Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

dobrze ze jestescie tacy slabi ze was juz nie ma, takie scieki to moga grac w szachy hahahaha , dawaj rózowy nastepny i dawaj laski bo fajnie sie po tobie lata, ale ty lubisz jak po tobie lata kacperek i shock hahah, cieplo wam wtedy czy ślisko?

Eh myślałem że zdążę wrócić zanim ta ameba będzie odpoczywać i teraz zastanawiam się czy warto coś tu w ogóle dodawać bo wątpię żebyś zrozumiał :)
Po pierwsze nie ma mnie na messynie ponieważ oddałem miasta na wieść o podpisaniu paktu z VVV Ze względu na to własnie jacy tam ludzie grają między innymi ty jak i vilkord(człowiek tysiąc wymówek, dostałem kolona bo nie chce mi się grac zabraliście miasto bo to palik bo to tamto zawsze szczęka najwięcej już drugi świat) czy mulard... Generalnie twoje wypowiedzi obrazują cały poziom VVV.
My możemy grać w szachy pytanie czy ty był byś wstanie czy by to nie był za duży wysiłek dla twojej głowy :p
Jeżeli chcesz leczyć kompleksy i pokazać skila gram na m34 skończyła mi się ochronka mam 10 miast tak więc masz szansę coś zrobić bo ty masz ok 100 :)
I tak naprawdę co jedynie potrafisz to budować murki i puszczać fejki :)
jeżeli chodzi o kolony to nie masz pojęcia o ich wstawianiu jednego dnia"Ejwen" Pokazała mi jak boski ziółek kolony pcha o ile pamiętam 30 na dnie z tego 10 kolonów o własny deff rozbity ale czego można się spodziewać o podopiecznym mularda. Zabrać mulardowi złoto i nie zostaje nic z człowieka.
Zastanawiam się czy ty wiesz w ogóle co to LGBT?
Niestety nie pogadamy :)
Nie pozdrawiam.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie no, niektórzy gracze są spoko jesli chcodzi o umiejętności ale no ja się nie znam bo słaby jestem
 

DeletedUser32016

Guest
Ogarnij się ok? Ziołek lepiej wie jak sie gra i nie można jego zachowaniu nic zarzucić
 

DeletedUser33022

Guest
kompani.gif
ODDAWAĆ MIECZYKI !!!
pojedynek.gif
 
Widze tu jest bardziej "ciekawsza " dyskusja.
TVP , TVN od GW przez obłudnika powszechnego po GaPolnie( Gazeta POlska) ) to 1 i ten sam front dezinformacji. Niestety, ale Trwam również się wpisuje( fajnie, że jest Msza, ale to nie jest istota ). Ale tam to przynajmniej jest ratunek , bo słuchacze/widzowie widzą tą obłudę jaka tam od dobrych kilku lat panuje, bo dzwonią i sie dopytują .
 
Widze tu jest bardziej "ciekawsza " dyskusja.
TVP , TVN od GW przez obłudnika powszechnego po GaPolnie( Gazeta POlska) ) to 1 i ten sam front dezinformacji. Niestety, ale Trwam również się wpisuje( fajnie, że jest Msza, ale to nie jest istota ). Ale tam to przynajmniej jest ratunek , bo słuchacze/widzowie widzą tą obłudę jaka tam od dobrych kilku lat panuje, bo dzwonią i sie dopytują .
wystarczyło napisać cała grupa Agora SA:D
 
No teraz wiecie przez co przechodziłem przez ostatnie miesiące musząc go znosić ale cierpliwość ma granice xd

i jeszcze pomagałeś temu super graczowi w uprzykrzaniu mi życia dzień w dzień od 5 do 24 a potem od 1 do 5.... i potem się taki mógł pochwalić, jak to mi zabrał z Wielkim Saliszem wioski.... i nieważne, że zanim w końcu wstawili mi kolona, to najpierw utopili ich i rozwaliłam im ich z ponad 180... łącznie a zabrali później 30 wiosek, kiedy ileś dni z rzędu nie dali mi spać lejąc w 9 osób mnie 1 przez cały dzionek :D albo hm... w momencie gdy straciłam wojsko na obronę kogoś, kto się po prostu poddał i od kogo nawet nie miałam info, że leci kolon, a leciałam na ślepo...

Oj... pochwalić się mógł, że mi zabrał wioski, a ja mogłam się pośmiać ile dni mu zajęło to zabieranie i ile utopionych czy rozwalonych kolonów cofką wcześniej na to poszło xDDDD
 

DeletedUser32016

Guest
Nie płacz bo chyba dawno Ci wioski nie zabrałem. Ja latałem gdy mi się chciało, a częściej mi się nie chciało
 
Nie płacz bo chyba dawno Ci wioski nie zabrałem. Ja latałem gdy mi się chciało, a częściej mi się nie chciało

Nie płaczę, śmieje się tylko no... :D żal mi trochę tylko, że zabrał je wyłącznie poprzez zmęczenie psychiczne mojej osoby i tylko i wyłącznie :D

ale bywa... taka gra. :D A jak teraz sprawdziłam na murku mam po stronie wywalonych z Waszej koalicji kolonów z ok 200 łącznie :)

ja mam nadzieję, że tu nie o mnie mowa :<

nie... o Astrze.... Mojej Dziewczynie na niby z grepolis XDDDDDDDDDDD
 
Super, jesteś wybitna bo ziółka topiłaś

nie wiem czy to bycie wybitnym. I uwierz mi... nie uważam się za taką... :) po prostu też nie uważam za wybitne chwalenie się umiejętnościami, gdy za tym jak się gra przemawia w dużej mierze złoto i ilość graczy w ekipie :D i nie pije teraz do Ciebie. Bo już ustaliliśmy, że w sumie podziwiałam Twoje synchro.
 

DeletedUser32016

Guest
pierwsza osoba nie hejtująca mnie na messynie, nice


w sensie wpisem na fo xdddddddddd
 
Do góry