Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
wklejaj smialo :) mam ten priv , wytlusc w nim slowo : TYLKO chetnie to zobacze
najlepiej wklej go ze screena, a teraz mocno przekrecasz
o to cie nie podejrzewalem
pytales sie czy mamy pakt z danym sojuszem to potwierdzilem i tyle
zadna to tajemnica nie byla jak nawet to na forum ogolnym pisalem

lol znowu sie zaczyna :)
 

DeletedUser23832

Guest
i jak juz sie zaczyna temat klamania to po co pisac ze walczycie przeciwko calemu serwerowi ??
bardzo mocno jest omijane to ze macie 2 soje prawie pelne, ze fala wam mocno pomaga a i puszka tez defuje ( tak wiem to nie pakt- mimo to defuje )

Szkoda ze nie mozna zrozumiec ze KAZDY ma duzo wojen. to jest to co chce powiedziec
 
wklejaj smialo :) mam ten priv , wytlusc w nim slowo : TYLKO chetnie to zobacze
najlepiej wklej go ze screena, a teraz mocno przekrecasz
o to cie nie podejrzewalem
pytales sie czy mamy pakt z danym sojuszem to potwierdzilem i tyle
zadna to tajemnica nie byla jak nawet to na forum ogolnym pisalem

lol znowu sie zaczyna :)

zapytałem wtedy o 2 sojusze - jeśli mówimy o samym początku rozmowy

i jak juz sie zaczyna temat klamania to po co pisac ze walczycie przeciwko calemu serwerowi ??
bardzo mocno jest omijane to ze macie 2 soje prawie pelne, ze fala wam mocno pomaga a i puszka tez defuje ( tak wiem to nie pakt- mimo to defuje )

Szkoda ze nie mozna zrozumiec ze KAZDY ma duzo wojen. to jest to co chce powiedziec

a wy nie macie pełnych sojuszy? nie rozśmieszaj mnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
macie dwa soje
my walczymy z : 2,4,6,10,12,13 ( te dwa ostatnie liczac jako defujace okupki ) dokladajac kolejne z ktorymi walczymi spoza top 15- nr 17,21 i defujace nr 22,26 i 27
i nr 24 drugi sojusz wilkow ( prawdopodobnie bedzie tez defujacym )

nie uwazam zebysmy mieli latwiej
 
macie dwa soje
my walczymy z : 2,4,6,10,12,13 ( te dwa ostatnie liczac jako defujace okupki ) dokladajac kolejne z ktorymi walczymi spoza top 15- nr 17,21 i defujace nr 22,26 i 27
i nr 24 drugi sojusz wilkow ( prawdopodobnie bedzie tez defujacym )

nie uwazam zebysmy mieli latwiej

jeszcze brakuje żebyś co do gracza rozliczył :p

mamy 2 sojusze to to samo co wy + łowcy
 

DeletedUser23832

Guest
no mamy no ale co nie moge miec pelnego soja ? ???
sojusz dziki jest 1
lowcow jest 1

to sa oddzielne soje ktore maja rozne wojny i tez jede kierunek wspolny moze dwa
kroniki sa 2 jako jeden sojusz o to mi chodzi

wklej ten priv, pokaz gdzie zaprzeczam ze nie mamy paktu z z tymi co mamy
 

DeletedUser26408

Guest
A ja słyszałem, że wielka kronika gra bez paktów heh ... coś nie pykło
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23832

Guest
ty rozumiesz ze mamy inne wojny jeszcze ????? grabiezcy do was tak lataja atakami ???? oni glownie walcza z wilkami, jonami i bullet proof i sa tez nieduzym sojuszem jak chcesz liczyc

i polecam lepszy research... masz te 5 sojuszy :)) i tak bedzie ze ja klamie :) popatrz na daty
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    628,3 KB · Wyświetlenia: 23
no mamy no ale co nie moge miec pelnego soja ? ???
sojusz dziki jest 1
lowcow jest 1

to sa oddzielne soje ktore maja rozne wojny i tez jede kierunek wspolny moze dwa
kroniki sa 2 jako jeden sojusz o to mi chodzi

wklej ten priv, pokaz gdzie zaprzeczam ze nie mamy paktu z z tymi co mamy

najpierw wskaż gdzie napisałem że zaprzeczasz, po prostu zataiłeś pozostałe układy
 

DeletedUser23832

Guest
No bo tak to jest właśnie każdy mysli ze ma najgorzej, a nie sprawdzi jak mają inni

jak nam defuje tyle sojów okupke przez noc to nawet nie lecimy odbijac bo nie damy rady

ale nikt tutaj nie narzeka na to od nas, taka gra

wygra sie czy przegra mało wazne, ale sie pogra fajnie

najpierw wskaż gdzie napisałem że zaprzeczasz, po prostu zataiłeś pozostałe układy
zataiłem ?:) a pytales o nie ? pytales konkretnie i to potwierdzilem albo zaprzeczylem jezeli szlo o szalu nie ma

mam pisac o wszystkim osobom spoza soja ? bo nie rozumiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zataiłem ?:) a pytales o nie ? pytales konkretnie i to potwierdzilem albo zaprzeczylem jezeli szlo o szalu nie ma

mam pisac o wszystkim osobom spoza soja ? bo nie rozumiem

napisałem wyżej przecież jak brzmiała wiadomość na początku, zapytałem konkretnie bo tylko o to mi chodziło
później popytałem znajomych i się dowiedziałem ze macie tez inne
nie zapytałem o to w 1 kolejności bo to mnie nie interesowało
 

DeletedUser23832

Guest
No i tyle w temacie, Teraz by wypadało sprostować to, że KŁAMIĘ.
 

DeletedUser23832

Guest
Odpowiadam nie tłumacze. Nie wiem ja nie wspierałem okupki łowców bo mam def gdzie indziej

Z tego co piszą padło dużo tego i tego
 

DeletedUser27770

Guest
Adaśko na ilu to światach wymienialiście, że możecie grać przeciwko całemu światu i że gracie bez paktów? To do czego teraz pijesz? Chcieliście to macie. Dodatkowo słowo bez paktów. A jednak macie, jeszcze z topki jak sam piszesz. Wielka Kronika, która zaczyna tracić miasta nagle jest biedna bo ich wszyscy biją :D haha teraz mówiąc już jako rzecznik Kroniki bo więcej osób się nie wypowiada zbytnio ośmieszasz ich i siebie przy okazji. Myślę, ze nie jedna osoba mi przyzna rację z tym, że na paru światach pisaliście jacy to Wy nie jesteście wielcy, że możecie się bić z całym światem. Także nie miej pretensji teraz do ludzi, którzy chcą spróbować gry przeciwko "sojuszowi top1" grepolis. Jak już wspomniałem - sami tego chcieliście.
 
naucz się czytać pasiasty ze zrozumieniem, nasz sojusznik to nie topka tego świata

poza tym nikt tu nie płacze, pisałem cały czas że sami chcieliśmy walczyć ze wszystkimi i walczymy
 
Do góry