Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
dziekuje Shannqa za Twój wpis , to prawda z wieloma spraw sie nie zgadzamy i pewnie sie nie zgodzimy , ale w przeciwienstwie to swoich kolegów z teamu nie ograniczasz sie jedynie do kasowania postów lecz próbujesz przedstawic Wasz dzialania , zdaje sobie sprawe ze to niemiecki managment ustala zasady i planuje zyski , chcialbym jedynie wiedziec czy macie jakikolwiek wplyw na serwery które majá powstac , bo jezeli tak to proponuje ankiete i zobaczycie naprawde czego gracze oczekujá

5. Co do wyglądu forum, to z początku też byłam średnio zadowolona, ale można się przyzwyczaić, jeśli codziennie spędza się na forum kilka godzin ;) Wszystkie wasze opinie przekazałam do osób, które odpowiadają za szatę graficzną forum - z tego co wiem, to jeszcze mają być zrobione poprawki.


jeszcze jedno po co sie przyzwyczajac do czegos co jest kiepskie jezeli poprzednie bylo naprawde bez zarzutu , stara zasada lepsze jest wrogiem dobrego

Mamy bezpośredni wpływ na podstawowe ustawienia świata, takie jak system, prędkość czy liczba członków sojuszu. Za każdym razem przed startem przeglądamy wątek z dyskusją na temat nowego świata, żeby sprawdzić jakie tym razem ustawienia są najbardziej popularne. Jeśli tylko jest to możliwe, to tworzymy również ankiety dla graczy. Zaczęło się od Retimno w 2014 roku z okazji urodzin Grepolis, później Edessa, której ustawienia zostały zaproponowane w dziale Propozycje, a niedawno mieliśmy Idalium i Lindos :)

Jeżeli chodzi o ustawienia takie jak skracanie budowy/rekrutacji, wioski z PW, bohaterowie czy funkcje świata bohaterów, to tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana. Pamiętamy jednak o waszych prośbach o przywrócenie funkcji, które pamiętacie z początków Grepolis, i podczas różnych dyskusji regularnie o nich wspominamy projektantom gry :D Osobiście mam nadzieję, że powstanie specjalny serwer ze stylem Grepolis 1.0, na podobnych zasadach co w Plemionach.

I o to co Mankatoo pisze chodzi mniej więcej.
Shannqa zwróć uwagę na to co np. gmkgmk pisał w temacie Idalium ostatnio. Ale problem dotyczy też Lindos, Helorous, Edessa, Kos. Gra się "profesjonalizuje", wchodzą stałe ekipy, które na tyle dominują grę, że reszcie się odechciewa, bo nie ma do nich startu. Może wprowadźcie jakiś serwer dla zorganizowanych ekip, przy wyważonych ustawieniach, np. przez pierwszy okres czasu mogłyby się logowac tylko zorganizowane grupy. Jak by to wypaliło, to pewnie zebralibyście z niego tyle kasy co przez rok z pozostałych:) Po prostu zróbcie coś, żeby nam się chciało tu grac i płacic, bo przy tym co jest to nawet TOP 1 tego serwera szybko się znudzi sytuacją.
Dość ciekawa sugestia, poszukam posta gmkgmk i poczytam więcej na ten temat. Myślę, że byłby to fajny pomysł w ramach specjalnego świata.

1) zaloguj się na serwer, podpadnij dobrej ekipie, zrobią synchro i sama się przekonasz co ta Wasza praca daje.

Gram tylko na światach testowych, ale wierz mi, widziałam zgłoszenia od graczy i filmiki przedstawiające ten błąd, więc zdaję sobie sprawę, że przy setkach ataków kompletnie nie da się nic zrobić. To jest ogromny problem. Na Becie pojawiło się już ogłoszenie z niektórymi zmianami, które zostaną wprowadzone w wersji 2.119 - właśnie w tej aktualizacji będą wprowadzone zmiany mające na celu wyeliminowanie lagów. Nie napiszę wam, że od kolejnej wersji Grepolis będzie chodziło idealnie, bo sprawdzimy to dopiero w praktyce, ale na pewno będzie pewna poprawa.
 

