Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Adaś szkoda karmić forumowego Trolla :)
Kiedy pierwsze miasto tracisz?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Wiecie co mi w tym świecie będzie się podobało?, że wpadnie sporo super ekip z mało wymagających światów, którzy jak Laxia obrośli w piórka na jednym świecie robiąc ranking top po roku gry i dostaną tu ostre lanie bo będą tu grać wszyscy najlepsi a to siłą rzeczy sprawi, że większość super ekip czeka lanie albo wchłonięcie. Także to może być traumatyczny świat dla wielu "najlepszych". Głównie mówię o gwiazdach jednego świata.
 
Wiecie co mi w tym świecie będzie się podobało?, że wpadnie sporo super ekip z mało wymagających światów, którzy jak Laxia obrośli w piórka na jednym świecie robiąc ranking top po roku gry i dostaną tu ostre lanie bo będą tu grać wszyscy najlepsi a to siłą rzeczy sprawi, że większość super ekip czeka lanie albo wchłonięcie. Także to może być traumatyczny świat dla wielu "najlepszych". Głównie mówię o gwiazdach jednego świata.

Obawiam się ,że Ci najlepsi(super ekipy) będą mieli Ciebie na celowniku
 

DeletedUser11474

Guest
Wiecie co mi w tym świecie będzie się podobało?, że wpadnie sporo super ekip z mało wymagających światów, którzy jak Laxia obrośli w piórka na jednym świecie robiąc ranking top po roku gry i dostaną tu ostre lanie bo będą tu grać wszyscy najlepsi a to siłą rzeczy sprawi, że większość super ekip czeka lanie albo wchłonięcie. Także to może być traumatyczny świat dla wielu "najlepszych". Głównie mówię o gwiazdach jednego świata.


haha;))))) patrzac na gonnos to masz na mysli siebie?;)
 

DeletedUser31082

Guest
haha;))))) patrzac na gonnos to masz na mysli siebie?;)

Kto wie a może Ciebie? może mnie? to się zobaczy, nie znam Cie.

Ale nie baw się w laxie i nie fejkuj mnie o 2 w nocy wiele razy co jakiś czas bo to jest żałosne i myślałem, że tacy ludzie jak laxia już wygineli na gp.

Mam też nadzieję, że na nowym świecie będą walki realne a nie na fejkowanie aczkolwiek juz zaczynam mieć obawy co do niektórych osób ale liczę na poprawę.
 

DeletedUser28762

Guest
Kto wie a może Ciebie? może mnie? to się zobaczy, nie znam Cie.

Ale nie baw się w laxie i nie fejkuj mnie o 2 w nocy wiele razy co jakiś czas bo to jest żałosne i myślałem, że tacy ludzie jak laxia już wygineli na gp.

Mam też nadzieję, że na nowym świecie będą walki realne a nie na fejkowanie aczkolwiek juz zaczynam mieć obawy co do niektórych osób ale liczę na poprawę.
Turek a Tb się coś pomieszało w głowie ?
Jak nie znasz Tomaszka a kto spuścił Ci manto i na żywca straciłeś 4 wiochy....
Mówią że skleroza nie boli
Jaką tym razem obierasz taktykę??? Taką jak zawsze że idziesz na front stawiasz mury i defuje Cię caly sojusz ??
Nawet to Ci nie pomoże.
 

DeletedUser30330

Guest
Turek a Tb się coś pomieszało w głowie ?
Jak nie znasz Tomaszka a kto spuścił Ci manto i na żywca straciłeś 4 wiochy....
Mówią że skleroza nie boli
Jaką tym razem obierasz taktykę??? Taką jak zawsze że idziesz na front stawiasz mury i defuje Cię caly sojusz ??
Nawet to Ci nie pomoże.

Tobie tym bardziej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry