Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja bym wolał Was spotkać na świecie bohaterów.. ;]
bulen też chyba jakoś na wakacje stracił konto ,ale później je odzyskał. Bądźmy dobrej myśli, może i tym razem się uda!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich.
Nie udzielałem się na forum od jakiegoś czasu i widzę sporo nowego i sporo do sprostowania.
Nie będę się rozczulał nad innymi tematami tylko skupię się na tym, który uważam teraz za priorytetowy dla wyjaśnienia. Chodzi mi o ukradzione konto Pana Piotra. Nie będę cytował waszych wszystkich komentarzy, które mają na celu ośmieszanie Clayry, bo nie ma to sensu-każdy wie co pisał wcześniej i do niego tyczy się ten post. Kolejny raz spotykam się z obrazą sojuszu, w którym jestem. Najpierw broniłem honoru Cienie (co może Pan Piotr pamięta), a teraz muszę zrobić to w imieniu Clayry. Nie wiem czemu ciągle zaiste Wielki i Wspaniały sojusz jakim jest ET próbuje wynieść się nad wszystkich innych, robiąc z graczy w innych sojuszów kompletnych idiotów. Uważacie Panowie z ET, że tylko Wy jesteście inteligentnymi ludźmi? Czy tylko obrażaniem innych i naśmiewaniem się chcecie osiągać cel w tej grze? Czas może zejść jednak do poziomu normalnych graczy, a nie stosować jakieś zagrywki słowne, które nie powinny mieć miejsca.
Wracając jednak do tematu, bo trochę od niego odbiegłem wyrzucając to co zalegało mi na sercu, to Wasza krytyka jest nie potrzebna. Dla wyjaśnienia sprawy jak tylko dowiedzieliśmy się o tym, że Pan Piotr rezygnuje z gry postanowiliśmy szybko się tym zająć. Naszym priorytetem jak dobrze wszyscy wiemy jest wyeliminowanie ET, a taka sytuacja jak zaistniała to tylko smakowita wisienka na torcie, którą za wszelką cenę chcemy wszyscy skosztować. Zgodnie z zasadą „obetnij głowę, a ciało upadnie” chcieliśmy zakończyć istnienie Evelin77 na świecie Eta. Jednak głębsze przeanalizowanie sprawy, a także zachowanie naszych sojuszników sprawiło, że zaniechaliśmy natychmiast ataków na gracza, który mimo, że jest dla Nas wielką niedogodnością, można rzec brzydko „wrzodem na tyłku” (bez obrazy Panie Piotrze:)) stał się ofiarą niemiłego zdarzenia, które bądź co bądź mogło przydarzyć się każdemu z Nas, a nikt nie chciał by być w takiej sytuacji.
Miasta, które osobiście zabrałem oraz miasta zabrane przez naszych innych graczy zgodnie ze wspólnym postanowieniem miały zostać oddane na powrót w ręce byłego właściciela w razie jego powrotu do gry. Dlatego Wasze uszczypliwe wypowiedzi są jak najbardziej nie na miejscu i nie potrzebne. Rozmawiałem o tym z kolegą kikuk, który jak sadziłem przekaże to i na forum ET jak i Panu Piotrowi, aby nie było żadnych niejasności, ale chyba się pomyliłem.
Lista Twoich miast widnieje u Nas na forum, ale nie ma już tam żadnych wpisów. Aż do wyjaśnienia sprawy.
Co do komentarzy typu „to jest zagranie nie fair” uważam je za co najmniej delikatnie mówiąc nieprzemyślane. Czemu? A temu, że ta gra nie toczy się już na zasadach godnych rywalizacji fair-play. Wszędzie tylko szpiedzy i nic więcej. Ktoś mi zaraz napisze, że na tym polega ta gra, a ja napiszę bardzo brzydko, ale dobitnie: (wyrażenie zostało usunięte przez moderatora:p). Nie wiem jak Wy, ale ja marzę kiedyś o grze bez szpiegostwa, gdzie liczyć się będzie atak z zaskoczenia, a nie kombinacje na wszystkie strony typu: „co zrobić, aby wróg się nie dowiedział”. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie uczucie.
Prosiłbym więc o zejście z Clayry, bo nie jesteśmy tacy straszni jak Wam się to wydaje i tutaj też grają honorowi i mili ludzie. Nie jakieś strachy na wróble.
Pozdrawiam i przepraszam za długi wpis, ale starałem się wszystko ładnie wyjaśnić:)
PS. Nie życzę źle Naszemu koledze Evelinowi77, niech zagra z Nami do końca jak godny rywal, My nie chowamy się po kontach. Niech wszystko zakończy się szczęśliwie. Co oczywiście nie zmienia postaci rzeczy, że dla Nas było by bardzo na ręką, aby pozostało jak jest:p (taki żarcik:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiesz,wykorzystywanie słabości przeciwnego sojuszu to jeden z elementów wojny. Zrozumiem,przejmowanie miast graczy nieaktywnych bo przez takie przejęcia,ludzie mogą przenieść się na front i walczyć w samym centrum. Jednak przejmowanie miast graczom,którzy nie mogą kontynuować gry z powodu hacka jest ciosem poniżej pasa.
Ciekaw jestem jak zareagowało by Clayry gdyby ich główny gracz "dominiknik" został zhackowany a ET,AoM czy też inny sojusz wykorzystał to poprzez przejęcia jego miast. Myślę,że tak samo rzucali by się,jak my teraz.. No ale cóż zrobić..
 

DeletedUser

Guest
Jednak przejmowanie miast graczom,którzy nie mogą kontynuować gry z powodu hacka jest ciosem poniżej pasa.

Neirog - w tym miejscu powstaje kilkach kolejnych pytań na odpowiedzi oprócz najbardziej zainteresowanego nie zna chyba nikt
Czy konto Evelin faktycznie zostało shakowane ?
A może jednak wg Piotra było to rozwiązanie najlepsze z możliwych,by w sposób w miarę godny pożegnać świat eta - nie jako ten Wielki Przegrany,a jako biedny okradziony?
Evelin77 należy do wrogiego nam sojuszu i były prowadzone już wcześniej akcje na jego miasta.To co się stało z kontem Piotra jest być może tylko ucieczką od odpowiedzialności,od rozbioru jego konta poprzez zmasowane ataki całej naszej koalicji ?
Wcześniejsze wypowiedzi świadczą o "chamstwie",zagraniu nie fair wobec Piotra ze strony Clayry.Jak wcześniej napisał kolega wczoraj były prowadzone rozmowy z kikuk i Clayry w każdej chwili jest gotowe te miasta oddać.
Jak jednak wytłumaczysz rozpiskę na miasta Evelin wśród jego jego najbliższych kolegów?
 

DeletedUser

Guest
Evelin osiągnął już chyba wszystko. Przez bardzo długi czas był TOP 1 świata ETY,mało tego-doprowadził swój sojusz "Elite Team" na sam szczyt.
Od dłuższego czasu gra tylko i wyłącznie dla ludzi,których poznał w sojuszu. Myślę,że gdyby zakończył grę,to wielu graczy poszło by w jego ślady a co za tym idzie ET przestało by istnieć. Piotrek jest na tyle odpowiedzialną osobą,że nie zostawił by tego,co sam stworzył.
"Wielki przegrany" ? Nie sądzę. Chociażby w normalnej bitwie,stracił wszystkie miasta,ja osobiście nie mógł bym go tak nazwać. Dla mnie to on jest on zwycięzcą tego świata;)

Jak jednak wytłumaczysz rozpiskę na miasta Evelin wśród jego jego najbliższych kolegów?

Myślę,że po prostu widząc "reakcje" Supportu i zwlekanie z zablokowaniem jego konta,doszli do wniosku,że trzeba przejąć te miasta,zanim zrobią to ich (czyli my) wrogowie.
 

DeletedUser

Guest
Marek0805, ja napisze tylko tyle, ze szkoda komentowac Twoja wypowiedz.....
 

DeletedUser

Guest
Pozdrów tam Twojego kolege szpiega skoro wiesz, że nawet rozpiska była;]
Tylko chyba jesteś nie doinformowany, że od razu jak zablokowali konto eve rozpiska została zamknięta. (Gdyby nie małyh błąd supportu żadne miasto nie zostało by przejęte...)
Tak Neirog masz rację po co mieliśmy czekać, aż Wy zabierzecie mu miasta? Hmm...
A ta teoria dotycząca, że evelin chciał odejść a nie wiedział jak to wymyślił takie coś. Chłopie ogarnij się Evelin osiągnął tutaj wszystko co było możliwe;]
A Ty wylatujesz tutaj z tekstem, że "A może jednak wg Piotra było to rozwiązanie najlepsze z możliwych,by w sposób w miarę godny pożegnać świat eta - nie jako ten Wielki Przegrany,a jako biedny okradziony?"
To jest naprawdę śmiechu warte;] Gdyby ET było dawnym ET byście mogli pomarzyć... Odeszli od nas wspaniali gracze niestety;] I to zbyt dużo ich odeszło.

