Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34702

Guest
Podobno niedzwiedzie niebezpieczniejsze niz Najmany

HomeAlone.jpg
 

DeletedUser31082

Guest
Kronika to są leszcze, na 6 rano wsparc bylo naprawde malo bo przez noc rozeslane na rozne okupacje a bylo ich wiele a ci nawet nie odbijali i olali swojego gracza. Jak pisalem Kronika dostaje lanie od Kazdego xD no moze nie od VVV na razie;p

----kronika pada.JPG
 

DeletedUser29757

Guest
Wbili na środek świata, biją się z wszystkimi i mimo iż tracą miasta to real ich nie wzywa jak innych, wiec moim zdaniem kozacy a nie leszcze.
Oczywiście w każdym momencie mogą się z kimś dogadać tak aby łatwo wygrać ale czym by się wtedy różnili od Turka? Wtedy by byli leszcze.

Póki co idą po wygraną i to w dobrym stylu, a tobie pozostaje jedynie pluć jadem.
 

DeletedUser31082

Guest
Wbili na środek świata, biją się z wszystkimi i mimo iż tracą miasta to real ich nie wzywa jak innych, wiec moim zdaniem kozacy a nie leszcze.
Oczywiście w każdym momencie mogą się z kimś dogadać tak aby łatwo wygrać ale czym by się wtedy różnili od Turka? Wtedy by byli leszcze.

Póki co idą po wygraną i to w dobrym stylu, a tobie pozostaje jedynie pluć jadem.

hahahaha bija sie ze wszystkimi xDDD to powinno leciec w glownym wydaniu wiadomosci tvp :D

nie nie moga sie w kazdym momencie dogadac bo nikt tego nie chce poza jakimis mniej znaczacymi sojuszami i tu jaks am vari wspominal robia co moga by zalatwic jakis pakt.

Z kim mogli to zrobili pakt z reszta nie chca a musza walczyc i to jest roznica. Dowodem an to sa inne swiaty gdzie kronika otaczala sie zielenia jak tylko nie dawala rady. Ten swiat tak im sie ulozyl, ze chocby chcieli to nie maja z kim powaznym zawrzec paktu bo albo nie ma albo juz maja.

Ida po wygrana w dobrym stylu czyli traca wiele wiecej miast niz podbijaja no to bardzo dobry styl. A czekaj ci chodiz o punkty domkow? no to fakt piekny styl rosna na brazowych miastach i zlocie ale co z walka?
 

DeletedUser29689

Guest
A nie przepraszam, jesteś 3 w tym rankingu. Przed tobą jest Ktoś z VVV a przoduje kolega z sojuszu Baal
 

DeletedUser29757

Guest
Nie wiem czy tak wyszło, czy to zaplanowali ale z tego co widzę to to w top5 maja wszystkich na czerwono. Ile ty masz sojuszy w top5 na czerwono? Z kim z topki poza nimi walczycie?

Tu jest dominacja, wiec tak - ranking bobow jest najważniejszy. Wiec uwijaj się i przejmuj ich miasta bo uciekają Wam. Rosną szybciej niż wy, taka brutalna prawda.

A dzieki temu że tak ich rozpieszczacie kolonami co rano, to mogą sobie wybierać którego zbijać, gdzie są najlepsze pw. Dobrze się ustawili cwaniaki.
 
Nie wiem czy tak wyszło, czy to zaplanowali ale z tego co widzę to to w top5 maja wszystkich na czerwono. Ile ty masz sojuszy w top5 na czerwono? Z kim z topki poza nimi walczycie?

Tu jest dominacja, wiec tak - ranking bobow jest najważniejszy. Wiec uwijaj się i przejmuj ich miasta bo uciekają Wam. Rosną szybciej niż wy, taka brutalna prawda.

A dzieki temu że tak ich rozpieszczacie kolonami co rano, to mogą sobie wybierać którego zbijać, gdzie są najlepsze pw. Dobrze się ustawili cwaniaki.
No ale turek bawi się w pisanie bajek na nowo i Brzechwę chce nam zastąpić. Odpowiedzią na każdy argument jest to, że coś komuś wybił kiedyś tam. I będzie o tym marudził do końca tego świata. Mam wrażenie, że to trauma z dzieciństwa, np. z powodu pisania w szkole na tablicy 100 razy tej samej treści za karę
 

DeletedUser11447

Guest
Nie chcę komentować swojego szefa, ale z tego co widzę, to on się po prostu zbija :) a Wy łykacie jak małe pelikanki. Ja u Was wjechałam w miasto, a Wy u mnie. Niestety tego się obawiałam i to było do przewidzenia.. Nie mogłam dzisiaj być, tak naprawdę nie mogłam (jak ktoś wie co to medycyna nuklearna, to będzie wiedział o co chodzi i czemu się nie dało pilnować miastek). Jest mi smutno, ale cóż. Gratuluję refleksu i wykorzystania sytuacji. Pozdrawiam gorąco i do następnych razy zarówno z mojej strony, jak i z Waszej nie raz czy nie dwa razy :) Ja PET-a nie robię zbyt często, więc :) już nie będę taka całkeim bezbronna jak dzis. I nie łykajcie wszystkiego co mówi mój szefuńcio. Zdradzę Wam po cichutku, że dla swoich to on złoty człowiek jest. Serio
 

DeletedUser31082

Guest
A nie przepraszam, jesteś 3 w tym rankingu. Przed tobą jest Ktoś z VVV a przoduje kolega z sojuszu Baal
To może skomentujesz ranking wojowników gdzie jesteś dużo niżej? To coś złego mieć rozbudowane miasta przez co wydajne surowcowo i wojskowo?

Ja pisalem o cyzm innym czyli, ze coz tego, ze kronika top 1 rozbudowana jak w walce nie daje rady. Można zaklinac rzeczywistosc ale w walce przegrywacie wiec piszecie o tym, ze w budowie domkow wygrywacie...
 

DeletedUser34448

Guest
Nie chcę komentować swojego szefa, ale z tego co widzę, to on się po prostu zbija :) a Wy łykacie jak małe pelikanki. Ja u Was wjechałam w miasto, a Wy u mnie. Niestety tego się obawiałam i to było do przewidzenia.. Nie mogłam dzisiaj być, tak naprawdę nie mogłam (jak ktoś wie co to medycyna nuklearna, to będzie wiedział o co chodzi i czemu się nie dało pilnować miastek). Jest mi smutno, ale cóż. Gratuluję refleksu i wykorzystania sytuacji. Pozdrawiam gorąco i do następnych razy zarówno z mojej strony, jak i z Waszej nie raz czy nie dwa razy :) Ja PET-a nie robię zbyt często, więc :) już nie będę taka całkeim bezbronna jak dzis. I nie łykajcie wszystkiego co mówi mój szefuńcio. Zdradzę Wam po cichutku, że dla swoich to on złoty człowiek jest. Serio
Po co ta poprawnośc polityczna. Pokazujesz ze sie ich boisz! Okazujesz slabosc. Samiec wyrzuć ja !!
 
Do góry