Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7740

Guest
No predkośc x1 jest dla tych co mają mało czasu bo np. pracują i mają jeszcze inne obowiązki ale też chcą pograc. Dla maniaków co siedzą 24h to jest jakiś serwer x4.
 

DeletedUser

Guest
Mi też odpowiada ta prędkość jak najbardziej i dlatego tutaj gram.
Więc nie rozumiem tekstów typu, ale muli...
Przecież są szybsze światy to się po prostu na nie przesiądźcie i tyle.

Zresztą spójrzcie na Enrico jak można szybko domków nakupować :)
 

DeletedUser

Guest
Ja lubię tą prędkość,chodzę do szkoły to się długo buduje i mało tracę.

właśnie szybko nawet na tej prędkości można budować
 

DeletedUser

Guest
No predkośc x1 jest dla tych co mają mało czasu bo np. pracują i mają jeszcze inne obowiązki ale też chcą pograc. Dla maniaków co siedzą 24h to jest jakiś serwer x4.

Prędkość x1 - jest dla nOObów.. ;-) Jakoś praca i inne obowiązki nie przeszkadzają mi by grać na szybszym serwerze( np. theta, jota). Na szybkich serwerach liczą się pierwsze tygodnie.. potem to już monotonia.. (i dużo czasu nie potrzeba...)

Ps. Ci co piszą, że szybkich nie lubią - to dlatego, że im nie poszło.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Prędkość x1 - jest dla nOObów.. ;-) Jakoś praca i inne obowiązki nie przeszkadzają mi by grać na szybszym serwerze( np. theta, jota). Na szybkich serwerach liczą się pierwsze tygodnie.. potem to już monotonia.. (i dużo czasu nie potrzeba...)

Ps. Ci co piszą, że szybkich nie lubią - to dlatego, że im nie poszło.. ;)

A mów za siebie, jak lubię prędkość 1 to nie znaczy że na wyższych nie miałem sukcesów. Jak ci inne obowiązki nie przeszkadzają to nie znaczy że innym nie.
 

DeletedUser5716

Guest
Ludzie przestaniecie narzekać na szybkość tego świata ?
Przecież zaczynając na nim wiedzieliście jaki to jest świat i jakie ma "osiągi".
Już tyle czasu świat otwarty a tutaj jeszcze ludzie narzekają a tu im za długo sie buduje a tu im za długo się rekrutuje żałosne. Jak się nie podoba skończcie grę i idźcie na inny świat.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie przestaniecie narzekać na szybkość tego świata ?
Przecież zaczynając na nim wiedzieliście jaki to jest świat i jakie ma "osiągi".
Już tyle czasu świat otwarty a tutaj jeszcze ludzie narzekają a tu im za długo sie buduje a tu im za długo się rekrutuje żałosne. Jak się nie podoba skończcie grę i idźcie na inny świat.

Właśnie... Ale wróćmy do świata... Po miesiącu gry już zauważyć można przejęcia.
 

DeletedUser

Guest
Już tyle czasu świat otwarty a tutaj jeszcze ludzie narzekają a tu im za długo sie buduje a tu im za długo się rekrutuje żałosne. Jak się nie podoba skończcie grę i idźcie na inny świat.
Poczekaj, aż będą ludzie mieć po kilka/kilkanaście miast i zaczną narzekać na długą odbudowę armii :D

Swoją droga, jak tam idą walki? Któryś z sojuszu już odbił od innych w pkt agresorki? :)
 

DeletedUser

Guest
no ale na czołówkę można powiedzieć że się już paru wyciąga i to z przewagą ps.jak ktoś nie gra na tym świecie to po co się wypowiada
 

DeletedUser

Guest
Witam

Chciałbym powitać wszystkich grających na Lambda ...

Podoba mi się ten serwer ze względu na jego prędkość ... gdyż mam czas na Ete ... i dodatkowo mogę grać na Lambdzie ;)


obraz.aspx

obraz.aspx


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witajcie wszyscy :)
jestem klasyczny noobek:confused: nie grałąm jeszcze w grepolis - rok temu zakończyłam karierę na Ikariam a teraz mam troszkę czasu i chcę zobaczyć jak pójdzie mi tutaj ale widze ze miesiąc po otwarciu serwera to troszkę długo i mam sporo do nadgonienia :D
 

DeletedUser4737

Guest
jak mnie kochają :)
defender_of_the_day.png

05.01.2011
obrońca dnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
już ponad dwa miesiące na świecie i nadal najśilniejszy ma tylko 10,000 punktów, mi tam jak narazie marnie idzie, ale do silnego sojuszu da rade sie dostać, pozatym świat fajny i nie mogę się doczekać następnego, może będę pierwszy...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Lol dwa miesiace i dopiero 10k punktow? Nie chcialoby mi sie grac na tak wolnym swiecie ;p

krzych0999 top1 jest przereklamowane ;p
 

DeletedUser

Guest
Świat jest fajny, pierwsze kurczaki straciły swoje miasta. O ile dobrze widziałem Yoch wstawił raport z czyszczenia a zaraz potem ktoś przejął miasto Panu Andrzejowi. To ten sam co tak Yocha wyzywał, że grać nie potrafi. A tu proszę, ten co gra nie "najlepiej" i wyczyścił miasto założycielowi kurczaków. upsss
 

DeletedUser

Guest
dodajmy ze prawa ręka kurczaki, widząc co się dzieje, zrezygnował ze swojego miasteczka, nie podejmując nawet walki! A swiat wejdzie powoli w dobrej fazie, mysle ze za kilka dni wiekszosc, bedzie mial juz zbadane w koncu podbó,j oj bedzie się działo!
 

DeletedUser

Guest
Coś czuję, że będzie trzeba sobie znaleźć nowego przeciwnika, przy rozwoju kur ich miasta nawet na farmy się nie nadają :(.
 
Do góry