Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Najbardziej śmieszą mnie ludzię którzy gadają na jakiś sojusz, że kozaczy na forum; Gdzie z tego sojuszu praktycznie żadna osoba na forum nic się nie wypowiedziała tylko osoba z innego sojuszu; no ale jak macie takie shizy już na naszym punkcie to ok;

"Nawet największy optymista w szeregach wroga staje się pesymistą, gdy widzi skład naszego sojuszu, bo wie, że ten świat wygra Święta Inkwyzycja. Prosimy nie składać broni tylko próbować nam przeszkodzić. Ostrzegamy jednak, że będzie to syzyfowa praca. " XD musiałem

Do tego przypatrz się się na ruchomy; gdzie ty widzisz więcej niż dwa sojusze? Do nikogo wysyłane nie było tylko wrzucone na forum nawet massów i fejkować ludzi nie było trzeba; Weź ty już tomuś na tym forum nic nie pisz, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.

EDIT: Skończył się event, ale i tak typy napiszą że lecą na PW na okupke z wieżą; XDXDXDDXDX przecież wy na serio traktowaliście te okupke, że można ją odbić w 5 sojuszy, no ale nie wyszło to wymyślmy jak się wybronić przed takim faktem;
Poczytaj forum jak sparcik, albo pepe chwalą się ile nam okupacji nie włożyli, a następnego dnia następuje zerowanie. Okupacja była wpisana dla chętnych, kto poleciał ten poleciał. Nikt nie sądził, że jest ona do odbicia, a z tego co pamiętam nic o wieży wzmianki nie było. Brakuje wam pokory i to was zgubi.
 

DeletedUser30020

Guest
Przecież napisałem że sie nie da być top 1 bez wydawania pieniędzy, bo co z tego że bez wydawania kaski zrobie 10 pak mita w ciągu całego evetnu (biore pod uwagę ostatni event, gdzie składniki i receptury to kwestia szczęscia) a osoba która kupi sobie złoto będzie miała 100 pak mita. (liczby są dla zobrazowania problemu jaką przewage tworzy złoto) To jak być top 1 bo za bardzo tego nie rozumiem?
 

DeletedUser33842

Guest
Poczytaj forum jak sparcik, albo pepe chwalą się ile nam okupacji nie włożyli, a następnego dnia następuje zerowanie. Okupacja była wpisana dla chętnych, kto poleciał ten poleciał. Nikt nie sądził, że jest ona do odbicia, a z tego co pamiętam nic o wieży wzmianki nie było. Brakuje wam pokory i to was zgubi.
Winny się tłumaczy.
Przecież napisałem że sie nie da być top 1 bez wydawania pieniędzy, bo co z tego że bez wydawania kaski zrobie 10 pak mita w ciągu całego evetnu (biore pod uwagę ostatni event, gdzie składniki i receptury to kwestia szczęscia) a osoba która kupi sobie złoto będzie miała 100 pak mita. (liczby są dla zobrazowania problemu jaką przewage tworzy złoto) To jak być top 1 bo za bardzo tego nie rozumiem?
złomowanie ziomek i masz top1 :/
 

DeletedUser15394

Guest
Do sezonów też leci wsparciami inkwizycją chyba dzisiaj jakieś mocne zmiany :D
 

DeletedUser33842

Guest
Ty umiesz czytać?
Przecież kilka wpisów wyżej napisałem w nawiasie nie uwzględniając złomu :)
Zacytuje dla jasności:
Faktycznie nie zauważyłem tego, to klepiesz festyny :p
"Winny się tłumaczy", to jest najpiękniejszy argument, właśnie taki, jakiego mogłem się po Tobie spodziewać XD
najprostsze rzeczy i tak bawią xD
Chłopak ma problemy ze zrozumieniem najprostszych rzeczy, więc nie oczekuj za wiele
No na pewno mniejsze niż Ty dziecko :p
 

DeletedUser15394

Guest
Czyli od dzisiaj Inkwizycja gra z sezonami tak? bo nie wiem czy wystarczy kolon u sezonów teraz 3k birem i 10k lądu
 

DeletedUser15394

Guest
Tomus to jak w końcu z sezonami pakt tak? z Samotnią też i jakie jeszcze słupy?:D co wolne? bo wszystko dla siebie zgarniecie
 
Do góry