Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26311

Guest
Właśnie tu jest clou całej sytuacji na FO, widzicie swój świat, swoje straty, swoje problemy z moralowcami, tylko wy macie rację, wam jest najgorzej na świecie, tylko wy biedactwa macie czerwień dookoła, nie macie z nikim paktów/ponów, wiecznie macie z czymś problemy,
Clou całej opisanej sytuacji jest w tym, że Wy macie dokładnie tak samo, tylko Was jest więcej na FO i głośniej krzyczycie
 
nie trafia do mnie argumentacja, którą przytaczają gracze sigmy. Gradobicie wynika raczej z faktu, iż macie problemy z normalnym przejęciem, nazwijmy to po prostu efektem frustracji. I gadajcie sobie co chcecie, jak wspomniałem kiedyś - sami gradem będziecie obrywać wszędzie.

Nie rozumiem tego Waszego oburzenia. Też nie lubię jak ktoś na mnie z gradem leci i sam raczej tego nie robię, ale z tą słabością to pojechaliście jak niektórzy z honorem. Wskakuje czerwona kropka na wyspę, niemal zawsze stawia murek na maks za złoto i co 2 dni lata po wyspie z katami więc chyba oczywistym jest, że żeby zając takiego delikwenta, z 13k robi się wiochę 3k, żeby zamiast pakować złoto i sure w wojsko, pakował jeszcze więcej złota w murek, a surkę w budynki, czyż nie ? czy ktoś lata po Waszych wyspach i gruzuje Wam wioski ? raczej nie sądzę, chociaż na pewno takie ataki się zdarzają, to nazwałbym to raczej delikatnym ubytkiem niż gruzowaniem. Skoro grad jest fuj i be i jest oznaką słabości, to oznaką czego jest podbijanie wioski na czerwonej wyspie i wstawianie na nią zawodnika, którego jedyną umiejętnością jest to, że wszyscy mają na nim niskie morale ? Dla mnie jedno i drugie jest denerwujące, ale tak nam ta giereczka wyewoluowała. Niestety, rozgrywka staje się coraz mniej przyjemna, a dodając do tego to co się dzieje z ludźmi to jest to raczej mój ostatni świat (wiem, że to mało kogo obchodzi, ale tak sobie chciałem nadmienić :p).
skoro sam nie lubisz jak ktoś lata po Tobie gradem i sam tego nie robisz to dlaczego usprawiedliwiasz działania swojego sojuszu? to troszkę bez sensu, w takim razie co można powiedzieć o sadyście, który udaje obrońcę praw zwierząt, a tak naprawdę te zwierzęta maltretuje? może skrajne porównanie, ale chodzi tu raczej o sedno sprawy..sam sobie zaprzeczasz
smiley_emoticons_irre.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
widze sporo osob poleciało na nowy swiat
pewnie za chwile sie zacznie "nie mam czasu real"
 

DeletedUser26311

Guest
nie trafia do mnie argumentacja, którą przytaczają gracze sigmy. Gradobicie wynika raczej z faktu, iż macie problemy z normalnym przejęciem, nazwijmy to po prostu efektem frustracji. I gadajcie sobie co chcecie, jak wspomniałem kiedyś - sami gradem będziecie obrywać wszędzie.


skoro sam nie lubisz jak ktoś lata po Tobie gradem i sam tego nie robisz to dlaczego usprawiedliwiasz działania swojego sojuszu? to troszkę bez sensu, w takim razie co można powiedzieć o sadyście, który udaje obrońcę praw zwierząt, a tak naprawdę te zwierzęta maltretuje? może skrajne porównanie, ale chodzi tu raczej o sedno sprawy..sam sobie zaprzeczasz
smiley_emoticons_irre.gif

Chyba nie zrozumiałeś tego porównania, albo nie zrozumiałeś o czym mówiłem. Jakoś mnie to jednak nie dziwi patrząc na poziom Twoich poprzednich postów.
 

DeletedUser24372

Guest
Nie ma co się dziwić, on nawet wioski gruzowac nie umie więc czego Ty LiuBei tu oczekujesz :)
 
Nie ma co się dziwić, on nawet wioski gruzowac nie umie więc czego Ty LiuBei tu oczekujesz :)
Rzeczywiście znasz się na ludziach jak mało kto
smiley_emoticons_lol.gif
i taki słaby, nie potrafiący grać szaraczek zabiera Wam miasta, a dziś zabrał kolejne. oczywiście za chwilę powiecie, że nieaktywny to był i takie tam sratatata, Brawo ty
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Chyba nie zrozumiałeś tego porównania, albo nie zrozumiałeś o czym mówiłem. Jakoś mnie to jednak nie dziwi patrząc na poziom Twoich poprzednich postów.
Patrząc na Twoje poprzednie posty to nasuwa mi się pewne przysłowie: 'im kto mniej wart tym wyżej głowę nosi'. I jakoś ten Twój ostatni post mnie nie dziwi
 
Trochę wstyd byłoby z dwoma wioskami szaraka walnąć
Nie zamierzam pójść w szare, to wasza ulubiona strategia :D
Mając jedno miasto, zabrałem wam, a wy się od początku bez skutku dobijacie. Szczerzycie się na forum, a sami pchacie deff w dziwnych ilościach na moje bunty. Niedługo pół sojuszu tam wstawicie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Rzeczywiście znasz się na ludziach jak mało kto
smiley_emoticons_lol.gif
i taki słaby, nie potrafiący grać szaraczek zabiera Wam miasta, a dziś zabrał kolejne. oczywiście za chwilę powiecie, że nieaktywny to był i takie tam sratatata, Brawo ty
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Zabierz mi miasto, masz przeciezz blisko to zmienię o Tobie zdanie, tyle że na mnie to kolona boisz się nawet posłać :)
Dostaniesz gniewem w katy to cofasz atak, zlocisz katy i wracasz, fajna zabawa :)
 
Zabierz mi miasto, masz przeciezz blisko to zmienię o Tobie zdanie, tyle że na mnie to kolona boisz się nawet posłać :)
Dostaniesz gniewem w katy to cofasz atak, zlocisz katy i wracasz, fajna zabawa :)
Słuchaj, to, że wbiłem gdzieś bunt nie zawsze oznacza, że na dane miasto popłynę kolonem, wbiłem wiele innych buntów i miałem w tej kwestii duży komfort - zresztą 2 wiochy wam dziś zabrałem. Jeśli myślisz, że ja się ciebie boję, to jesteś w dużym błędzie, nie jesteś jakimś wyjątkowym graczem, top 1 jeden nie robi na mnie wrażenia, na Apolonii jest wielu lepszych od ciebie, między innymi w waszych sojuszach. ale jak chcesz...to żyj w przekonaniu, że się ciebie boję...lepiej?
 
Do góry