Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Hahahaha czyzby ten ktos przeniosl swoje zdolnisci do zdobywania wakacji z FO na gre.

Doktorku. Tym razem nie bedziesz odpoczywal sam. Jak Ci zafunduja wakacje to razem jedziemy na seszele:D
 

DeletedUser22651

Guest
Nie
smiley_emoticons_biggrin.gif
nie znam ale dowiem się kto to
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser18058

Guest
ech... skoro Ty nie znasz to musi być to jakiś straszliwy noobek.
swoją drogą... widziałeś rozważania o tym, że ktoś z naszej kochanej rady grepo powinien mieć owoc miłości kury i koguta? niektórzy widzieli nasze forum już po tym, jak te jajko zostało w brutalny sposób rozbite:(
 

DeletedUser23003

Guest
Mateusz eventy mają też swoje zalety. Bez nich smoczek nigdy by nie miał tylu mant do obrony. może mu to niejedno miasto ocaliło
smiley_emoticons_lol.gif

3334343223523-1470326840.jpg
Ja przynajmniej umiem tyle zrobic. Tyle mitow to Ty Patryku na swoim koncie przez cale marne grepolisowe zycie nie bedziesz mial. Pomijajac fakt ile razy Ci one /ciach/ ratowaly :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
wiecie co?
widze, że nas jawnie nienawidzą tu ale chyba się skapnęli, że bez nas to forum to dramat.

Doktorku... nici z seszeli. Będziesz zapierniczał w kamieniołomach a nie opalał się na plaży:D

podsumowując naszą dziejeszą dyskuję.
przy setkach ataków nie da się nic zrobić a przy 20 atakach zrób chociażby dobrą cofkę.
tu już nawet nie chodzi o setki ataków tylko o normalne funkcjonowanie gry, takie jak płynnie działający podląd poleceń, dziwne AT przy cofkach etc.

spróbuj sobie wysłać z 50 miast srebro do jaskini. powodzenia życzę.

a co do serwera bez tych bzdur dla złotników.

może ktoś z Was pokaże, że ma jaja i zrobi ankietę, jakieś pismo pod którym będą się mogli gracze podpisać... jest tysiące sposób na to, żeby oddalić od siebie opinię przyspawanych do stołków.

proszę o informację czy nasz support zamierza otworzyć temat/ankietę/petycję dotyczącą otwierania światów na starych zasadach bez tych bzdur dla złotników.
Poprzez otworzenie rozumiem poprowadzenie takiego wątku od początku do końca tj. założenie tematu - moderowanie go- przekazanie do inno - przekazanie graczom odpowiedzi inno
nic więcej mnie dziś nie interesuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przewija się temat ankiet, no dobrze czasem pojawiają się ankiety ale one są że tak powiem ustawione pod takim kątem by gracze nie mogli oceniać najważniejszych rzeczy w grepolis. Często są to pytania typu wolisz event typu koło czy bitwa o troje..
Gdyby w ankiecie były konkretne pytania czy gracze chcą to czy tamto i jak oceniają pracę konkretnych członków teamu to na pewno wasza opinia nie była by cudowna :) Do tej pory chyba spotkałem się z 1 ankietą gdzie była ocenia supportu i oczywiście zaznaczyłem tam najgorszą a dlaczego? Myślę że każdy doskonale wie :) Ostatnio miałem styczność z supportem Ubisoftu, dla mnie perfekcyjnie podeszli do sprawy i sami zaproponowali mi bardzo dobre warunki rozwiązania problemu z jakim się do nich zgłosiłem, dlaczego tutaj tego nie ma? Nie chce tutaj za wszelką cenę oczerniać teamu ale wy robicie to sami swoim zachowaniem, brakiem szacunku do graczy i głupią zasadą że lepiej zbanować niewinną osobę niż puścić płazem oszusta (żeby nie było tak mi kiedyś support odpisał na pytanie dot. niesłusznej blokady innego gracza mojego sojuszu). O tym jak zmienia się gra szkoda pisać, niestety z gry robi się supermarket i brakuje w nim już tylko kilku towarów (wiadomo jakich). Dla mnie zastanawiające jest to że support udaje że nic się nie dzieje i są bardzo zdziwieni tym jak gracze reagują na te wszystkie zmiany.
Największy problem jest w tym że ludzie odpowiedzialni za grę wgl nigdy w nią nie grali i nie zdają sobie sprawy że eventy co miesiąc, możliwość zakupu prawie wszystkiego za złoto niszczy rozgrywkę na serwerze. Ok znajdzie się parę osób które będą zadowolone, problem w tym że to jednak 1/100 tych którym to wszystko się nie podoba. Była mowa też o weteranach:) proszę mi teraz wskazać ilu tych weteranów gra nadal w grepolis? Przyjmijmy że weterani to osoby które mają ponad 4 lata stażu gry, ilu takich jest? 100,200? Tak wiem zaraz pojawi się tłumaczenie że gracze zmieniają nicki itd :) Dobrze nicki mogą zmienić ale ip raczej nikt nie zmienia, oczywiście taka możliwość jest. Dlatego podpisuje się tutaj pod pretensjami i pomysłami innych graczy. Czasem trzeba zebrać przysłowiowy "opieprz" by zrozumieć co się robi źle, niestety Inno tego nie zrozumie bo każdą krytykę usuwają uważając to za obrazę itd.
 

