Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
woda //ciach// mama nigdy ci nie mowila zebys bral przyklad z lepszych z a nie gorszych??? //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27766

Guest
Kogo ty tomaszku od boberkow wyzywasz 2x pw mialem odpalone i latałem na pałe po pkt zreszta na Tobie tez troche dzis nabiłem
smiley_emoticons_skullhaufen.gif


Lanie? :D
Gdzie?
tak zlałaś mnie, że się wyszarzyłaś? To gratulacje, bo ostatni tydzień tak w pięty dostawaliście, że te szaraczki to kwestią czasu była i chore wymówki ;)
A odnośnie fejkowania to nie skomentuje latania 2 dni non stop po 100 procków, bo przecież Wy nie fejkujecie tylko złe Prosiaki :) Fakt faktów, okazała się tylko jedna rzecz - to iż jesteś żałosna, jedynie w gadce mocna i tworzeniu bajek:cool::cool::cool:

nie no co Ty, prosiaki i odbieranie miast od czerwonych aktywnych? toż to nie w ich stylu :p
Widzę miłośnik Asi:D A ile Wy zabraliście jako Weteryniarze aktywnym i akcjami?
Bo synchro to nawet nie umiecie zrobić:D jedynie polowanie na nieaktywnych lub męczenie, a potem płacz jak ktoś robi to samo :)
A Asia aktywna nie traci miast, tylko kilka kolonów jej weszło jednego wieczorka i nie było czym odbić, jak się mityki wywaliło przez wcześniejsze 2 dni. upssss...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27766

Guest
Takze noo ...
6179dc7848e33b85432b84fe1f12b4c8.png

42e444ae4caa98abb6b65049aeaeebfd.png

fad87ac895543200cf7745b47be39561.png

Znalazłoby sie duzo wiecej albo na co komu cos udawaniac. Wiec tomaszku nie zaczynam do nikogo pierwszy sapac nigdy takze skoro sam wpuszczasz 5 godzinne zapałki do miast do daruj sb sapy w moja strone
 

DeletedUser27766

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nigdy nie zrozumiem chwalenia się ubitym wojskiem , przecież to o niczym nie świadczy :) Mi ubijają wojo i ja innym też , normalne :)

Ok. też Wam wbije w środek , postawie mur 25 i zawale deffem i będę kozak :)

Po za tym z kim walczycie oprócz nas pijani ? :)
 

DeletedUser27766

Guest
Nigdy nie zrozumiem chwalenia się ubitym wojskiem , przecież to o niczym nie świadczy :) Mi ubijają wojo i ja innym też , normalne :)

Ok. też Wam wbije w środek , postawie mur 25 i zawale deffem i będę kozak :)

Po za tym z kim walczycie oprócz nas pijani ? :)


No wlasnie tylko z wami i niby luzaki słabo w sumie ale co ja na to moge

Co do wbicia w srodek to traktuje ta wioche jako fabryke punktow bo glownie tam je nabijam a co do was to macie tyle miast dawno powinniscie juz sprobowac mi ja buchnac skoro potraficie tam cos kleic polecenia :)

Akurat ten swiat nie kipi od wysokiego poziomu a dobrych grajkow mozna policzyc na palcach w kazdym sojuszu wiec to mowi raczej samo za siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wlasnie tylko z wami i niby luzaki słabo w sumie ale co ja na to moge

No właśnie , jest Was 59 , a Nas 9
Po za tym mamy jeszcze jakieś ukąszenia od bobrów , których jest też dużo więcej i nie żebym się żalił , a wręcz przeciwnie pasuje mi taki układ , tylko nie rozumiem tego górowania , cwaniactwa skoro tak naprawdę nic nie gracie , cała Wasza gra polega na szukaniu nieaktywnych , albo bicie pojedynczych wioch norge lub fresha gdzie praktycznie nie ma możliwości obrony. Także dzioby w kubeł i zorganizujcie coś fajnego :)
 

DeletedUser27766

Guest
No właśnie , jest Was 59 , a Nas 9
Po za tym mamy jeszcze jakieś ukąszenia od bobrów , których jest też dużo więcej i nie żebym się żalił , a wręcz przeciwnie pasuje mi taki układ , tylko nie rozumiem tego górowania , cwaniactwa skoro tak naprawdę nic nie gracie , cała Wasza gra polega na szukaniu nieaktywnych , albo bicie pojedynczych wioch norge lub fresha gdzie praktycznie nie ma możliwości obrony. Także dzioby w kubeł i zorganizujcie coś fajnego :)

Juz pisalem ze grajkow mozna policzyc na palcach w kazdym sojuszu powoli lecimy dołem stopniowo ogarniamy wlasny teren i zabieramy wam te wiochy za jakis czas powinna sie zaczac jaka lepsza gierka na umiejetnosci. Ale tez tutaj nawet pw na paliki brakuje wiec raczej najwyklejsze wbijanie na wyspy. Co do szukania niekatywnych to ten Wasz nowy mamut wyslalm osattnio chyba z 10 kolonow i szukal zeby wbic sie na niekatywnego do tego na moralach wiec to samo pokazuje do jakiego znizacie sie poziomu . Morale to bzdura

Do tego własciwie robicie doklaadnie to samo nie pchacie do przodu tylko robicie pokazy synchro gdzie mozna je nawet robic z branderami bo jestescie tak zbici :).
Wybieracie jakies niebieskie kropki w Waszym centrum to tyle

Was 10 u nas moze mniej nawet bedzie na froncie jak do was przyjdziemy blizej wtedy okaze sie kto jak naprawde gra gdzie oboje bedziemy mieli rowne szanse i mozliwosci .
Jedyna roznica to ze my mamy ludzi co beda slali defa ale was w sumie defuja luzacy takze nie widze roznicy 59vs10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do mamuta to będzie grał normalnie , ale jakoś zacząć musi :)
No nic , skoro nie ma różnicy to zapraszamy :)
Co do sklejania poleceń to widziałem Wasze na naszych byłych graczach , no rewelacji nie było. Obecnie chyba tylko cichego podbijamy bo go tutaj najwięcej. Także czekam na rozwój wydarzeń :)
 

DeletedUser11474

Guest
haha mastares chyba troche wiecej u Ciebie pw dzis dostalem,,,;))) niechce mi sie szukac rapkow wkleilem na forum ;) zapytaj sojusznikow to Ci przekleja ;)
 

DeletedUser11474

Guest
druga sprawa to mam gdzies rapek ze szpiega u exu u nas na wyspie ....;) calkiem ladnie poskladal sobie deffa majac tyle deffa to mozna sobie kozaczyc ....;)


e98f02c44c5daffb4166abf77cb50261.png
 

DeletedUser27766

Guest
haha mastares chyba troche wiecej u Ciebie pw dzis dostalem,,,;))) niechce mi sie szukac rapkow wkleilem na forum ;) zapytaj sojusznikow to Ci przekleja ;)
Wiem , specjalnie tak jak mowielm podwojne odpalilem pw a woja to tu i tak nie odbudowywuje bo sie nie traci bede chyba czesciej tak latal do cb i na wymiane bo to chyba najlepszy sposob na pkt tutaj :p
 
Do góry