Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ależ oczywiście, że przeczytałem. Uwierz, również ze zrozumieniem. Tak się jakoś dziwnym trafem zdarzyło, że ok 23 lata temu posiadłem tę jakże cudna umiejętność, której brak mi zarzucasz. Czy w ten sposób chcesz oczyścić swoje imię ?

Fakty są proste:
1. Otrzymałeś informacje o kradzieży i puściłeś wszystko w obieg razem ze swoimi wątpliwościami.
2. Wątpliwości wprowadziłeś w czyn i wysłałeś ataki. No może miały na celu schwytanie przebiegłego hakera.
 

DeletedUser

Guest
Ależ oczywiście, że przeczytałem. Uwierz, również ze zrozumieniem. Tak się jakoś dziwnym trafem zdarzyło, że ok 23 lata temu posiadłem tę jakże cudna umiejętność, której brak mi zarzucasz. Czy w ten sposób chcesz oczyścić swoje imię ?.

Przecież obaj doskonale o tym wiemy,że moja wypowiedź nie dotyczy ciebie.
Wiemy o niektórych rzeczach,jednak nie wyciągamy tego na światło dzienne.
Obaj wiemy również doskonale o tym,że akcja na Piotra była planowana znacznie wcześniej i nie ma to nic wspólnego z historią jaka się jemu przytrafiła.
Kwestia zwrotu miast dla Evelin została już poruszona w poście Pana Nieśmiertelnego.
Również PN w swoim poście wyraźnie podkreśla,że tego samego dnia rozmawiał z kikuk i jesteśmy gotowi w każdej chwili te miasta zwrócić.
 

DeletedUser1090

Guest
Marek0805 myślisz ze jak oddasz miasta Twój smrodek zniknie? On pozostanie tutaj do końca...będzie się wił wraz z Twoimi marnymi poczynaniami.

Tego co napisałeś o pożegnaniu Evelina:
Czy konto Evelin faktycznie zostało shakowane ?
A może jednak wg Piotra było to rozwiązanie najlepsze z możliwych,by w sposób w miarę godny pożegnać świat eta - nie jako ten Wielki Przegrany,a jako biedny okradziony?

nie skomentuje nawet tego - nigdy nie osiągnąłeś, i nie osiągniesz tyle co Ten Pan...powinieneś mówić do Niego Mistrzu i całować po stopach.
 

DeletedUser

Guest
W tej grze już widziałem różnie dziwne zachowania osób z różnych sojuszy.
To ja może zapytam inaczej.

Po co w pierwszej kolejności informować o kradzieży konta kogoś z wrogiego sojuszu? W końcu jest to dość prawdopodobne że może sprowokować to atak. No chyba po to żeby powstrzymać już idące ataki (a to by znaczyło że takie ataki już szły lub miały iść).
Wątek o rezerwacjach na Evelin77 pojawił się sporo wcześniej niż kradzież konta. Mój wpis w nim był drugim i pisałem że to ma niewielki sens, po co nabijać mu punkty, lepiej zająć się innymi. Reszta uczestników nie podzieliła moich obiekcji i wątek rozwijał się dalej.
Osobiście nie dał bym sobie uciąć ręki za to że informacja która po czasie przeciekła że konto zostało podebrane była prawdziwa. Nie chcecie nam chyba wmówić że ET jest ostatnim strażnikiem przyzwoitości na tym świecie. Doskonale wiemy że w wielu sojuszach ET posiada szpiegów i nie oni jedyni. Reguły gry to dopuszczają. A z kolei jeżeli dostajemy info że konto zostało zablokowane a gołym okiem widać że nie jest to można jednak przypuszczać że ktoś coś kombinuje. I nawet jeśli kombinuje to też nie widzę w tym nic zdrożnego w końcu w grze chyba chodzi o wynik. Sorry ale w tej grze nie wierzę zbyt wielu graczom więc tym bardziej nie widzę powodu żeby wierzyć graczom z wrogiego sojuszu.

A od rozstrzygania tego typu sporów jest support. A jeszcze z innego punktu widzenia jeżeli ktoś był na tyle nieostrożny, żeby zaflancować sobie jakiegoś trojana lub miał na tyle słabe hasło, że komuś udało się je zgadnąć to jest sobie sam winien i nie widzę powodu żeby za czyjąś beztroskę karać innych graczy.
 

DeletedUser1090

Guest
A jeszcze z innego punktu widzenia jeżeli ktoś był na tyle nieostrożny, żeby zaflancować sobie jakiegoś trojana lub miał na tyle słabe hasło, że komuś udało się je zgadnąć to jest sobie sam winien i nie widzę powodu żeby za czyjąś beztroskę karać innych graczy.

A i Tobie życzę by przytrafiło Ci sie to co spotkało bulena i evelina
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze za zwyczaj bywam dość ostrożny.
Po drugie było by to dla mnie wybawienie bo już dawno powinienem skończyć tą grę :), chyba kolego potrzebujesz dystansu do otaczającego świata (wirtualnego), to tylko gra.
A po trzecie, wyjdzie że nie jestem Prawdziwym Polakiem, ale ja Tobie ani nikomu innemu niczego podobnego nie życzę. W każdym systemie są jakieś dziury które ktoś wykorzystuje ale w 90% albo i więcej przypadków tzw. "włamania" to zwykła ludzka beztroska i jeżeli taką beztroskom wykazał bym się sam, no to cóż, musiał bym ponieść konsekwencje swoich uczynków.
 

DeletedUser

Guest
Panowie! Bądźmy dorośli! Do czego ta dyskusja prowadzi? Przecież każdy dobrze wie, że takimi gadkami nic się nie osiągnie. Jak chcecie sobie coś wyjaśnić, to lepiej spotkajcie się w cztery oczy, na żywo, tak prawdziwi faceci rozstrzygają spory:) Jest to dobra metoda, bo czasem ją sam stosuję. Każdy się wyżyje, opadnie adrenalina i testosteron, po czym wracamy do codzienności.
Takie gatki są dla małych dzieci. Każdy chce być lepszy od drugiego, ale bez skutku. Szkoda niszczyć sobie nerwy. Lepiej zaatakować na grepo skoro już nie na żywo -tego, który Ci wadzi i pokaż mu kto tu rządzi:D
Zastanówcie się czy warto się sprzeczać o przysłowiową pietruszkę.
Pozdrawiam dzisiaj wyjątkowo uśmiechnięty PN:)
 

DeletedUser

Guest
A ja już w innym temacie

Może ktoś mi potrafi wytłumaczyć jak to możliwe?

eta_rap.jpg
 

DeletedUser

Guest
Raczej mu chodzi o multibóstwowość:)

Jeśli w danym mieście nie ma wybranego bóstwa, mogą tam stacjonować wszystkie jednostki mityczne.
 

DeletedUser6709

Guest
ale jesli nie ma swiatyni to nie powinny stacjonowac Żadne jednostki mityczne, ale to raczej blad, badz niedopatrzenie w grze, a co do wczesniejszych waszych postow to zrobmy ustawke sojo na sojo he he:D
 

DeletedUser6709

Guest
a co do bulena i twojej imprezki to moje wojo bylo i nie bawilo sie zbyt dobrze, raczej powiem ze ta imprezka skonczyla sie dla nich tragicznie :( moze chociaz popili przed pojsciem na dno hehe
 

DeletedUser

Guest
Nie no, gracz z takim stażem a nie wie że wojsko nie musi być wyprodukowane lokalnie ale też może przypłynąć z innych miast?

Mój staż nie jest zbyt duży i wielu rzeczy pewno jeszcze nie wiem, ale oczywiście chodzi o mityczne.
Jeśli nie ma świątyni, a na obrazku widać, że nie ma, to co one tam robią?
Wiem, że z innych miast przysłane, ale powinny wrócić, tak jak wracają jeśli jest inny bóg.
 

DeletedUser

Guest
Po obejrzeniu tego raportu mogę stwierdzić, że JE ma już jeden cud wybudowany, czyli jeszcze 3:p
 
Do góry