DeletedUser18813

Guest
Inno nie uważa tego za obrazę dla nich to niepoprawność polityczną ,po prostu musimy z nimi się zgadzać bo wszystko inne jest złe ,przynajmniej ja tak to widzę ;)
Co do naszego supportu to fakt ,BigPoint czy support z Grepo to najgorsi ludzie jakich kiedykolwiek spotkałem bany za nic ,brak wyrozumiałości i bezczelność to poziom dzienny który non stop u siebie podnoszą jakby to były jakieś zawody jedyna konkretna osoba i miła to Shanqa z każdym podchodzi do sprawy subiektywnie ,o reszcie pisać nawet nie mam zamiaru bo
smiley_emoticons_drunk.gif


Od kilku dni mam fajną i ciekawą sytuację z założycielem Prima Legio Invicta twierdzi on że kradnę im graczy i zapraszam ich do sojuszu ,ale nie potrafi zrozumieć dowodów w postać ss'ów że to jego gracze piszą prośbę o zapke do nas ,gratulację dla założyciela ,nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie napisać :)
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser11134

Guest
@ El Gato, ocenić możesz osobę z supportu która załatwia Twoją sprawę - w formularzu jest cos takiego jak ocena załatwienia Twojej sprawy. Nie wiem, gdzie to trafia, i kto czyta, ale to chyba jest na prostej zasadzie typu oceń od 1 do 10 czy coś takiego.
W sumie Shannqa napisz gdzie te oceny trafiają? To chyba nie tajemnica?
 

DeletedUser5

Guest
proszę o informację czy nasz support zamierza otworzyć temat/ankietę/petycję dotyczącą otwierania światów na starych zasadach bez tych bzdur dla złotników.
Poprzez otworzenie rozumiem poprowadzenie takiego wątku od początku do końca tj. założenie tematu - moderowanie go- przekazanie do inno - przekazanie graczom odpowiedzi inno
nic więcej mnie dziś nie interesuje.

Jak już pisałam, wspominamy szefom co jakiś czas, że gracze proszą o takie serwery, ale jeżeli według was to nie jest wystarczające, to zachęcam do odświeżenia tej propozycji, żeby uzbierać trochę nowych postów i głosów w ankiecie, wtedy będziemy mogli bardziej naciskać na projektantów :D

po prostu musimy z nimi się zgadzać bo wszystko inne jest złe ,przynajmniej ja tak to widzę ;)

Eej, ile razy pisałam na forum, że zachęcamy do konstruktywnej krytyki w dyskusjach o różnych nowych funkcjach? :D Absolutnie nie musimy się ze wszystkim zgadzać, jeśli dyskusja dotyczy konkretnych spraw, które warto zmienić, to jest jak najbardziej wskazana.

@ El Gato, ocenić możesz osobę z supportu która załatwia Twoją sprawę - w formularzu jest cos takiego jak ocena załatwienia Twojej sprawy. Nie wiem, gdzie to trafia, i kto czyta, ale to chyba jest na prostej zasadzie typu oceń od 1 do 10 czy coś takiego.
W sumie Shannqa napisz gdzie te oceny trafiają? To chyba nie tajemnica?
Oceny trafiają do opiekunów polskiej wersji i do naszych szefów. Przede wszystkim, jeżeli taka sytuacja by się zdarzyła, radzę od razu poprosić o przekierowanie zgłoszenia do przełożonych, każdy administrator ma obowiązek to zrobić na prośbę gracza. *El Gato*, napisałam do ciebie prywatną wiadomość, żeby wyjaśnić tę sprawę.
 

DeletedUser23832

Guest
99999-1470328287.jpg


a kumpel Smoczka to też Twoja robota doktorku? :) a tyle się napinali między sobą we dwóch
smiley_emoticons_irre4.gif
I Wy narzekacie na eventy, a chłopaki by nie mieli czym miast bronić :)

To chyba raport od : wojtas.
on tam latal do patrykmy bo ten ciagle jakims grozbami bez pokrycia rzucal :))) ze go sojusz zjedzie za to itd, cos w ten desen :)
 
@ El Gato, ocenić możesz osobę z supportu która załatwia Twoją sprawę - w formularzu jest cos takiego jak ocena załatwienia Twojej sprawy. Nie wiem, gdzie to trafia, i kto czyta, ale to chyba jest na prostej zasadzie typu oceń od 1 do 10 czy coś takiego.
W sumie Shannqa napisz gdzie te oceny trafiają? To chyba nie tajemnica?

Mogę ocenić prawie cały team gdyż z wieloma osobami miałem kontakt:)
Co do ocen załatwienia sprawy to często korzystam jeśli nie zapomnę i mam możliwość:) Kilka razy zdarzyło mi się że już nie mogłem ocenić.
 

DeletedUser22651

Guest
Mogę ocenić prawie cały team gdyż z wieloma osobami miałem kontakt:)
Co do ocen załatwienia sprawy to często korzystam jeśli nie zapomnę i mam możliwość:) Kilka razy zdarzyło mi się że już nie mogłem ocenić.

Nie wiem czy tak możesz ocenić, jedynie na podstawie kontaktu pod czas gry Adaś... no chyba, że któryś z suporterów miał na tyle jaja żeby się spotkać
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
osobiście z chęcią bym poznał gamme co mnie cały czas banuje albo Moją Kochaną Dorocie co zdecydowanie się poprawiła, Dorotko Pozdrawiam
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Super ciekawa dyskusja.

To mówicie, że Mullard (pozdrawiam) co gra 3 miesiące w grę przyszedł i znowu "kupił" serwer? Mi to się wydaje, że się kupić świata nie da i można go jedynie na chwilę zdestabilizować i zaburzyć. Ta chwila trwa tyle na ile pozwalają umiejętności i zorganizowanie reszta graczy.
Wiadomka, że eventy i gold-party zakłócają rozgrywkę i że lepiej to ukrócić ale bez przesady z tym płaczem.
Jak Wam się nie chce grac w grepo to nie zwalajcie na złotników.
Grepolis musi się zmienić albo padnie ale nie w "Mullardach" problem.

Widzę tu również zachwyty nad postawą @Shannqa i jazdę po innych członkach teamu. Przypominam tylko nieśmiało, że szaraki robią tu za free. A odpowiedzialna za zarżnięcie forumki szefowa teraz was "polubiła" i zachęca do dyskusji bo wkrótce mogą przestać przychodzić czeki z Hamburga.

I to tyle chyba - idźcie na słońce trochę maniacy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser18813

Guest
Dobra dyskusja dyskusją, lecz nie którzy chyba zapomnieli że tu się piszę o sytuacji na świecie Lindos a nie o sprawach supportu i wyglądzie forum ,więc jakieś nowinki ?
 

DeletedUser18813

Guest
Gratuluję skarpeciarzom paktu na prawdę gratulację dla was.
Priv jednego gracza z sojuszu Prima Legio Invicta do naszego:
="Witam. Zapraszam do naszego sojuszu. Jesteśmy aktywni i bardzo pomocni. Zapraszam Ciebie ponieważ grasz w okolicy naszego sojuszu i myślę, że dobrze by nam się współpracowało. Pakt z: Skarpeciarze, 4FUN Wojna z: The Club Pisz jeśli masz jakieś pytania."]

A ich założyciel po chwili do mnie tak:
="A co do twojego profilu. Nie pasuje od do ciebie. Zdrajczyku :) Pasuje wam wojna z 2DrinkiPóźniej ? :) Nie dziękuj. Trochę wam pomogłem :) Sorvilius dzisiaj o godz. 20:19 To by było na tyle. Sorvilius dzisiaj o godz. 20:19 Hym. dość dziwne. Ale jak już wspominałem innym z mojego sojuszu. Upadacie :) I to mi wystarczy. Sorvilius dzisiaj o godz. 20:18 Kto to wysłał ? MU ?"]
 
Do góry