DeletedUser18058

Guest
przy setkach ataków nie da się nic zrobić a przy 20 atakach zrób chociażby dobrą cofkę.
tu już nawet nie chodzi o setki ataków tylko o normalne funkcjonowanie gry, takie jak płynnie działający podląd poleceń, dziwne AT przy cofkach etc.

spróbuj sobie wysłać z 50 miast srebro do jaskini. powodzenia życzę.

a co do serwera bez tych bzdur dla złotników.

może ktoś z Was pokaże, że ma jaja i zrobi ankietę, jakieś pismo pod którym będą się mogli gracze podpisać... jest tysiące sposób na to, żeby oddalić od siebie opinię przyspawanych do stołków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Złotnicy byli są i będą, niechęć do nich też zawsze była. Jak w każdej społeczności są animozje na tym tle. Takie tez jest życie na zewnątrz. Tylko już naprawdę, nie można wszystko zwalać w grepo na tych złotników, choć oczywiście fajnie jest znaleźć winnych własnych niepowodzeń. Tak to wina programistów, administracji i złotników, dlatego nie gram aktywnie. Ok, to Twoja sprawa, Twój wybór, ale nie musisz z tego powodu wyrażać takie nacechowane żółcią opinie. A to że wszyscy jesteśmy jedną rodziną w grepo będę pisał, bo tak uważam, mimo że jakaś, mała grupa graczy uważa inaczej.

nie kompromituj się już bo nie taka mała grupa. zrób sobie ankietę to może przestaniesz bajki pisać.
 

DeletedUser24377

Guest
Ja bym zagrał z chęcią na świecie, gdzie nic nie ma za złoto: eventów, skracania, a nawet premek. Wiadomo kto ma mniej czasu, by odpuścił taki świat. Niektórzy nadrabiają nieraz brak czasu złotem i tacy zapewne by tam długo nie posiedzieli. Ale tu by była ciekawa rywalizacja i każdy by miał równe szanse. Nie byłoby tak, że wchodzi ktoś i zaburza funkcjonowanie całego świata, bo tak można powiedzieć o lindosie. Duża liczba miast nie oznacza umiejętności tak samo te rankingi wszystkie może nabijane walką, ale sztucznie pompowane jak dla mnie eventami i złotem. Kwestia zebrania jeszcze zgranych ekip. Wiadomo taki serwer by nie zarabiał, ale myślę że na innych światach takie coś można spokojnie nadrobić. Shannqa, jako nieliczna z teamu widać, że stara się przedstawić sensownie sprawę i jak dla mnie jest tam najlepsza. Nie ma co też na wszystkich naskakiwać, bo czasami nie mogą dużo zrobić prócz przekazania opinii graczy twórcą gry co zapewne robią. Na temat poszczególnych członków teamu nie ma co dyskutować, bo nie wolno nawet, ale też są ludźmi i popełniają błędy jak każdy. Czasami jednak mam wrażenie, że niektórzy wręcz nadużywają swojej mocy, ale każdy ma jakieś tam swoje wyrobione opinie.
 

DeletedUser22651

Guest
Patryk .... nie chce mi się już szukać na FO gdzie zawsze od nie wiem, którego światu już BYŁY SAME tylko obietnice i zamiast być coraz lepiej jest to jakaś żenada..... nie da się w to grać i tyle. Jedynie jedną rzecz potrafili dobrze zmienić w grepo
Wprowadzili EVENTY !!!!!!!!!! i tyle.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser11474

Guest
buhahaaaaaa;))))) tego rapka nikt chyba nie przebije przez dlugi czas...;)
 

DeletedUser22651

Guest
No szkoda że Kojiro zamazał gracza :D ale to były czasy jak Smoczy Pampers Lanie dostał a wtedy piękny
smiley_emoticons_biggrin.gif
strzał zaliczyłem
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
No szkoda że Kojiro zamazał gracza :D ale to były czasy jak Smoczy Pampers Lanie dostał a wtedy piękny
smiley_emoticons_biggrin.gif
strzał zaliczyłem
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
99999-1470328287.jpg


a kumpel Smoczka to też Twoja robota doktorku? :) a tyle się napinali między sobą we dwóch
smiley_emoticons_irre4.gif
I Wy narzekacie na eventy, a chłopaki by nie mieli czym miast bronić :)
 

DeletedUser22651

Guest
a no tak
smiley_emoticons_verlegen.gif
sam sobie biedaczek nie da rady jak to mówią byle do września bo szkoła
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Ty doktorek. Powiedz mi lepiej co to za slup sie pod turka podszywa?
 
Do góry