Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
Bardzo mało prawdopodobne...Ale z ogni się nieźle wyprują ...
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser16770

Guest
odbudowa ogni przy bohaterze to paczke 350 mozna w 2 dni zrobic biremki troche sie trudniej robi. a ile tam sojuszy wspiera? bo ja z 4 naliczylem na pewno
 
lecą wsparcia od paru sojuszy , ale licząc po graczach biorących udział w tej akcji (wsparcia /ataki) to jest po równo , u was sporo osób się angażuje , a wspierają głównie łowcy i po pare osób z innych sojuszy :) ważne ,że nudno nie jest
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Nas nie licz ... my jesteśmy malutkim sojuszem z obrzeży mapy, gramy pierwszy raz i nie wiemy o co chodzi
smiley_emoticons_lol.gif


Poza tym ... 4 vs 3 to nie aż taka drastyczna przewaga ... no i co to jest dla debeściaków z kroniki ... najlepszego sojuszu wszech czasów
smiley_emoticons_hust.gif
 
odbudowa ogni przy bohaterze to paczke 350 mozna w 2 dni zrobic biremki troche sie trudniej robi. a ile tam sojuszy wspiera? bo ja z 4 naliczylem na pewno
a no ognie robi sie bardzo szybko , jeszcze ta prędkość serwera to na spokojnie w 3 dni :)
ale biremki też nieźle sie robie z Parifajstesem
 
Nas nie licz ... my jesteśmy malutkim sojuszem z obrzeży mapy, gramy pierwszy raz i nie wiemy o co chodzi
smiley_emoticons_lol.gif


Poza tym ... 4 vs 3 to nie aż taka drastyczna przewaga ... no i co to jest dla debeściaków z kroniki ... najlepszego sojuszu wszech czasów
smiley_emoticons_hust.gif


jakie 4 vs 3 ? jest 8 vs 3

a no ognie robi sie bardzo szybko , jeszcze ta prędkość serwera to na spokojnie w 3 dni :)
ale biremki też nieźle sie robie z Parifajstesem

nie każdy go ma:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja o dzisiejszej okupacji pisałem, nie o Waszej ogólnej sytuacji politycznej
smiley_emoticons_smilenew.gif


Wodzu naliczył 4 sojusze wspierające ... to piszę 4 ^^

4 czy 8 ... co to dla Was ?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Tak tą okupacje wspierają 4 sojusze ale mówię o ogólnej sytuacji. W sumie mamy więcej przeciwników ale wymieniać nie będę. Nie obawiamy się takiej gry i walczymy dalej. Troszkę za późno ruszyliśmy i daliśmy łowcom szanse na większą obstawę i pomoc od was. Jestem ciekaw ile padnie ogni i birem :p może ktoś z łowców da podsumowanie.
 
Ostatnia edycja:
obstawiam ,że okupka utrzyma sie na resztkach

a co do "8vs.3" to mam pytanie , czemu aż 3 ? jesteście najsilniejszym sojuszem na grepolis , powinniście zerwać ten pakt i będzie 9 vs. 2:)
 

DeletedUser23832

Guest
Okupacje, które są wstawiane do nas też często defuje dużo sojuszy
Nie zapominajmy, że kazdy ma tez duzo innych wojen a nie tylko z kroniką.
Także nie jest tak, że cały świat na kronike.

Kronika ma dwa prawie pełne soje, do tego pomaga 5 fala th i puszka pandory
Jak widać każdy ma pakty. Każdy ma też więcej wojen niż 2 czy 3
 
Okupacje, które są wstawiane do nas też często defuje dużo sojuszy
Nie zapominajmy, że kazdy ma tez duzo innych wojen a nie tylko z kroniką.
Także nie jest tak, że cały świat na kronike.

Kronika ma dwa prawie pełne soje, do tego pomaga 5 fala th i puszka pandory
Jak widać każdy ma pakty. Każdy ma też więcej wojen niż 2 czy 3

puszka z nami nie ma paktu, pomagają jedynie osobom z m44 po starej znajomosci
rozumiem ze uwazasz sojusz 5 fala th za topke ?
 

DeletedUser23832

Guest
Topka to ile sojow? bo my tez dodatkowo walczymy z Wilkami ( juz powstaje ich drugi sojusz ), Jonami, Rosjanami z Bulletproof, Anionami
Do tego okupacje u nas, które nam wstawiają defują jeszcze Kohorty, koteczki, goło i wesoło

Kronika ma 2 soje w topce nr2 i nr4

wilki nr 7 jonowie nr 6, gang nr 10, kohorta nr 12

my z topki mamy pakt z łowcami nr 3 i wyznawcami nr 8

Nie róbmy już dramatu każdy ma dużo walki. I my i Wy i wrogowie

no nie wiem, dlatego pytam czym jest topka wedlug Ciebie i jak jest mierzona ? czy tylko tak żeby pokazać ze kronika walczyc z całym serwerem jak to było napisane czy jak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Jak widać nie ma co się spierać, ale jedno jest pewne, nie cały serwer gra przeciw kronice. Każdy natomiast ma dużo wojen i tyle. Po co robić z siebie męczenników?
Koniec końców i tak dużo sojów upadnie, wszystko siętu szybko zmienia. My dziki jak dostaniemy lanie to jakoś przeżyjemy, nawet jak '' mniejsi nas zibją ''

Only game
 

DeletedUser23832

Guest
No to 5 fala th jest na 13 pozycji... więc jest topka z tego co piszesz adasko.
 
Do góry