardziej chyba to iż ten system musi się zawalić i chyba stanie się to wcześniej niż później. No i to iż debile się nie uczą, popełniają te same błędy. Mieliśmy kryzys w 2008 a teraz zbliża się drugi, bo dokładnie robią to samo. 'Obyś żył w ciekawych czasach' mówi chińskie przekleństwo, a nasze czasy zdają się być nad wyraz ciekawe, a wydaje się iż największe fajerwerki dopiero przed nami.

PS. Cieszę się iż potrafimy odejść od typowo medialnej dyskusji, czyli ten tego obraził, a tamten to świnia. Mam nadzieję iż ludzie będą się coraz mniej na to łapać.

Co najśmieszniejsze "obyś żył w ciekawych czasach" miało w Chinach swego rodzaju wymiar klątwy - złorzeczenia :)... czyli naszego wspaniałego dyplomatycznego hejtu ;-)

I z przerażeniem obserwuję, że jak tak dalej pójdzie czasy będą co raz to ostrzejsze.

ONR, Nowy Świt, MW, RP - radykalizują się ostro. Pozwalają sobie na co raz więcej - a walka z nimi poza niektórymi wypadkami... to walka z wiatrakami. Pocieszam się przynajmniej drobnymi sukcesami w mi rodzimej Łodzi... Że mamy mądrych samorządowców, którzy nie dopuszczą do tego by po Piotrkowskiej chadzały sobie patrole osiłków z ONR.
Oni staną się ramieniem zbrojnym Najjaśniej Nam Panujących. Tylko czekać na to, aż z bólem serca człowiek będzie musiał oglądać się za siebie, bo ma inne poglądy na świat niż PiS.

Przeraża mnie to.
Nie ze względu na mnie... Ale na dzieci.
Rozmawiałem dzisiaj z niewidzianą chyba z 14 lat koleżanką z LO. Ma dwójkę fajnych dzieciaków :) nie interesuje się polityką. Nie jest ani lewa, ani prawa.
Wkurza ją tylko to, że Kaczyński pięknie skłócił Polskę jak długa i szeroka. Że zmusił ludzi do wyjścia na ulice i że nie ustępuje nawet na krok. Dzieci wychowywane w takiej atmosferze... Zaczną się radykalizować będziemy mieli za 15 lat problem, bo napieprzać się będą już nie KOD-erzy i PiS-owcy, a anarchiści i skrajni socjaliści z narodowcami, czy wręcz ruchami faszyzującymi...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

grunt, że się będa napieprzać. Wyjdą z domu, przewietrzą się, trochę poruszają, przynajmniej nie będa przed kompami ciągle siedzieć. Młodość to wiek radykalizmów, i to jest normalne. Jak miałam 12 lat, to też byłam radykalna, a nie tak jak teraz zastanawiać się kto ma rację i w jakiej części, i że może ci inni też jakieś racje mają. Młodzieży nie interesuje wojna władzy wykonawczej i ustawodawczej z sądowniczą, chociaż jest to niezmiernie ciekawy i pasjonujący spór. Oni chcą przypieprzyć uchodźcom, żeby nie podkładali bomb, nie gwałcili kobiet i nie zakładali kalifatu. Ale to nie znaczy, że obecna młodzież za 7 lat będzie dalej tak prosto radykalna. A że problemy ostatnio przyszły takie jakich od wielu lat w tej częsci świata nie było, i nikt nie ma dobrego pomysłu na rozwiązanie,to te radykalne są też jakimś pomysłem tzn. tradycyjne są. Podczas wędrówek ludów zawsze były wojny o teren. Taki lajf.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

obawiam się, że wśród młodych tez znajdą się komuniści i złodzieje. jak poszukasz to i faszystę znajdziesz:)
A jak ktos ma 35 lat to sorka, wielką młodzieżą niestety nie jest, więc ta średnia tez od czapy.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Polityka

obawiam się, że wśród młodych tez znajdą się komuniści i złodzieje. jak poszukasz to i faszystę znajdziesz:)
A jak ktos ma 35 lat to sorka, wielką młodzieżą niestety nie jest, więc ta średnia tez od czapy.

Ogólnie teraz każdy jest faszysta, ksenofobem, i rasistą jesli tylko źle mówi o np. Muzułmanach bo teraz głośno o nich... Jeżeli ktoś nazwe mnie ksenofobem i rasistą tylko dlatego ze boję sie o siebie i o swoja rodzine to dziekuje bardzo... Będe dumnie nosił to imię( Ksenofoba i rasisty)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

Ogólnie teraz każdy jest faszysta, ksenofobem, i rasistą jesli tylko źle mówi o np. Muzułmanach bo teraz głośno o nich... Jeżeli ktoś nazwe mnie ksenofobem i rasistą tylko dlatego ze boję sie o siebie i o swoja rodzine to dziekuje bardzo... Będe dumnie nosił to imię( Ksenofoba i rasisty)

To Ty napisałeś
smiley_emoticons_lol.gif

O muzułamanach tu jeszcze nie było. Ale masz rację, czemu by nie.

Więc co myślicie o wielkiej wędrówce ludów, muzułmanach, przyszłym kalifacie Francji i tych zwiazanych z tym faktem sprawach których trudno nie dostrzegać? Wielu sadzi, ze to największy problem Europy i Polski.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

To Ty napisałeś
smiley_emoticons_lol.gif

O muzułamanach tu jeszcze nie było. Ale masz rację, czemu by nie.

Więc co myślicie o wielkiej wędrówce ludów, muzułmanach, przyszłym kalifacie Francji i tych zwiazanych z tym faktem sprawach których trudno nie dostrzegać? Wielu sadzi, ze to największy problem Europy i Polski.

I dobrze sądzi :) Ja bije na alarm od wielu lat.

Do tej pory każdy kto nie pomieszkał trochę wśród tych ludzi ignorował i wyśmiewał problem. Miałem to szczęście (nieszczęście) zetknąć się ze społecznościami muzułmańskimi i twierdzę, że to jest planowa inwazja.

Ja rozumiem różnice kulturowe.
Mieszkałem kiedyś w jednym domu z dwoma chińczykami, argentyńczykiem, hiszpanką a obok mieszkała rodzina hindusów. Różnice kolosalne ale z każdym z nich na pewnych polach dało się znaleźć porozumienie i jakieś wspólne tematy.

Z muzułmanami jest inaczej.
Oni gardzą wszystkimi wokoło. Wszystko co jest wokół nich należy do nich w ich mniemaniu a MY (niewierni) jeździmy samochodami które im dał Allah, mamy pieniądze które Allah dla nich przeznaczył a po ulicach spacerują kobiety które im się należą.
Muzułmanin nie zakochuje się w niewiernej - on z uwielbieniem ją bezcześci i zdobywa upokarzając niewierna stronę. To jest jego motywacja.
Mógłbym tak pisać i pisać....no ale od czasu tematu "Uchodźcy" świadomość społeczna wzrosła więc sobie daruję :)

Zupełnie inną dla mnie kwestią jest sprawa migracji. Ludzie będą migrować. Biedne południe będzie napierać na bogata północ. To nieunikniony proces którego nikt nie powstrzyma.
Te dwie sprawy się łączą.
Dla mnie jest jednak różnica między ekonomicznym a wojującym w imię religii przybyszem.

Moja prognoza to upadek Zachodu i rozkwit "ksenofobicznej" wschodniej części Europy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Polityka

To Ty napisałeś
smiley_emoticons_lol.gif

O muzułamanach tu jeszcze nie było. Ale masz rację, czemu by nie.

Więc co myślicie o wielkiej wędrówce ludów, muzułmanach, przyszłym kalifacie Francji i tych zwiazanych z tym faktem sprawach których trudno nie dostrzegać? Wielu sadzi, ze to największy problem Europy i Polski.


cale te ISIS jest sponsorowane przez USA oni ich wyszkolili...
ale Islam robi to samo co w dawnych czasach robili chrześcijanie.. Kto wymordował Indian w imię Boga ?

Nigdy nie bede bronił Muzułmanow.. Chociaz moim szefem był na wakacjach muzulmanin.. super facet płacił dobrze zawsze w piatek obiad przynosił i ja mialem z nim dobry kontakt.. jak wracalem do Polski dostalem jako prezent 200 euro... bardzo mily gest... On sam powiedział ze nadciągają źli ludzie..

Najgorsze co się stalo to zabicie dyktatorów.. np. Liba .. było tam źle ale oni trzymali w ryzach migracje z tamtych rejonów
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

ale Islam robi to samo co w dawnych czasach robili chrześcijanie.. Kto wymordował Indian w imię Boga ?

Ja tam widzę, że Indianie mają się całkiem dobrze. Szczególnie ci z Indii
smiley_emoticons_lol.gif


Masz prawo to swojego zdania. Dobrze by jednak było gdybyś miał trochę wiedzy na tematy o których się wypowiadasz.

Chrześcijanie od 2 tysięcy lat szerzą wiarę w dobro i miłość do ludzi i świata. I tak starają się nawracać - dobrem i miłością.
Fakt, że czasem świeccy władcy wykorzystywali wiarę do swoich politycznych/ekonomicznych celów. Jednak nawet wtedy było to jak na owe czasy niezwykle łagodne.

Od czasów rewolucji francuskiej pokutują jakieś dziwaczne stereotypy . A to Indian wymordowali a to Inkwizycja.

Żeby się nie rozpisywać to na temat szlachetnych a podstępnie wymordowanych Indian zawsze odpowiadam - proszę obejrzeć
http://www.filmweb.pl/Apocalypto.

A o Inkwizycji poznać chociaż podstawowe fakty
http://www.fronda.pl/a/oto-19-nieznanych-faktow-na-temat-inkwizycji-koniecznie-przeczytaj,68238.html

Piszesz o "dawnych czasach" a mierzysz je swoja miarą. Otóż w tych dawnych czasach było trochę inaczej. Za zabicie poddanego był niewielka grzywna a za gwałt na kobiecie trzeba było dać mężowi/ojcu kurę jako zadośćuczynienie.
Ale Kościół działał i poszliśmy do przodu.

W Islamie zaś dalej w przypadku gwałtu kamienuje się zgwałconą a rodzinie płaci się kozą.


------------------------------------------------

aha, w Islamie też jak wszędzie jest lepszy i gorszy sort i Sunnici to nie to samo co Szyici

"Nasi" muzułmanie też są spoko. I ci zakorzenieni Tatarzy i nowi Czeczeni.
 
Odp: Polityka

Ja tam widzę, że Indianie mają się całkiem dobrze. Szczególnie ci z Indii
smiley_emoticons_lol.gif


Masz prawo to swojego zdania. Dobrze by jednak było gdybyś miał trochę wiedzy na tematy o których się wypowiadasz.

Chrześcijanie od 2 tysięcy lat szerzą wiarę w dobro i miłość do ludzi i świata. I tak starają się nawracać - dobrem i miłością.
Fakt, że czasem świeccy władcy wykorzystywali wiarę do swoich politycznych/ekonomicznych celów. Jednak nawet wtedy było to jak na owe czasy niezwykle łagodne.

Od czasów rewolucji francuskiej pokutują jakieś dziwaczne stereotypy . A to Indian wymordowali a to Inkwizycja.

Żeby się nie rozpisywać to na temat szlachetnych a podstępnie wymordowanych Indian zawsze odpowiadam - proszę obejrzeć
http://www.filmweb.pl/Apocalypto.

A o Inkwizycji poznać chociaż podstawowe fakty
http://www.fronda.pl/a/oto-19-nieznanych-faktow-na-temat-inkwizycji-koniecznie-przeczytaj,68238.html

Piszesz o "dawnych czasach" a mierzysz je swoja miarą. Otóż w tych dawnych czasach było trochę inaczej. Za zabicie poddanego był niewielka grzywna a za gwałt na kobiecie trzeba było dać mężowi/ojcu kurę jako zadośćuczynienie.
Ale Kościół działał i poszliśmy do przodu.

W Islamie zaś dalej w przypadku gwałtu kamienuje się zgwałconą a rodzinie płaci się kozą.


------------------------------------------------

aha, w Islamie też jak wszędzie jest lepszy i gorszy sort i Sunnici to nie to samo co Szyici

"Nasi" muzułmanie też są spoko. I ci zakorzenieni Tatarzy i nowi Czeczeni.



Co do tych dobrych muzułmanów polecam obejrzeć "Przez Świat na Fazie".
Polak Dawid Fazowski autostopem zwiedza świat prosty gość z bloku jeździ po świecie z siatką z Biedronki bez znajomości języka i kasy.
W drugim nazwijmy to "sezonie" jedzie właśnie do Azji gdzie Pakistańczycy wiedząc, że jest Chrześcijaninem wiozą go przez cały kraj, dają potrzymać "kałacha" i robią sobie z nim zdjęcia, a w Iranie najzwyczajniej w świecie chla z tamtejszymi obywatelami bimber, gdzie obowiązuje Szariat.
Islam pokazany od tej drugiej strony, tej która sama odcina się od ISIS, pseudo-imigrantów, jakiegokolwiek terroryzmu.
https://www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg?nohtml5=False

Ja po oglądnięciu tego wszystkiego trochę zwiększyłem zasób posiadanego obiektywizmu w kwestiach religijnych, że takim nieszablonowym stwierdzeniem się posłużę.
Przez całe to zamieszanie obecne stworzone przez Żydów i USA wrzucamy wszystkich do jednego worka.
Naszych Tatarów, którzy walczyli o niepodległość Polski podświadomie też.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Polityka

Co do tych dobrych muzułmanów polecam obejrzeć "Przez Świat na Fazie".
Polak Dawid Fazowski autostopem zwiedza świat prosty gość z bloku jeździ po świecie z siatką z Biedronki bez znajomości języka i kasy.
W drugim nazwijmy to "sezonie" jedzie właśnie do Azji gdzie Pakistańczycy wiedząc, że jest Chrześcijaninem wiozą go przez cały kraj, dają potrzymać "kałacha" i robią sobie z nim zdjęcia, a w Iranie najzwyczajniej w świecie chla z tamtejszymi obywatelami bimber, gdzie obowiązuje Szariat.
Islam pokazany od tej drugiej strony, tej która sama odcina się od ISIS, pseudo-imigrantów, jakiegokolwiek terroryzmu.
https://www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg?nohtml5=False

Ja po oglądnięciu tego wszystkiego trochę zwiększyłem zasób posiadanego obiektywizmu w kwestiach religijnych, że takim nieszablonowym stwierdzeniem się posłużę.
Przez całe to zamieszanie obecne stworzone przez Żydów i USA wrzucamy wszystkich do jednego worka.
Naszych Tatarów, którzy walczyli o niepodległość Polski podświadomie też.


Oszczep my mówimy o tych co ida do europy lub juz tutaj są ... My jak widzimy skromnie ubraną Kobiete to lekko tam wzrok nam ucieknie na jej krągłości :cool: a oni widząc taką kobiete zaczynają myśleć jak zwierzęta by zaspokoić swoje potrzeby
 
Odp: Polityka

Oszczep my mówimy o tych co ida do europy lub juz tutaj są ... My jak widzimy skromnie ubraną Kobiete to lekko tam wzrok nam ucieknie na jej krągłości :cool: a oni widząc taką kobiete zaczynają myśleć jak zwierzęta by zaspokoić swoje potrzeby



Nie - rozmawiasz o czym innym przynajmniej to wywnioskować można ze sposobu pisania.
Pisząc "Islam robi" sprowadzasz wszystko do jednej choć bardzo zróżnicowanej grupy.
Gdyby ktoś kto chodził do kościoła zabił drugą osobę i w Wyborczej byłby nagłówek "Katole znów zabijają" to bym się lekko wkurzył tak, więc nie Islam zabija, a niektórzy jego wyznawcy to prawda, że my odczuwamy, iż to zdecydowana większość , ale jednak dla tego normalnego ułamka zachowajmy jakiś szacunek, bo w niektórych islamskich krajach Lechistan kojarzy się bardzo dobrze.
Swoją drogą ciekawe dlaczego stało się tak:
a88y8.jpg
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

Oszczep, Islam faktycznie nie zabija. Zło szerzą jego interpretatorzy. Ci są w przytłaczającej większości więc taki jest i obraz ogólny.

Kiedyś mój znajomy okradł dziadka sprzedającego jabłka pod kościołem. Jak go chłopaki napiętnowali to tłumaczył, że Jezus też przepędził kupców ze świątyni - batem.
Debilne co?
A co jesli by ta interpretacja był obowiązująca?
Tak jest właśnie w Islamie.

Obejrzałem tego kolesia-podróżnika. On przez 2 odcinki jest totalnie wydygany o swoje życie
smiley_emoticons_lol.gif

Niech oni sobie żyją po swojemu jak im tak pasuje.
Tylko z taką mentalnością to niech zostają tam u siebie.

A co do tych fot z Iranu to ja ci wyjaśnię.
Są zwykłą manipulacją.
Równie dobrze można wrzucić amerykańskie foto-reportaże jak to Irakijczycy tłumnie ruszyli do demokratycznych wyborów
smiley_emoticons_biggrin.gif

Tam był taki okres za rządów Szacha wspieranego przez USA - ale tak żyć chciało niewielu.
I Chomeini szybko zrobił z tym porządek przy ogromnym poparciu społecznym.
 
Odp: Polityka

Oszczep, Islam faktycznie nie zabija. Zło szerzą jego interpretatorzy. Ci są w przytłaczającej większości więc taki jest i obraz ogólny.

Kiedyś mój znajomy okradł dziadka sprzedającego jabłka pod kościołem. Jak go chłopaki napiętnowali to tłumaczył, że Jezus też przepędził kupców ze świątyni - batem.
Debilne co?
A co jesli by ta interpretacja był obowiązująca?
Tak jest właśnie w Islamie.

Obejrzałem tego kolesia-podróżnika. On przez 2 odcinki jest totalnie wydygany o swoje życie
smiley_emoticons_lol.gif

Niech oni sobie żyją po swojemu jak im tak pasuje.
Tylko z taką mentalnością to niech zostają tam u siebie.

A co do tych fot z Iranu to ja ci wyjaśnię.
Są zwykłą manipulacją.
Równie dobrze można wrzucić amerykańskie foto-reportaże jak to Irakijczycy tłumnie ruszyli do demokratycznych wyborów
smiley_emoticons_biggrin.gif

Tam był taki okres za rządów Szacha wspieranego przez USA - ale tak żyć chciało niewielu.
I Chomeini szybko zrobił z tym porządek przy ogromnym poparciu społecznym.




Ja absolutnie nie próbuje pokazać, że wyznawcy islamu są dobrzy, bo w zdecydowanej większości nie są, a wręcz przeciwnie to bydło jakich mało choćby sprawa bodajże Fatimy mającej spalić Koran, ale są jednostki, które naprawdę próbują żyć normalnie jako właśnie wyznawcy Islamu i ich współwyznawcy im to uniemożliwiają wysyłając w świat taki, a nie inny obraz.
A potem przyjmiemy ten obraz chciało by się rzec totalny i właśnie wspomnianych wcześniej Tatarów będziemy gnębić.
Dlatego logiczne myślenie i trzeźwa ocena sytuacji w takich tematach jest najważniejsza.
Co do obrazka i Twojego wyjaśnienia - nie wiem dlatego się zastanawiam , bo w końcu gdzie o takich tematach porozmawiać jak nie w internecie.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Polityka

Ja absolutnie nie próbuje pokazać, że wyznawcy islamu są dobrzy, bo w zdecydowanej większości nie są, a wręcz przeciwnie to bydło jakich mało choćby sprawa bodajże Fatimy mającej spalić Koran, ale są jednostki, które naprawdę próbują żyć normalnie jako właśnie wyznawcy Islamu i ich współwyznawcy im to uniemożliwiają wysyłając w świat taki, a nie inny obraz.
A potem przyjmiemy ten obraz chciało by się rzec totalny i właśnie wspomnianych wcześniej Tatarów będziemy gnębić.
Dlatego logiczne myślenie i trzeźwa ocena sytuacji w takich tematach jest najważniejsza.
Co do obrazka i Twojego wyjaśnienia - nie wiem dlatego się zastanawiam , bo w końcu gdzie o takich tematach porozmawiać jak nie w internecie.

Ale Oszczepie przeczytaj jeden z moich wpisów tutaj gdzie mówie że znam Muzułmanina który jest bardzo dobrym człowiekiem... nikt nie powiedział wprost ze wszyscy muzułmanie sa źli.. Ale tak jak mówicie... zdecydowana większość jest "zła" według naszego mniemania..
Najlepiej to poczytajcie na internecie Koran... Tylko trafcie na dobrze przetłumaczoną wersje
 
Status
Zamknięty.
Do góry