Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28385

Guest
Co 10 minut czy raz dziennie?
Zobacz kto zaczął latanie fejkami to po 1, wtedy się odezwij Ferronesku, bo to że Was nie było, a potem odbijaliście wszystko co było Was pogrążyło;)
A teraz wciskanie ludziom kitu coby z twarzą wyjść
 

DeletedUser23053

Guest
jakoś nie odczuwam presji mimo że jeden zostałem.
Od rana taka sekwencja - atak - czar - w nogi. chyba zacznę podstawiać po kilkadziesiąt procków, żeby klocki ubijać
 

DeletedUser28385

Guest
jakoś inni nie widzieli u nas problemów w tym że wy napierdzielacie po 100 proc 24h ;)
zmieńcie regulamin i wprowadźcie zakaz ataków których picipek tak bardzo nie lubi oraz cały sojusz i te wasze zasady- zacytuję boberka- co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ;)

a teraz się kiś i walcz z szarakami :D nawet udało ci się coś podbić :) umęczyłeś się pewnie z synchro i palce ci się spociły :p tym o którym tyle opowiadałeś a nikt go na oczy nie widział :)

mieliście latane jak sami lataliście i takie taktyki stworzyliście, co wiele osób potwierdza na Twój temat że tak grasz. A później idiotke robisz z sb i udajesz pokrzywdzoną
tyle w temacie, nie twórz dalej swoich bajeczek:D
jedyną osobą, która na żywca przejmowała Prosiaki byłem ja, ewentualnie z Twoją małą pomocą i Patiuli, ale na synchro liczyć to cud i tak był. Bo wsparcie 5 sekund po kolonie to nie jest synchro mająć 10 prób i 20 miast w poblizu...
Dziękuję, przejmuje co mi zabraliście, wracam na stare śmieci, które musiałem opuścić
 

DeletedUser26021

Guest
Babcia zaczęła latać po 100 procków jakoś 5 miesięcy temu. Co innego nie być a mieć 980 ataków i nie móc wejść na apke ;) Oczywiście pełne paczki 4 harpii co by nie było Kubusiu.
 

DeletedUser28385

Guest
na Ty nie przeszliśmy, chyba że podasz swoje imię ;)
bo Prosiaki są złe, a Asica nie lata i bajek nie tworzy hehehe
Co innego latać sprawdzić 2-3 razy dziennie czy ktoś jest, a co innego atakować coby umilić życie komuś dzień i noc co 10 minut doskonale wiedząc że ktoś pilnuje i wchodzi na apke;)
 

DeletedUser23967

Guest
Jedyną osobą w prosiakach która miała jaja to babcia Avivka ;) i potrafiła co 5 minut zapitalać ataczkiem a nie czekać aż kogoś nie będzie, od łowców trupów był kel i konrad :p oraz picipek miłosnik latania kolonami na 40 procach w nocy :D na zasadzie a nóż się uda :p
i Kubusiu nie wiem o co masz taki ból pupy i czy ty się chwalisz czy się żalisz
miłej zabawy :D
 

DeletedUser11474

Guest
Jedyną osobą w prosiakach która miała jaja to babcia Avivka ;) i potrafiła co 5 minut zapitalać ataczkiem a nie czekać aż kogoś nie będzie, od łowców trupów był kel i konrad :p oraz picipek miłosnik latania kolonami na 40 procach w nocy :D na zasadzie a nóż się uda :p
i Kubusiu nie wiem o co masz taki ból pupy i czy ty się chwalisz czy się żalisz
miłej zabawy :D


aviva dobry gracz pewnie wiekszosc zna jej nick bardziej rozpoznawalny ...ale asiu obawiam sie ze nie ma jaj njak na kobiete przystalo....;)))))
 

DeletedUser28385

Guest
Jedyną osobą w prosiakach która miała jaja to babcia Avivka ;) i potrafiła co 5 minut zapitalać ataczkiem a nie czekać aż kogoś nie będzie, od łowców trupów był kel i konrad :p oraz picipek miłosnik latania kolonami na 40 procach w nocy :D na zasadzie a nóż się uda :p
i Kubusiu nie wiem o co masz taki ból pupy i czy ty się chwalisz czy się żalisz
miłej zabawy :D

hmmm to chwalisz czy ganisz te fejki? Bo płaczesz o fejki, sama fejkując, a teraz chwalisz hah
i tu wyszła prawdziwa twarz Asiczki :)

PS: Łowca trupów jak Ty?
 

DeletedUser23967

Guest
popisałeś już sobie Kubuś to teraz siup pod kamyk spowrotem :D

aviva dobry gracz pewnie wiekszosc zna jej nick bardziej rozpoznawalny ...ale asiu obawiam sie ze nie ma jaj njak na kobiete przystalo....;)))))

dlatego siedziała w pampersach z 500-1k birem koło nas zeby te pożyczone od kolegów były czymś podtrzymywane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
haha czepiasz sie ;) playa nie stracila wiochy ,nie fejkuje ,gra czysto a ze sie obstawia nic dziwnego ...kazdy styl gry dopasowywuje do czasu jaki moze poswiecic na gre ;)
 

DeletedUser11474

Guest
masz sporo czasu wstajesz na alarmy to po co sie obstawiac ....brakuje czasu wstawiasz deffa ,to normalne, zaoszczedzisz czas kolegow/kolezanek z sojuszu nie beda musieli odbijac i odrabiac woja ...
 

DeletedUser23967

Guest
masz sporo czasu wstajesz na alarmy to po co sie obstawiac ....brakuje czasu wstawiasz deffa ,to normalne, zaoszczedzisz czas kolegow/kolezanek z sojuszu nie beda musieli odbijac i odrabiac woja ...
no i widzisz tu zaczyna się śmiesznie bo jak ktoś z zadefowanego na puste lata 100 proc to dla świnek to atak, jak latasz do nich tym samym to dla nich fejk i wkurzanie aktywnych :p to teraz ogarnij ich tok rozumowania :) mi to nie przeszkadzało ze latała od 6-22, oni wiecznie płacz że to fejki nawet jak raz dziennie się oblot po wyspach zrobiło :p

Gdyby nie babcia to bysmy z nudy umarli już dawno temu :D

jak chcieli kręcić sloty na festynach to mogli napisać że grają na pokojowego osadnika i nie zaczepiać też ;) bo żeby domek pobudować to trochę lipa zabijać grę i jedynie potrafić akcję na 500 fejków z zamulaczami puszczać i się podniecać ze tylko tak potrafili miasto na całej swojej wyspie zabrać które de facto i tak stało tylko z tym co było w mieście od samego początku bez stałek :p
miłego wieczoru
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry