Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Te puste przeloty może na tą rdzę trochę pomogły.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26558

Guest
zimno sie zrobiło,w wielkich aglomeracjach powrocił problem smogu,to mozna zauwazyc delikatne "przeprowadzki na peryferia"...tylko czy,aby to sprawka wspomnianego smogu była
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Jak tam słoneczka jakieś nowe morza przekolorowane na niebiesko? Dzieję się coś wartego uwagi oprócz tego, ze nasz Hopciu ma zamiar Top agreski zostać?
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Hopek spełnił dzisiaj swój największy życiowy cel, czy tam jest w trakcie jego spełniania, więc chyba można już zamykać Grepo i się rozejść :)
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Jak tam słoneczka jakieś nowe morza przekolorowane na niebiesko? Dzieję się coś wartego uwagi oprócz tego, ze nasz Hopciu ma zamiar Top agreski zostać?
smiley_emoticons_grin.gif
hopek top agreska - świat spadł na psy jak defowiec bawi się w agresje
 

DeletedUser3480

Guest
no proszę co się dzieje.

ale doszły mnie słuchy że będzie się z wami biła sigma :) już mi lucek konto chce wlulić.
do tego jeszcze kilka innych sojuszu ruszy na was i może będzie zabawa
 

DeletedUser29075

Guest
E tam agreska, chciałem wrażeń trochę, myślałem że defekt da radę coś mi zapewnić a tam jedyne co to, to kabaret zastałem.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Przerobiłem się z powrotem na deffa i czekam aż mi ktoś z punktami przypłynie
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser9983

Guest
no proszę co się dzieje.

ale doszły mnie słuchy że będzie się z wami biła sigma :)
do tego jeszcze kilka innych sojuszu ruszy na was i może będzie zabawa

Ty masz zawsze info z pierwszej ręki więc dzięki za info.. Czyżby skończyło się po "gmartowemu"??
 

DeletedUser26271

Guest
no proszę co się dzieje.

ale doszły mnie słuchy że będzie się z wami biła sigma :) już mi lucek konto chce wlulić.
do tego jeszcze kilka innych sojuszu ruszy na was i może będzie zabawa

Sigma nie jest sojuszem który wbija nóż w plecy swoim paktowiczą i szykuje coś za plecami i z naszej strony nie prowadzimy żadnych ruchów które by do tego zmierzały co więcej nie chce nam się wierzyć że nasz paktowicz z poprzedniego świata z którym współpraca nam się układała zawsze dobrze robiła to samo mimo sygnałów od osób trzecich że niby oni się do tego już szykują , jeżeli jedna ze stron mimo ustaleń robiła by coś po cichu znaczy się że gracze którzy prowadzą te sojusze nie mają honoru ani szacunku do samych siebie jako gracza i człowieka w życiu prywatnym i tu my obiekcji nie mamy mimo paru krzykaczy na forach którzy do tego dążą jak również poprzez paru grajków na appolonii którzy prywatne cele przekładają nad słowem i honorem liderów tych sojuszy
 

DeletedUser8468

Guest
Sigma nie jest sojuszem który wbija nóż w plecy swoim paktowiczą i szykuje coś za plecami i z naszej strony nie prowadzimy żadnych ruchów które by do tego zmierzały co więcej nie chce nam się wierzyć że nasz paktowicz z poprzedniego świata z którym współpraca nam się układała zawsze dobrze robiła to samo mimo sygnałów od osób trzecich że niby oni się do tego już szykują , jeżeli jedna ze stron mimo ustaleń robiła by coś po cichu znaczy się że gracze którzy prowadzą te sojusze nie mają honoru ani szacunku do samych siebie jako gracza i człowieka w życiu prywatnym i tu my obiekcji nie mamy mimo paru krzykaczy na forach którzy do tego dążą jak również poprzez paru grajków na appolonii którzy prywatne cele przekładają nad słowem i honorem liderów tych sojuszy

No nie mówcie że życie prywatne ma coś wspólnego z gierką :) bo uznam że trzeba to zgłosić do jakiejś instytucji .
Zawsze mi sie wydawało że takie Grepolis to raczej rozrywka a życie to już całkiem co innego .
 

DeletedUser9983

Guest
Sigma nie jest sojuszem który wbija nóż w plecy swoim paktowiczą i szykuje coś za plecami i z naszej strony nie prowadzimy żadnych ruchów które by do tego zmierzały co więcej nie chce nam się wierzyć że nasz paktowicz z poprzedniego świata z którym współpraca nam się układała zawsze dobrze robiła to samo mimo sygnałów od osób trzecich że niby oni się do tego już szykują , jeżeli jedna ze stron mimo ustaleń robiła by coś po cichu znaczy się że gracze którzy prowadzą te sojusze nie mają honoru ani szacunku do samych siebie jako gracza i człowieka w życiu prywatnym i tu my obiekcji nie mamy mimo paru krzykaczy na forach którzy do tego dążą jak również poprzez paru grajków na appolonii którzy prywatne cele przekładają nad słowem i honorem liderów tych sojuszy


Nigdy nie siłowałeś się z kumplem na rękę?? Nigdy nie grałeś w piłkę z kolegami z klasy i mimo, że ich bardzo lubiłeś to chciałeś udowodnić, że jesteś lepszy? A po wszystkim podawaliście sobie dłoń i przyjaciel z przeciwnej drużyny podchodził do Ciebie i mówił "Dobrzy mecz i ładna bramka"??
 

DeletedUser26271

Guest
jakubkrak bardzo mi przykro ale nigdy nie siłowałam się z kumplem na rękę ani nie grałam w piłkę nożną
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Sigma nie jest sojuszem który wbija nóż w plecy swoim paktowiczą i szykuje coś za plecami i z naszej strony nie prowadzimy żadnych ruchów które by do tego zmierzały co więcej nie chce nam się wierzyć że nasz paktowicz z poprzedniego świata z którym współpraca nam się układała zawsze dobrze robiła to samo mimo sygnałów od osób trzecich że niby oni się do tego już szykują , jeżeli jedna ze stron mimo ustaleń robiła by coś po cichu znaczy się że gracze którzy prowadzą te sojusze nie mają honoru ani szacunku do samych siebie jako gracza i człowieka w życiu prywatnym i tu my obiekcji nie mamy mimo paru krzykaczy na forach którzy do tego dążą jak również poprzez paru grajków na appolonii którzy prywatne cele przekładają nad słowem i honorem liderów tych sojuszy
ok czyli mnie wkręcają bym wrócił do gry cwaniaki
 

DeletedUser9983

Guest
jakubkrak bardzo mi przykro ale nigdy nie siłowałam się z kumplem na rękę ani nie grałam w piłkę nożną
smiley_emoticons_biggrin.gif

To przykre.. A frotka Cię nie uwiera albo leginsy się nie wrzynają??? Stary jesteś facetem a nigdy nie rywalizowałeś z kolegami?? Tak czysto sportowo?? Np. Kto pierwszy do tego słupa??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry