Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Już wkrótce start Apolloni, jak zwykle zapraszam do rozmów na każdy temat związany z tym światem ;)
 

DeletedUser27365

Guest
Apollonia rusza jutro a temat jest więc zaczynamy dyskusje :)
Pierwsze moje pytanie standard rusza ktoś interesujących? Czy same noby tak jak na Zakintos było.
Drugie pytanie dlaczego IV Generacji ?:p
 

DeletedUser5

Guest
krews11, wyprzedziłeś mnie w tworzeniu tematu, ale jak się tak łatwo nie poddaję :D Generacje to po prostu podział światów zgodnie z literami w alfabecie ;) Zaczynamy znów od litery A, więc czas na kolejną generację.
 

DeletedUser27365

Guest
Aaa ja zawsze myślałem że to o szybkość chodzi że 3 generacja to jakieś szybkie a pierwszej to wolne :p
No nie zmienia to że mój post 1 min wcześniej był a tak wogóle czekałem że się wbić tu przed ciebie bo zakładką od sojuszu się zająłeś :)
Oraz żeby nie schodzić z tematu to myślę że wbije więcej niż ostatnio gdzie po dniu było 300 osób.
 

DeletedUser16352

Guest
Też sobie wejdę po małej przerwie,może ktoś przygarnie "kropka" do sojuszu :)
 
na razie cicho na temat jakichś ekip mających tu grać...zobaczymy w najbliższych dniach
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser16352

Guest
Na pewno kilku pro graczy wejdzie pomimo tego że są morale :)
 

DeletedUser4387

Guest
ja się poprzyglądam na forum tym razem. Dla mnie za wcześnie na ostre granie.

ale będę kibicował tym którzy skopią tyłek szeryfowi

Życzę powodzenia wszystkim w tej walce :D Będziecie musieli się przeokrutnie napocić :D
 

DeletedUser23685

Guest
Wbije sobie dla złotka, a potem może na moralach kogoś będę irytował ;V
 

DeletedUser22713

Guest
Idę sprzedawać surki na złoto, dla słupów promocja +20%, dla tych najwyższych może nawet z 40%
 
Do góry