Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Że my z kociołkiem?:eek: A może by tak na złomowanko z donm.....
 

DeletedUser33842

Guest
Zastopuj trochę, bo w pajacowaniu na forum zaraz przebijesz kacperka
No i co? Trzeba przejąć po kimś pałeczkę. Najpierw Bartuś>Kacperek>RemeberMe i potem ktoś kolejny np. Predi widziałem że ładnie tam wyzywał pewne osoby z Berytosa i go od dłuższego czasu tu nie widziałem bo na wakacje pojechał, jakby tu był bym jemu cisnął
 

DeletedUser15394

Guest
Jakby kociołki dołączyły do nas to by z was chyba nic nie zostało bo sezony są po środku ;p i szybko Inkwizycja by została z jakąś samotnią i inną zgrają
 

DeletedUser33842

Guest
Polecieli raz kolonem, akurat jak nie mogłem się nigdzie dograć :p
Jakbym się dograł, to znowu byś na grupce płakał, że "nagle" się celować nauczył :p Także nie pajacuj i idź tam wioseczki buduj.
Mogę badania podać, żebym nie musiał badań cofać :p
 
Ja nie rozumiem jakim trzeba być dzbanem,żeby wejść w pakcie, a potem mieć pretensje do innych o pakty. Nigdy nie ogarnę tych haterów, zero jakiejkolwiek logiki,aby tylko zbluzgać daną osobę lub grupę osób. Nie mylić z sojuszem haters,nie wypowiadam się o nich w tym momencie.
Do następnego,jednak lepiej się was czyta niż z wami rozmawia.
Do tej pory dzban serwera to ten co powiedział że chce błyszczeć pajacowaniem na forum,nicku nawet nie zapamiętuje bo pewnie z 10x jeszcze zmieni jak ludzie ogarną jaki on jest
Miłego
 

DeletedUser33842

Guest
Ja nie rozumiem jakim trzeba być dzbanem,żeby wejść w pakcie, a potem mieć pretensje do innych o pakty. Nigdy nie ogarnę tych haterów, zero jakiejkolwiek logiki,aby tylko zbluzgać daną osobę lub grupę osób. Nie mylić z sojuszem haters,nie wypowiadam się o nich w tym momencie.
Do następnego,jednak lepiej się was czyta niż z wami rozmawia.
Do tej pory dzban serwera to ten co powiedział że chce błyszczeć pajacowaniem na forum,nicku nawet nie zapamiętuje bo pewnie z 10x jeszcze zmieni jak ludzie ogarną jaki on jest
Miłego
No idź ucz się klocka na ognie nakładać :p Twoi ludzie się sami z ciebie śmieją z tego powodu bez kitu moge ci ss dać nawet xD
 
Do góry