Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Ogólnie to jest zabawa, no i dotyczy tylko forum. Więc strateg w grze ( pominąwszy, na ile strategia w grze jest istotna) to nie zawsze strateg forumowy. A strateg forumowy, to nie zawsze strateg w grze:) Forum to są luźne rozmowy osób grających, niekoniecznie graczy najbardziej wybitnych, raczej tych co lubią sobie tutaj popisać. Forum to rodzaj dodatkowej rozrywki związanej z grą, i ten konkurs też się w to wpisuje. Tak samo konkursy na forum.
Dla mnie zarówno traktowanie tego konkursu śmiertelnie poważnie, jak i ostentacyjna walka z nim wskazuje na potrzebę wyluzowania u danej osoby.
 

DeletedUser17617

Guest
Wlasnie sie bawimy, w gronie dwuosobowym, ja nie umiem czytac, ale znalazlem kogos kto potrafi i swietnie sie zgrywamy.
Ona czyta, a ja pisze, za tresci nie odpowiadam, bo wale w klawiature na chybil trafil. Taki eksperyment.
Konkursy sa swietne, bo zapewniaja nam wspaniaola zabawe i zbyt na polskei chusteczki higieniczne.
Nikt nie lubi jak mu kapie na monitor. No chyba ze kapie cos smacznego, wtedy mozna zlizac, dwojakie korzysci, mile polechtane kubki smakowe i czysta klawiatura.
Osobiscie jestem wilkim zwolennikiem konkursow, bo moge uslyszec kto wygral.
Na zakonczenie chcialbym dodac, ze typowanemu przeze mnie graczowi zrobi sie bardzo przykro, ze przestal byc typowany za dotknieciem czarodziejskiej paleczki.
Pociesz mnie jedynie mysl, ze jest skromny i nie chcial odebrac nikomu tytulu.
Z serii pomyslow: zwyciezca powinien otrzymac koszulke z wydrukiem tytulu na piersi.
Niech swiat sie dowie, ze nie ma to tamto.
 

DeletedUser5

Guest
Mamy już sporo głosów, ale przypominam, że zostały niecałe trzy dni głosowania, nie przegapcie okazji wybrania najlepszych użytkowników w poszczególnych kategoriach! :)
 

DeletedUser5

Guest
Zostało 1.5 godziny, ostatnia szansa na oddanie głosów! :D

Od jutra jestem na urlopie, więc wyniki ogłosi Gameower. Po odbiór nagród proszę, abyście zgłosili się do yakamoz.
 

DeletedUser12405

Guest
Hej za kilka minut, głosy które przekroczą godzinę 23:59 nie będą brane pod uwagę. Śpieszcie się, aby oddać swój głos ! :)
 

DeletedUser12405

Guest
No i koniec ;) głosowania. Wyniki ogłoszę do kilku dni, więc proszę o cierpliwość :)
 

DeletedUser12405

Guest
Przedstawiam wyniki konkursu :)

mistrz_propozycji.png

-Achilles--

Nagroda: ranga oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

wielki_m%C3%B3wca.png

Szarańcz Pijak

Nagroda: ranga oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

forumowy_sceptyk.png

doktor14874

Nagroda: ranga oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

doborowy_strateg.png

guzitso

Nagroda: ranga oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


maskotka_forum.png

Sisi
Nagroda: ranga oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień​


Gratuluję zwycięzcom! W celu odbioru nagrody proszę o zgłoszenie się do yakamoz w prywatnej wiadomości lub w tickecie, podając swój nick w grze, świat, na którym chcecie odebrać bonus, a także który bonus Tyche wybieracie:

  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
  • Święto radości Tyche
 

DeletedUser4218

Guest
Chciałam wszystkim podziękować za głosy na mnie w kategorii Forumowa Maskotka.
Przypomnę może opis: Osoba, która jest ogólnie lubiana przez wiele osób. Wyróżnia się wśród użytkowników swoim poczuciem humoru i zdolnością do łagodzenia wszelkich sporów i napiętej atmosfery na forum.
Wiele to dla mnie znaczy, gdyż tworząc ten konkurs ten tytuł mi się marzył.
No i po trzech latach udało mi się go w końcu uzyskać, dzięki Wam :)

Szczególne podziękowania dla dwóch panów, bez Was bym nie miała szans, jesteście wielcy!

(...)
lepiej zmień temat na maskotkę FO chociaż nie głosowałem na Ciebie tylko na redke bo też nie odróżniam
smiley_emoticons_hust.gif

maskotka dobrze brzmi:) tam już głos na sisi oddałem. Pasuje jak ulał.

Gratulacje dla zwycięzców pozostałych kategorii.
Szczególne gratulacje dla Forumowego Sceptyka.
Siła Twoich argumentów w rzeczowej dyskusji wręcz zwalała innych z nóg
i mogłeś spokojnie sobie po tym odpocząć od forum :D
 

DeletedUser22651

Guest
No No Sisi Moje Gratulacje co jak co ale jako maskotka to idealnie do Ciebie pasuje....
Odpuść sobie złośliwości i sarkazm
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

za to Twoja siła i moc słowa po czymś mocniejszym nie tylko mnie ale i innych zwaliła z nóg.
Ahhh tak mi przykro że Twój ulubieniec Lolo nie wygrał :cool::cool:
 

DeletedUser18058

Guest
Dziękuję wszystkim za głosy.
obiecuję, że od dziś nie będę się już znęcał nad słabszymi z taką częstotliwością jak dotychczas:)
 

DeletedUser18058

Guest
Chciałam wszystkim podziękować za głosy na mnie w kategorii Forumowa Maskotka.
Przypomnę może opis: Osoba, która jest ogólnie lubiana przez wiele osób. Wyróżnia się wśród użytkowników swoim poczuciem humoru i zdolnością do łagodzenia wszelkich sporów i napiętej atmosfery na forum.
Wiele to dla mnie znaczy, gdyż tworząc ten konkurs ten tytuł mi się marzył.
No i po trzech latach udało mi się go w końcu uzyskać, dzięki Wam :)

Szczególne podziękowania dla dwóch panów, bez Was bym nie miała szans, jesteście wielcy!





Gratulacje dla zwycięzców pozostałych kategorii.
Szczególne gratulacje dla Forumowego Sceptyka.
Siła Twoich argumentów w rzeczowej dyskusji wręcz zwalała innych z nóg
i mogłeś spokojnie sobie po tym odpocząć od forum :D
Sisi, wybacz ale Twoje szydercze podziękowania specjalnie na mnie nie działają.
Wiem, że krew Cię zalewa, że MG i Hini nie otrzymali nagrody. To tylko zabawa ale dobrze Ci tak:)

Osobiście na Ciebie głosowałem bo podoba mi się określenie "maskotka", zasłużyłaś na nie jak nikt inny.
Mnie osobiście cieszy, że pomimo ataku ekipy lolusia wyróżnienie otrzymał doktorek.
W tym wszystkim co pisze jest szczery czym zaskarbił sobie sympatię innych.
 

DeletedUser11134

Guest
Wiem, że krew Cię zalewa, że MG i Hini nie otrzymali nagrody
Ale Szarańcz, przecież Sisi w ogóle na mnie nie głosowała, tylko na kogoś innego, więc z tego powodu na pewno nie cierpi.
 

DeletedUser11134

Guest
Acha. No to mnie uspokoiłeś.
Też odniosłam wrażenie, że nie chodzi ani o mnie, ani o Ciebie, ani o doktora czy MG. No może trochę o MG na zasadzie selekcji negatywnej.
 

DeletedUser18058

Guest
w sumie racja.
nikt nie zrozumie co nasza maskotka miała na myśli.
 

DeletedUser4218

Guest
Acha. No to mnie uspokoiłeś.
Też odniosłam wrażenie, że nie chodzi ani o mnie, ani o Ciebie, ani o doktora czy MG. No może trochę o MG na zasadzie selekcji negatywnej.
Hini wbrew moim przekomarzaniom się z MG na forum, to ja go bardzo lubię. Nikt tak nie potrafi pisać jak on. Krytyka pełna i to w kulturalny sposób, podszyta szczyptą ironii. Uwielbiam czytać co pisze. Szkoda, że już mniej się udziela. Ale napisał mi wczoraj dlaczego :)

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
@ Sisi, nie twierdzę, że nie lubisz MG. Napisałam tylko, że odniosłam wrażenie, że w niektórych głosowaniach mniej chodzi o konkretne typy, a bardziej o inne kwestie. Np. głosowanie na sceptyka pokazało, że waśnie z Retimno wiecznie żywe. Może to zresztą dobrze, że urodzinowy świat wzbudził tyle emocji.
 

DeletedUser18058

Guest
@ Sisi, nie twierdzę, że nie lubisz MG. Napisałam tylko, że odniosłam wrażenie, że w niektórych głosowaniach mniej chodzi o konkretne typy, a bardziej o inne kwestie. Np. głosowanie na sceptyka pokazało, że waśnie z Retimno wiecznie żywe. Może to zresztą dobrze, że urodzinowy świat wzbudził tyle emocji.
do tego tematu może już nie wracajmy.
To tam sisi wykazała się zdolnościami i doprowadziła do tego, że nawet lubi lolusia.
 
Do góry