Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Evelin,naprawdę mi przykro...
Mam nadzieję,że wszystko się wyjaśni i będziemy kontynuować nasze rozmowy a może i wojny :)
Mam również nadzieję,że złodzieja spotka zasłużona kara...
 

DeletedUser4387

Guest
...co mam powiedzieć? Tak naprawdę większość z was mnie zaskakuję.Z drugiej strony bardzo się cieszę z możliwości poznania was.Mam na Ecie wielu znajomych,nawet po przeciwnej stronie barykady.Bardzo to szanuję i cenie.
Z nie którymi znam się od początku,sporo walczymy ze Sobą ale nie zapominamy o zdrowych zasadach jakie powinny przyświecać tej grze.Przede wszystkim dobra zabawa.To jest cel tej gry.

Co do konta to sprawa wygląda tragicznie.Zostało zmienione hasło i adres e-mail z którego logowałem się do gry.Szkoda Mi tylko tej pracy jaką włożyłem w to wszystko,jeżeli będę musiał zacząć od początku to tak zrobię.Bo tak naprawdę liczą się poznani tu ludzie.Gram tu dla nich i wiem że Oni są tu dla Mnie.

Pozdrowienia dla wszystkich których znam i dla Shannqa która zajęła się moją sprawą.Wierzę że zrobi wszystko abym odzyskał konto.
 

DeletedUser

Guest
To są już jakieś jaja ze strony SUPPORTU

Evelin77 z sojuszu ELITE TEAM utracił miasto 52.Sempol City 2. dzisiaj o godz. 16:29

A niby już dawno działa blokada na ataki. Może tylko dla sojuszników.......
 

DeletedUser

Guest
Chyba, że kkolona jakoś wysłał przed blokadą sam juz nie wiem
 

DeletedUser4387

Guest
Mimo wszystko tylko jeden sojusz zniżył się do takiego poziomu działań,wszystkie swoje miasta straciłem na ich rzecz.Jak zwykle gracie fair.
Zresztą czego mogłem się po was spodziewać...

Gratulację za taktykę :D
 

DeletedUser

Guest
No chyba ze kolon ponad 24h plynal, to dopiero poswiecenie;) Eve jestes bardzo popularny i masz duuuuuużo fanów wśród wrogów :D:D Dokładnie musieli śledzić twoje poczynania i nasze wypowiedzi na forum;)
 

DeletedUser

Guest
I tak nie osiągną tego co my dokonaliśmy na tym świecie, niech mają swoją chwile radości......
 

DeletedUser4387

Guest
niech te miasta sobie wezmą,jeżeli to jedyna droga aby się dowartościowali to ich rozumiem.Teraz są naprawdę Wielcy :D
 

DeletedUser3278

Guest
Niedługo będą mieli setki szarych miasteczek do przejmowania to dopiero będą mieli radochę :)
 

DeletedUser3278

Guest
Dla ułatwienia proponuję zostawić puste miasta, żeby nie mieli za trudno :)
 

DeletedUser

Guest
Szczerze powiedziawszy zawiodłem się trochę na Clayry,nie znałem ich od tej strony..;] Cieszę się,że nikt z WD nie brał udziału w przejmowaniu tych miast.
 

DeletedUser4387

Guest
Szczerze powiedziawszy zawiodłem się trochę na Clayry,nie znałem ich od tej strony..;] Cieszę się,że nikt z WD nie brał udziału w przejmowaniu tych miast.

Stary nikt z całej ETY nie brał udziału w czymś takim.Co więcej najwięksi moi wrogie z tego świata (Sempol,bulen)zapewnili Mnie że nie będą atakowali moich miast.Każdemu to mogło się przydarzyć...ale nie każdy jest człowiekiem.Nie którzy są jak hieny...
Tak jak pisałem wcześniej jedyny sojusz Clayry się połakomił.
 
Do góry