I oby Piotrek odzyskał konto. Zresztą chłopaki mają zamiar przelecieć się na nowy świat w składzie mnie więcej takim jak na ECIE;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powinieneś wiedzieć, że byłem w aniołkach tak jak junona i prezes. Do tego jednego gracza by dawno nie było sądzę, że nawet ET mogłoby nie być, ale na szczęście tak się nie stało. Kiedyś była afera o moją wioseczkę któa przejąłem, ale nie została przejęta a ADMINISTRACJA do dzisiaj nie wyjaśniłą sprawy.
 

DeletedUser

Guest
No niestety gra sie toczy calkiem innym torem;) Nie ma co gdybac. Jest jak jest, graja te osoby , ktore graja, nie zmieniajmy tematu;) Bo sie pewnie krew zaraz poleje. Trzeba czekac na SUPPORT;/;/, obys sie Piotrek szybko doczekal oddania konta ( w stanie w jakim Ci je skradziono)
 

DeletedUser

Guest
Powinieneś wiedzieć, że byłem w aniołkach tak jak junona i prezes. Do tego jednego gracza by dawno nie było sądzę, że nawet ET mogłoby nie być, ale na szczęście tak się nie stało. Kiedyś była afera o moją wioseczkę któa przejąłem, ale nie została przejęta a ADMINISTRACJA do dzisiaj nie wyjaśniłą sprawy.


Przecież ja wiem,że byłeś w AWDF :<

obys sie Piotrek szybko doczekal oddania konta ( w stanie w jakim Ci je skradziono)

W takim stanie już nie odzyska,bo miasta zostały przejęte. Mam jednak nadzieje,że po odzyskaniu konta,miasta wrócą do prawowitego właściciela :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
obys sie Piotrek szybko doczekal oddania konta ( w stanie w jakim Ci je skradziono)
czego również i ja życzę

niektóre fakty zachowam dla siebie,bowiem FO nie jest miejscem na takie dyskusje
 

DeletedUser

Guest
W takim stanie już nie odzyska,bo miasta zostały przejęte. Mam jednak nadzieje,że po odzyskaniu konta,miasta wrócą do prawowitego właściciela :)


Przecież napisałem chyba dość wyraźnie w moim poście, że miasta zostaną zwrócone jeśli konto zostanie włączone z powrotem do gry!
Myślę, że nie trzeba maglować tego tematu do końca tego forum, nieprawdaż?
Prosiłbym o niekomentowanie już tego.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Niedługo będą mieli setki szarych miasteczek do przejmowania to dopiero będą mieli radochę :)
hehe racja ciekawie co beda dalej robic? :D juz sie nie ciekawie grac robi jak tyle oszustw w gze krety, hacki,i duzo jeszcze zlego co umieja robic liudzie by tylko cos osiagnac ....
 

DeletedUser

Guest
hehe racja ciekawie co beda dalej robic? :D juz sie nie ciekawie grac robi jak tyle oszustw w gze krety, hacki,i duzo jeszcze zlego co umieja robic liudzie by tylko cos osiagnac ....

Widać że nie przeczytałeś posta Pan nieśmiertelny.Pewnie za długi dla ciebie:)
 

DeletedUser4387

Guest
Neirog - w tym miejscu powstaje kilkach kolejnych pytań na odpowiedzi oprócz najbardziej zainteresowanego nie zna chyba nikt
Czy konto Evelin faktycznie zostało shakowane ?
A może jednak wg Piotra było to rozwiązanie najlepsze z możliwych,by w sposób w miarę godny pożegnać świat eta - nie jako ten Wielki Przegrany,a jako biedny okradziony?
Evelin77 należy do wrogiego nam sojuszu i były prowadzone już wcześniej akcje na jego miasta.To co się stało z kontem Piotra jest być może tylko ucieczką od odpowiedzialności,od rozbioru jego konta poprzez zmasowane ataki całej naszej koalicji ?
Wcześniejsze wypowiedzi świadczą o "chamstwie",zagraniu nie fair wobec Piotra ze strony Clayry.Jak wcześniej napisał kolega wczoraj były prowadzone rozmowy z kikuk i Clayry w każdej chwili jest gotowe te miasta oddać.
Jak jednak wytłumaczysz rozpiskę na miasta Evelin wśród jego jego najbliższych kolegów?


...za to co tu napisałeś to jesteś dla Mnie zerem,człowiekiem pozbawionym żadnych zasad.Nie pisz głupot i bzdur.Powiedziałem ci w zaufaniu że ktoś włamał mi się na konto.Wiedziałaś o tym jako jeden z pierwszych. (dokładnie 9 stycznia,wtedy też napisałem do supportu o interwencję) Każdy normalny koleś zachowałby by to dla siebie.A puszczałeś ataki tego samego dnia.Już wtedy wiedziałeś że nie mogę się zalogować do gry.Jako pierwszy zaatakowałeś moje miasta i jako pierwszy je przejmowałeś.W normalnej grze to mnie może raz zaatakowałeś.
O ile dobrze pamiętam.Gdybym był świnią i zniżył się do twojego poziomu to masz Bana,wiesz za co.

Człowieku jakie TY prowadziłeś akcję na Mnie,całe CLAYRY może przeprowadziło 5 ataków na Mnie w tym roku (dopóki mogłem się zalogować) a rozpiska moich miast pojawiła się na forum sojuszu wtedy kiedy straciłem pierwsze dwa miasta na twoją rzecz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
...za to co tu napisałeś to jesteś dla Mnie zerem,człowiekiem pozbawionym żadnych zasad.Nie pisz głupot i bzdur.Powiedziałem ci w zaufaniu że ktoś włamał mi się na konto.Wiedziałaś o tym jako jeden z pierwszych. (dokładnie 9 stycznia,wtedy też napisałem do supportu o interwencję) Każdy normalny koleś zachowałby by to dla siebie.A puszczałeś ataki tego samego dnia.Już wtedy wiedziałeś że nie mogę się zalogować do gry.Jako pierwszy zaatakowałeś moje miasta i jako pierwszy je przejmowałeś.W normalnej grze to mnie może raz zaatakowałeś.
O ile dobrze pamiętam.Gdybym był świnią i zniżył się do twojego poziomu to masz Bana,wiesz za co.

Człowieku jakie TY prowadziłeś akcję na Mnie,całe CLAYRY może przeprowadziło 5 ataków na Mnie w tym roku (dopóki mogłem się zalogować) a rozpiska moich miast pojawiła się na forum sojuszu wtedy kiedy straciłem pierwsze dwa miasta na twoją rzecz.


Wypowiedź tą pozostawiam bez komentarza.
Na szczęście wiele,bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak - używając sformułowania Evelin "swińskie" metody były stosowane przez czołowych graczy świata eta.Zainteresowanych zapraszam na PW
 

DeletedUser

Guest
Mareczku Droka co Ty chcesz tam pisać i kogo chcesz zapraszać na PW. Nie wyplączesz się już z tego co zrobiłeś.
Twoja dwulicowość i plotkarstwo będzie się za Tobą ciągnąć jak smród z tyłka.
Przykro mi, że tacy gracze się tutaj zdarzają.
Z całego serca życzę Tobie tego przez co przechodził Bulen, a teraz Evelin, wtedy być może przestaniesz szczekać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mareczku Droka co Ty chcesz tam pisać i kogo chcesz zapraszać na PW. Nie wyplączesz się już z tego co zrobiłeś.
Twoja dwulicowość i plotkarstwo będzie się za Tobą ciągnąć jak smród na dupie.
Przykro mi, że tacy gracze się tutaj zdarzają.
Z całego serca życzę Tobie tego przez co przechodził Bulen, a teraz Evelin, wtedy być może przestaniesz szczekać.


Do tej niepotrzebnej wymiany zdań nie doszłoby,gdyby uważnie czytano to co wcześniej napisał Pan Nieśmiertelny !!!
Zalecam,wymagane już od najmłodszych lat szkolnych czytanie ze zrozumieniem
 
Do góry