Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Juz skonczyles? Napompowales wirtualne muskuly? Wszyscy sa niebywale olsnieni, chlopaki pod wrazeniem a dziewczyny piszcza. Teraz wroc zejdz na ziemie i zauwaz obiektywnie ze dostaliscie sromotna lekcje pokory
smiley_emoticons_winken4.gif

Lekcja dopiero będzie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


PS. A ty Norbert grasz w złym sojuszu. Może warto wrócić do korzeni...do Szeryfa
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser12136

Guest
A już tam zadźgają.. zapakujemy go w kopertę i wyślemy do Ciebie po prostu ;) A tak poważnie to nie ma co się spinać :)
 

DeletedUser4387

Guest
Norbert o mnie się nie martw
smiley_emoticons_biggrin.gif
Nic mi nie mogą zrobić
smiley_emoticons_biggrin.gif
Nikt zdrowy na umyśle nie pozbywa się swojego szczęśliwego talizmanu
 

DeletedUser28884

Guest
Z tego co wiem, to nie offtopic, więc po co pisać aż tak beznadziejne posty i wywoływać tą niepotrzebną gównoburze? Ten temat jest raczej oparty na realiach świata, a nie przechwalaniu jakim się jest dobrym... Żeby tylko w niedalekiej przyszłości nie wydało się, jaki masz nick na Nikaia. Zależność innych forumowiczów jest nikła, a chować się przed wrogami to nie fajna sprawa. Zachowanie typowej ćmondy. Ale pytanie, czy fajnie takiego udawać?
 

DeletedUser11447

Guest
garudo, garudo po co się tu z nimi spinać niepotrzebnie

lepiej pakuj manatki i szykuj się 10 stycznia na nowy serwerek

z redzią, MG, Evelinem itd. nie wygrasz na słowa chociażby Ci nawet żyłka pękła w palcach od pospiesznego stukania na klawiaturze, w ich mniemaniu racja jest jedna jedyna - ta, którą oni wymyślą i racje wszystkich innych - w ich mniemaniu - są nieważne bo wszyscy inni poza kołem wzajemnej adoracji są nic nie znaczącymi intruzami :)

ja też takim intruzem jestem dlatego nawet nie wchodzę z nimi w żadne polemiki, bo moje ego jest zbyt minimalistyczne, aby nie ucierpiało w tejże konfrontacji bez żadnego uszczerbku :)

MG bajka ciekawa, ale jak to bajka - trochę mija się z rzeczywistością, trochę jest odrealniona nawet uwzględniając, iż nawiązuje do rzeczywistości tzw. wirtualnej

no i z bajki powinien wynikać jakiś morał, przesłanie - wybacz lecz nie bardzo go dostrzegam

nie dostrzegam również bezpośrednich treści wychowawczych, a takie przecież powinny być z łatwością odczytywane nawet przez dzieci :)

no i jeszcze jedno- w bajkach zwykle jest podział na postacie dobre i złe,
może więc dokładniej doprecyzuj - która z postaci jest tą dobrą a która tą złą

wilki zazwyczaj są złe, a tutaj - sama nie wiem
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser28884

Guest
Wierszyk dobrze by przedstawiał -Wilki- na Oroposie. Niestety, na Nikaia nie ma jeszcze żadnych Watach, a szkoda, bo mam dobre wspomnienia z poprzednich światów... :)
 

DeletedUser11134

Guest
Marta, przeca w bajkach dobro wygrywa, więc dobrym bezprzecznie jest Dziadek i jego Kobyła:))
Morał też w bajce jest, dość wyraźny:))
 

DeletedUser11447

Guest
no wiesz Hini, jak dla mnie to wcale nie jest to tak oczywiste

jak w "prawdziwych" bajkach :) a ja bajki akurat bardzo, bardzo lubię

szczególnie te,w których naprawdę wygrywa dobro a zło zostaje ukarane :)
i szczególnie te z przesłaniem ponadczasowym

a w tej przedstawionej, hmmm nie wszystko dla mnie jasne
smiley_emoticons_candle.gif


może dlatego, że przedwcześnie znikł mój nick z tego serwerka
 

DeletedUser11447

Guest
Nie Evelinku
smiley_emoticons_no_sad.gif
nie przypominam sobie takiego zdarzenia

wiesz, ja już chyba tak mam naturalnie, że przez szeroko rozstawione palce patrzę na to jak inni komentują rzeczywistość

niedobra ze mnie osóbka, oj taka niedobra ale przecież Ty doskonale wiesz coś na ten temat jakie to ze mnie ladaco jest niemądre i pokręcone
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser28884

Guest
Nie Evelinku
smiley_emoticons_no_sad.gif
nie przypominam sobie takiego zdarzenia

wiesz, ja już chyba tak mam naturalnie, że przez szeroko rozstawione palce patrzę na to jak inni komentują rzeczywistość

niedobra ze mnie osóbka, oj taka niedobra ale przecież Ty doskonale wiesz coś na ten temat jakie to ze mnie ladaco jest niemądre i pokręcone
smiley_emoticons_irre.gif

Wszyscy pisarze i poeci byli nieco pokręceni. Może to właśnie ten moment, by coś zrobić ze swoim życiem i awansować na jakiegoś bajkopisarza. Bo szczerze mówiąc, dobrze ci idzie. :D
 

DeletedUser11447

Guest
moje życie ma się całkiem dobrze i chyba nie muszę na siłę awansować na bajkopisarkę

chociaż nie powiem - ciekawa byłaby odskocznia od tekstów naukowych do bajkopisarstwa :)

ale w tym akurat lepiej sprawdził się MG, ja to tylko teoretyk jestem ostatnio, on zaś ma praktykę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Ja tutaj żaden :) nawiązując do bajki MG to ja jestem koleżanką jednego z Andrzejów

usunęłam się z tego serwera w oczekiwaniu na nowy światek, za dużo tutaj gwiazdeczek jest :) nie chcę ich jeszcze dodatkowo onieśmielać swoją jasnością, niech sobie błyszczą spokojnie, ja zabłyszczę gdzie indziej
 

DeletedUser23832

Guest
Ja tutaj żaden :) nawiązując do bajki MG to ja jestem koleżanką jednego z Andrzejów

usunęłam się z tego serwera w oczekiwaniu na nowy światek, za dużo tutaj gwiazdeczek jest :) nie chcę ich jeszcze dodatkowo onieśmielać swoją jasnością, niech sobie błyszczą spokojnie, ja zabłyszczę gdzie indziej
Pytam czysto z ciekawości... przeglądam fora różnych światów i tam gdzie Ty pisałaś jeszcze się nie spotkałem z wpisem w podobnym stylu co ten :)
Zawsze jakieś usunięcie się z serwera, oczekiwanie na nowy świat.. i śmiem obstawić, że i na nowym z czasem zagości taki wpis :)
Chyba trochę złe podejście do gry i być może do współpracy ? ale mogę się mylić. Życzę powodzenia.
 
Z tego co wiem, to nie offtopic, więc po co pisać aż tak beznadziejne posty i wywoływać tą niepotrzebną gównoburze? Ten temat jest raczej oparty na realiach świata, a nie przechwalaniu jakim się jest dobrym... Żeby tylko w niedalekiej przyszłości nie wydało się, jaki masz nick na Nikaia. Zależność innych forumowiczów jest nikła, a chować się przed wrogami to nie fajna sprawa. Zachowanie typowej ćmondy. Ale pytanie, czy fajnie takiego udawać?

Warto czytać posty administracji, że tematy: Party(off-topic) i Sytuacja zostały połączone
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Wierszyk dobrze by przedstawiał -Wilki- na Oroposie. Niestety, na Nikaia nie ma jeszcze żadnych Watach, a szkoda, bo mam dobre wspomnienia z poprzednich światów... :)
Bajki nie są oczywiste, spało się na lekcjach
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry